Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Nowe Case IH Magnum 370 i 380

Polecane posty

Gość   
Gość

Proszę o abyście wrzucali wszystkie informacje na temat najnowszego dziecka case ih czyli magnum 380 tier 4b. Informacje znalazłem tylko w języku angielskim i na oficjalnej stronie case ih ze Stanów Zjednoczonych. Oczywiście na rok 2014. Tam są dane techniczne jego oraz 370 i np 340 tier 4b z mocniejszym silnikiem 410km i 340 ze standardowym 389km. Napiszcie co o nim wiecie o 380. Ale wydaje mi się że w Europie go nie będzie a w USA nie będzie 370. Nic u nas nie słychać a dowiedziałem się przypadkowo wpisując 380 zamiast 370 w google. I czy wiecie czy u nas będzie 340 tier 4b o mocy 410km zamiast zwykłych 389km. To tez nowość na rok 2014. Otwórzcie amerykańską stronę case ih bo jest tam trochę o nowościach magnum. A dane techniczne i broszury 370 są tylko na amerykańskiej i niemieckiej stronie. Jestem też ciekaw dlaczego 370 zaprezentowana była z dwa lata temu a wejdzie do sprzedarzy od 2014. I raczej 340 tier 4b tez w europie nie kupimy.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

http://www.caseih.com/en_us/products/tractors/pages/magnum-farm-tractors.aspx

 

http://www.caseih.com/en_us/PressRoom/News/Pages/2013-8-27-Case_IH_Unveils_Added_Power__Simplicity_With_New_Magnum_Tier_4_Final_Lineup_For_2014_FINAL.aspx

 

Tu masz dane o nich. A duzych fotek jest ze 4 w google grafika wpisz CASE IH MAGNUM 380, nawet kilkanascie megapixeli. Takze info z innych stron jak chcesz to to samo wpisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus15    0

i tu widać jak amerykanie traktują swoich obywateli a jak resztę świata a mianowicie w danych technicznych tych magnumów była podana też moc PTO czyli ta dostępna na kołach (cvx dużo koni zabiera względem powershift) i uważam że tak powinny wszystkie marki żetelnie moc podawać i byłoby mniej zamieszania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Na polskiej stronie jest to samo podane więc nie wiem o co ci chodzi z tą mocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

i tu widać jak amerykanie traktują swoich obywateli a jak resztę świata a mianowicie w danych technicznych tych magnumów była podana też moc PTO czyli ta dostępna na kołach (cvx dużo koni zabiera względem powershift) i uważam że tak powinny wszystkie marki żetelnie moc podawać i byłoby mniej zamieszania

 

 

moc PTO to nie moc na kołach a na wałku WOM, i wedłóg stronki to ze skrzynią CVX jaki ze skrzynia PS moc jest taka sama wiec nie wiem jak doszedłes że cvx zabiera dużo koni wzgledem PS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateusz-06
      Interesują mnie nowe ładowarki teleskopowe firmy Case IH. Możecie mi coś o nich powiedzieć?
    • Przez barszczu999
      Witam. Jako że szykuję się do sprzedaży mojego Ursusa 1734 i przymierzam się do zakupu czegoś mocniejszego wpadły mi w oko dwie maszyny - Case 7240 i Deutz Agrotron 200. Case z 1996 r, a Deutz z 1998. Bardziej bym się skłaniał ku Deutzowi ( mamy jednego i złego słowa powiedzieć nie mogę ), lecz z opini które słyszałem to Case uchodzi za pancerną maszynę. Więc już sam nie wiem co wybrać . Prosiłbym o opinie tych oby dwóch pojazdów oraz ich plusy i minusy. Wiem że Case więcej będzie spalał, ale mamy paliwko za 4 zł więc ujdzie I jeszcze mam pytanie czym się różni wersja Pro w Case Z góry dzięki
    • Przez Adi21
      Posiadam Magnuma 315 EP model z 2013r i mam problem z bardzo wysokimi temperaturami silnika przy średnim obciążeniu 70-80% w dni upalne osiąga nawet powyżej 100 stopni C.
      Czy to normalne? Boję się jak obciąże go bardziej to po silniku. Powiem szczeże że zapas mocy ciągnik ma wystarczający aby jechać jeszcze szybciej, ale nie wiem czy da radę się schłodzić.
      We wszystkich pozostałych case'ach temperatury silnika nie dochodzą mi nawet do 90 stopni C. Wogule w pozostałych maszynach nie ma takiego problemu że temperatura trzyma się na granicy dopuszczalnej nawet przy ekstremalnym obciążeniu. dziwi mnie praca wentylatora silnika który nawet przy temp silnika 100 st. C nie załącza się na stałe tylko na chwilę (ok 2 sekundy) i rozłancza.
       
      Proszę o pomoc w tej kwestii lub proszę innych użytkowników tej serii ciągników o podanie jakie temperatury ich maszyny osiągają. Może jest coś nie tak z moim.
    • Przez kucharz457
      Witam pokaze wam pare fotek bronki jak pracuje w polu zmagnumem 7240
      prace wykonywalem osobiscie foteczki na szybko strzelone
      Brona aktywna Rabe-werk 6m 









    • Przez RolnikWM
      witam czym się różni case 5150 plus od pro ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj