przemal_1989

wozy paszowe z frezem

Polecane posty

Swego czasu na allegro znalazłem takie coś:

 

post-819-1200945884_thumb.jpg

post-819-1200945938_thumb.jpg

post-819-1200945957_thumb.jpg

 

I proszę nie bijcie za OT ;)

A i jeszcze mam małe pytanko odnośnie wybierania pryzmy frezem. Jak się to sprawuje w sianokiszonkach, bo gdziekolwiek by nie były pokazane w pracy to zawsze przy wybieraniu kuku.


Praca wymagająca zaangażowania więcej niż jednej osoby jest pracą źle zorganizowaną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75
he a Ty umiesz?

 

Jak nie ma błota to tak ;)

 

Co do wybierania trawy to ja jeszcze nie miałem okazji ale na bank trzeba poprostu ustawić frez na wolniejszy bieg opuszczania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur6180    0

Ja frezem pobieram i bele sianokiszonki.

Poprostu trzeba ustawić frez na najwolniejszy bieg.

Jak sie wrzuci całobele to ciągnik ma co robi a jak sie jo wrzuci frezem to już wóz ma do roboty tylko jo pocąć. :);):) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoHnyDD    0

a mógłby mi ktoś porównać firmy produkujące wozy paszowe do kolejności w jakiej można ustawić maszyny cz samochody wg skali jakości np najwyższa półka to jd, case, fendt, trochę niżej to nh, df, mf, a najniższa to np ursus, pronar itd.? bo szczerze mówiąc to nie jestem zbytnio zorientowany w tych firmach jako, że wiele z nich jest na rynku nowych a z częścią nie miałem do czynienia bo mało wozów mamy niestety w okolicy. Myślę że takie porwanie by wiele pomogło ;) Proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil75    0

Ja proponuję Alimę (dawne RMH). Jak dla mnie wykonanie i praca najwyższa półka, cenowo średnio, mogło by być taniej. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klopocik91    2

co myślicie o tym co pokazał @ chłop z mazur. mi sie to podoba. tylko jakieś opinie mile widziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bork
      Paszowóz silofarmer 12m z 2014 r proszę o opinie użytkowników.
    • Przez Bercik01
      Witam, zajmujemy się remontami wozów paszowych poziomych, wymiana dna, remonty ślimaków , jak i usterki bieżące. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.


    • Przez Akardin
      Mam problem gdyż jest zbyt słabo wymieszana pasza w wozie . Mam pytanie jak robicie przy mieszaniu pełnego wozu (wszystko z pryzmy) czy kontr noże są pochowane do końca czy wystają w wozie na maxa? Podejrzewam że może być taki problem ze towar zawiesza się na kontr nożach i za słabo miesza , jak robicie same mieszanie ? 
    • Przez Marcin06
      Witam,
      Czeka mnie wymiana ślimaka w wozie paszowym marki Belair.
      Czy na terenie województwa wielkopolskiego, są jakieś firmy zajmujące się tym godne polecenia?
    • Przez Moscov
      Witam wszystkich serdecznie– Zastanawiam się powoli nad wymianą swojego dotychczasowego paszowozu Peecon 20m na coś nowego. Pasze posiadam zarówno w pryzmach jak i w balotach– a pojemność wozów jaką celuje to 18 – 20 m ³. Zastanawiałem się nad poziomem wozem paszowym ale uważam że chyba jednak lepiej sprawdzi się wóz pionowy. Jakich producentów byście polecili i dlaczego?Peecona nie biorę już pod uwagę, skutecznie mnie do siebie zraził. Bardzo ważne dla mnie jest aby paszowóz dobrze mieszał , w możliwie najkrótszym czasie, dobrze ciołów I przede wszystkim nie wyrzucał paszy . Zapraszam do dyskusji i Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj