Zaloguj się, aby obserwować  
r56ha

massey ferguson 4435

Polecane posty

r56ha    1

Witam panowie,

Chciałbym się zorientować co myślicie o mf 4435.mojemu koledze potrzebny jest mniejszy traktor-głównie do pracy w oborze,z ładowaczem, z paszowozem ,niedużo belarką itp...

jest oczywiście mały problem jego obora jest niewysoka , a więc większe ciągniki odpadają.Doradzam mu właśnie tego mf4435 lub fendt 207 albo deutz 67. (sprawne,niskie,dobra hydraulika oraz3-cylindrowe=niskie spalanie )

Piszcie jeżeli macie wyżej wymienione ciągniki, jak z ceną, jakością ,itp.


2m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja bym brał Massey Fergusona. Jest najtańszy z wyżej wymienionych. Do tych prac nie jest mu potrzebny Fendt czy Deutz-Fahr. Massey Ferguson był by najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
r56ha    1

no dobrze że najtańszy, ale czy jakościowo i technicznie jest w miarę przyzwoity?

U mnie w okolicy nikt nie ma mf tej serii, więc nie jestem zorientowany...

Na podstawie samych danych tech. ze strony korbanka ciężko coś więcej wywnioskować.


2m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

obora niska czyli ile???


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

A może landini lub mc cormic 4 cyl ale w perkinsie również oszczędne

 

ps. bardzo podobny temat zakładałem niedawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

A to czy MF będzie tańszy od DF Agroplus?

Po ile takie stoją?

 

Seria MF 4400 jest odpowiednikiem Valtry A i MF jest chyba składany u Valtry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

A ja bym radził DF Agroplus...są one niskie, bardzo wytrzymałe i nie myslę żeby były strasznie drogie ;)


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
niewiem jak z tymi mf...-gdzie one sa składane...Ja bym był za deutzem....jakość jest wiele lepsza od mf....-skrzynia,silnik,spalanie.

 

Nie wiesz jak jest z tymi MF...?? :P:D

 

Przecież jeśli się nie mylę, to kupiłeś sobie jakiegoś tam MF'a, więc powinieneś wiedzieć o nim wszystko... B) :(;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

I znów świadczy to o tym, że kolega @grzesiekkunick "bajeruje"... ;):P

 

Pewnie masz rację @tommy66692... :D B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
r56ha    1

Ciekawe co piszecie,nie wiedziałem że deutz tej serii jest taki dobry.Nie orientuje się w takich małych traktorach.

Osobiście uważam że najlepsze są ciągniki 3-cylindrowe(do ładowacza,obory,pracy na użytkach zielonych, itp. drobnych prac) i 6-cylindrowe(cięzka praca w polu, transport przyczep silosowych).Natomiast 4 garowe są często za lekkie i nie są już takie oszczędne np. seria 5*20 JD.Są oczywiście uniwersalne wyjątki np 6330 JD czy Valtra M120e, ale kosztują tyle że porównywalnie wychodzi kupic nowego "koguta" np. tego agroplusa 67 i do tego starego porządnego 6-garowego fendta lub JD.

Pewnie nie wszyscy się ze mną zgodzą ale chodziło mi o ciągniki na średnie(40-80ha) gospodarstwo hodujące bydło z niską oborą-2,55m. ;)


2m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek46ha    1

Zgadzam się z kolegą.Też tak myśle.A propo tego mf'a to nie wiem czy to jest najlepsza oferta na rynku...


Rzadko piszę, ale zazwyczaj dłuższe posty - uważam że piszac zwięźle potrzeba najczęsciej minimum kilku zdań żeby post miał sens, nie był wyrwany z kontekstu i coś wnosił do tematu. Nie cierpię jak ktoś piszę kilkuwyrazowe posty - najczęsciej są bezużyteczne i zaśmiecają forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MCKYLO    1

Kolego więc MF seria 4000 to nie chyba a na 100% VALTRA Seria A, sam siedziałem na targach w MF to nawet na sterowaniu nawiewów napis był VALTRA wiec poczytaj posty o Valtrze A i po kłopocie tam jest wszystko. Zresztą w mniejszych modelach to MF chyba prawie nie ma swojego ciągnika.

Seria 4000 = VALTRA A

Seria 2000 = McCormick seria CXL

Sadownicze są z koncernu Same Deutz Lamborghini i niektóre modele MF były robione w Jackowie k/Lublina(mówię tylko o sadowniczych) żeby ktoś źle nie zrozumiał.

Nie jestem pewny co jeszcze dlatego piszę to co wiem prawie na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj