Skocz do zawartości
cichywielbiciel

W sprawie PROW

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Co czeka unijne dopłaty po 2020?

iron    398

dokładnie h... i nic więcej kombinują jak tylko mogą żeby chłopa ud***ć a to wszystko po to żeby nas wykończyć

yacenty    565

panowie mieskiem to sobie rzucac w swojej piaskownicy. tu ma być porządek rozumiemy się?

valtran111    0

robia k**wa wszystko tylko zeby chlop wiecej zaplacil tak wam serio powiem wielu rolników moze sie juz pozegnac z nowym sprzetem np.ja

Wiadomość z agroFakt.pl

KAROL4    3

POPIERAM- mleczko w dół ,ceny w górę .Rok temu były dobre chęci a teraz dylemat.Pierwsze to wyp....lić tych z PSL- to miała być prorolnicza partia, a ten sawicki tylko pierd..i o EU .Czy sluchacie rano 1pr radia?-gościu nie ma o czym gadać!

Wsłuchiwałem się jak nie bylo akredytacji, ale nic nie wspomniał,że rolnicy czekają i tracą pieniądze i czas ,tylko pierd...ł o olimpiadzie i innym hu...stwie nie związanym z rolnictwem

vdan    5

dokładnie k...wa !!

sk..syny teraz tylko będą robić problemy!!!!

A że My czekamy juz prawie rok to nic, sprawy nie było !!

Paranoja

Wsadzić to PSL do sracza !!!

END

Przemmek    0

W czwartek w ARIMR we Wrocławiu uzyskałem informację, żeby jak najszybciej złożyc oferty cenowe na sprzęt, aby przy rozpatrywaniu wniosku przed podpisaniem umowy były już dołączone. Podobno w najbliższych dniach będą podpisywane umowy z rolnikami.

czyli nowe oferty donieść przed wezwaniem agencji ?? bo agencja sama wzywa ludzi jak będzie rozpatrywany wniosek właściciela??

Edytowano przez andrzej2110
łączenie postów

Przemmek    0

Jeśli złożysz teraz oferty to przy rozpatrywaniu twojego wniosku będą brali te oferty pod uwagę, a jeśli ich nie będzie to będą wzywac do uzupełnienia. Jak cię wezwą, to znowu się odwlecze termin podpisania umowy. Przecież zależy nam na czasie bardziej niż Agencji, oni mają czas.

Cihu    123

u mnie ojciec do olsztyna dzwonił juz ze 2 razy w ostatnich dniach i niewiele chca nam powiedziec. zawsze tłumacza sie tym ze numerek jest daleki ale co z tego ze daleki? Podstawowych info powinni udzielic czy np mozna nowy sprzet na uzywke zamienic?

Przemmek    0

Należy pamiętac, iż jeśli wejdzie w życie nowe rozporządzenie MR, to "Wnioski o przyznanie pomocy złożone w 2007 r. mogą byc zmienione jednorazowo przez wnioskodawców w zakresie planu finansowego operacji lub

zestawienia rzeczowo-finansowego operacji"

kogoś już wzywali ? jak wygląda procedura z autopsji ? ;-)

nikogo nie wzywali? ;)

można we własnym zakresie do odzialów nowe oferty składać na maszyny jeśli się zmieniły .to usprawni czas rozpatrywania wniosku

Pronar82a    30

A który masz nr bo widzę że jesteśmy z jednego woj :lol:

cytowanie poprzedniego posta

Cihu    123

z tego co wiem to wszystkie złozone dokumenty są rozpatrywane nawet te które wczesniej zosały odrzucona za brak podstawowych papierów.

ps: jak wrzucacie jakies info to podawac odrazu jakie województwo i jaki numer wniosku oraz cos wiecej niz "mamy dostarczyc brakujace papiery" Po prostu usprawni nam to działanie tego tematu!!!

iron    398

ja jestem z dolnośląskiego.przysłali mi dzisiaj pismo żę mam 21 dni na poprawki.miałem numer 43 ale złozyłem jako ok. 35 bo nie przyszło tyle osób co było przede mną

vdan    5

Chłopaki prosimy o konkretne wypowiedzi, będziemy wdzęczni;).

Jak wiadomo czekamy na takowe pisemka z niecierpliwością.

ja miałem 200 miejsce w kolejce, więc sobie poczekam.

Jutro dzwonie do ARiMR i od razu zdam wam relację z tego co się dowiem.

POZDRO....

NHTC56    5

Jestem z kujawsko-pomorskiego...numer 376...narazie nic nie wiadomo...tylko tyle ze słyszeliśmy ze juz pomału zaczynają wysyłac zawiadomienia do rolnikow i jak najprędzej chcą zacząć podpisywac umowy :lol:

iron    398

chyba im sie spieszy bo rano dzwoniła do mnie klientka a arimr i powiedzała że wczoraj wysłali pismo a w nim co mam uzupełnić i prosiła żeby w miare możliwosci jak najszybciej uzupełnić braki .a po południu dostałem list a w nim wyszczególnienie tego co mam im donieśc i ksero stron wniosku tak gdzie coś im nie pasowało ,nie które rzeczy to drobiazgi.

Grzesiek11    0

ja mam 54 w dolnośląskim ciekawe kiedy będzie????

ale jak 34 już dostał to w przyszłym tygodniu powinno być :lol:

jak dojdzie to napisze co i jak

Cihu    123

a czy narazie wielkosci sprzetów przechodzą? nie czepiają sie za szerokich agregatów i za dużych ciągników?

vdan    5
chyba im sie spieszy bo rano dzwoniła do mnie klientka a arimr i powiedzała że wczoraj wysłali pismo a w nim co mam uzupełnić i prosiła żeby w miare możliwosci jak najszybciej uzupełnić braki .a po południu dostałem list a w nim wyszczególnienie tego co mam im donieśc i ksero stron wniosku tak gdzie coś im nie pasowało ,nie które rzeczy to drobiazgi.

iron, napisz dokładnie jakie rzeczy im nie pasowały, czy wogóle czepiają sie co do racjonalności zakupu??

PLEASE;)

To chyba tak mialo wygladac :lol:

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez rolnik22
      Czy już coś wiadomo jak będą wyglądały nabory na PROW 2014-20? Na jakich zasadach będą przyjmowane wnioski o dofinansowanie z UE? Co z Młodym Rolnikiem i Rentami Strukturalnymi na kolejne lata?
    • Przez karolr2
      Witam chcę założyć nowy temat poświecony modernizacji małych gospodarstw na terenach południowowschodniej części Polski.Słuchałem dzisiaj ministra Kalemby i podobno sie szykuje jakaś dla nas pomoc.Jeśli ktoś coś wie to proszę niech się wypowie w tym temacie. Z tego co wiem ja to ma być pomoc dla gospodarstw o wielkości średniej wojewódzkiej ilości posiadanych ha
    • Przez kamil1985
      Młody rolnik w 2017. Jak skorzystać, kiedy nabór? Ciąg dalszy dyskusji z wątku 
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88807-m%C5%82ody-rolnik-2016/
      Szukasz więcej informacji o programie Młody Rolnik? Rozwiązania wszystkich problemów znajdziesz w wątku
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/2868-m%C5%82ody-rolnik-nowe-zasady/page-1590?view=getlastpost

dlaczego przecież w pierwszym kwartale 2017 roku będzie nabór a pula znowu została zwiększona

• Przez Angelo
      A co powiecie o tym zapisie: (tekst cytowany z najnowszego projektu)

§ 21
      W 2007 r. o pomoc mogą się ubiegać wyłącznie osoby, o których mowa w § 4.

Czyli:
      § 4
      1. Pomoc przyznaje się osobie fizycznej, która w dniu złożenia wniosku prowadzi działalność rolniczą, jednakże nie dłużej niż 12 miesięcy poprzedzających dzień złożenia wniosku.

Tak więc, kto nie jest właścicielem gospodarstawa (tzn. przed złożeniem wniosku o MR) to może zapomieć o premii w tym roku!!!
      Co proponujecie robić? Czekać, czy przepisywać gospodarstwo i składać wniosek?
    • Przez yacenty
      Co się zmieni w dopłatach bezpośrednich w 2017 roku?
      Jakie stawki dopłat bezpośrednich?
      Kiedy trzeba składać wnioski na dopłaty bezpośrednie na sezon 2017?