Skocz do zawartości
cichywielbiciel

W sprawie PROW

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Co czeka unijne dopłaty po 2020?

majranjd    8

A nie dogadaliście sie z dilerem żeby sie wszystko na fakturach "zgadzało"? Tak chyba łatwiej i szybciej?

Jestem tego zdania, ze lepiej podac max sume we wniosku i przy podpisywaniu umowy, niż potem sie gimnastykować...

Można wiedzieć ile teraz wołają za napisanie takiego wniosku?

DEZERTER

marian892    8

Dzisiaj dowiedziałem sie że w Lubuskim na 550 wniosków złożonych rozpatrują tylko 250 a 50 zostawili sobie w rezerwie niestety i ja jestem w tej rezerwie :P Reszte ponad 300 już wywalili.

Pawel1801    0

Panowie czy trzeba mieć wykształcenie rolnicze aby mogli przyznać dofinansowanie czy wystarczy to że ktoś prowadzi gospodarstwo przez dłuższy czas?

Wiadomość z agroFakt.pl

bialy2005    195

z tymi fakturami tak jak we wniosku to byłby problem bo kto by zapłącił vat i podatek od tej wyzszej sumy ??? Niższa wystawic to pewnie by wystawili ale wtedy masz zwrot vatu nizszy niz faktycznie zapłąciłęs. A oferta to tylko oferta najczesciej zawyzona i póżniej trzeba pisac wyjasnienia, ale to chyba normalka.

wildagro12    3

Panowie czy trzeba mieć wykształcenie rolnicze aby mogli przyznać dofinansowanie czy wystarczy to że ktoś prowadzi gospodarstwo przez dłuższy czas?

Patrz np. tutaj podpunkt e

marian892    8

Dzwoniłem do ARiMR w Gorzowie i barzo miła pani poinformowała mnie że mam nikłe szanse na pozytywne rozpatzrenie wniosku z powodu braku pieniążków (jestem w grupie 100%150%) . Kurcze ale jak zbliżały sie wybory do Parlamentu Europejskiego to pieniążków miało starczyć dla wszystkich a teraz o nas zapomniano.

SAUTER    4

W opolskim numer 42X nadal cisza.

równo miesiąc temu dostałem papier z agencji o przedłuzeniu rozpatrywania wniosku nr 40x a ty nic takiego nie dostałes?

19Damian89    0

mojemu kuzynowi nie uznali 3ha ziemniakow ale na Mlodego Rolnika to mu uznali i czeka na decyzje z warszawy. A tak sprzet by pewnie juz byl na podworku. Teraz czeka na decyzje ze stolicy

pioter    44

kuj-pom na 16 listopada podpisanie umowy, numer 12xx.

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

tomek198402    3

ja mam takie pytanie : czy gdzieś jest przepis ile agencja ma czasu na rozpatrzenie i wypłacenie kasy , bo ja złorzyłem wniosek o płatnośc trzy miesiące temu i zadnego odezwu z łaski ich , a jak dzwonie to że poprawki juz sa wypisane i czekaja na podpis osoby kontrolującej i tak juz jest od 3 tyg. ile kurw... za przeproszeniem trzeba za głó.. czekać . bo kasa potrzebna na następny etap a tu do 25 grudnai mam złorzyć wnisoek o płatnośc i nie wiem co robic , bo jak co to musze pisąć aneks oprzesuniecie terminu złorzenia wniosku

FISH    0

Łódzkie 12xx - cisza.

Sprzedam walce młyńskie: gielda.agrofoto.pl/walce_mlynskie-o263.html
oraz MF 165 w dobrym stanie.

SIEWCA    24

Kuj-Pom nr 7xx wciąż daleko do podpisania umowy, bo od początku sierpnia wciąż się czegoś czepiają, chociaż "już" jestem na etapie oceny technicznej.

kto sieje ten zbiera....

look19    29

Jakie normy oceny mocy silnika ciągnika bierze pod uwagę arimr? Tą zawartą w prospekcie bez względu na normę, czy konkretną np. ece r24, ISO 14396? Czy mało rygorystyczna norma oceny mocy silnika może być dobrym argumentem dla ARiMR (na korzyść beneficjenta)?

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

maly1248    1

Podlaskie, jutro jadę zawieśc poprawki a mam nr. 177X więc niezły Szacun. A mam się zgłośic do Biura Powiatowego w Bielsku-Podlaskim. Też mieliście poprawki w obcych powiatach, a nie w miastach wojewódzkich ?

bialy2005    195

słyszałem ze w lubelskim tez poprzerzucali troche wnisoków do powiatówek tzn głownie powyżej 1000 których nie zrobili w terminie. wiem ze napewno do zamoscia.

rataj    3

jak wlkp??

Claas Dominator 98sl classic, Zetor Forterra 12441, Zetor Proxima 85 plus, Zetor 7211, Ursus c330

AgroFoto -----> najlepsza stronka w sieci;]

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez karolr2
      Witam chcę założyć nowy temat poświecony modernizacji małych gospodarstw na terenach południowowschodniej części Polski.Słuchałem dzisiaj ministra Kalemby i podobno sie szykuje jakaś dla nas pomoc.Jeśli ktoś coś wie to proszę niech się wypowie w tym temacie. Z tego co wiem ja to ma być pomoc dla gospodarstw o wielkości średniej wojewódzkiej ilości posiadanych ha
    • Przez marluk
      witam

czy wie ktos w ramach tego programu przez jak długi czas od otrzymania pomocy nie mozna zakonczyc dzialalnosci gospodarczej? czytalem rozporzadzenie ale moze mi cos umknelo.
    • Przez kamil1985
      Młody rolnik w 2017. Jak skorzystać, kiedy nabór? Ciąg dalszy dyskusji z wątku 
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88807-m%C5%82ody-rolnik-2016/
      Szukasz więcej informacji o programie Młody Rolnik? Rozwiązania wszystkich problemów znajdziesz w wątku
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/2868-m%C5%82ody-rolnik-nowe-zasady/page-1590?view=getlastpost

• Przez rolnik22
      Czy już coś wiadomo jak będą wyglądały nabory na PROW 2014-20? Na jakich zasadach będą przyjmowane wnioski o dofinansowanie z UE? Co z Młodym Rolnikiem i Rentami Strukturalnymi na kolejne lata?
    • Przez karol
      Informuję wszystkich że 15 lutego tego roku (2008) upływa termin dostarczania wniosków o dopłatę do materiału siewnego. Dotyczy to tylko roślin ozimych.

Więcej na stronie Agencji Rynku Rolnego

www.arr.gov.pl

Wniosek
      http://www.arr.gov.pl/data/01593/dms_p1_f2.pdf

Instrukcja
      http://www.arr.gov.pl/data/01593/instrukcja_dms_p1_f2.pdf