Skocz do zawartości
cichywielbiciel

W sprawie PROW

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Co czeka unijne dopłaty po 2020?

sthil007    1

Orientuje się ktoś może czy oprócz faktur , potwierdzeń przelewów , dowodów rejestracyjnych trzeba jeszcze na kontrole przygotowywac jakies papiery odnosnie sprzetu np wyciag z homologacji , deklaracje zgodnosci czy to niepotrzebne ?

Wiadomość z agroFakt.pl

sthil007    1

W Wlkp wygląda tak jak w reszcie kraju przebiega wstepna weryfikacja zaczynaja wysylac pisma o uzupelnienia ...

Orientuje się ktoś może czy oprócz faktur , potwierdzeń przelewów , dowodów rejestracyjnych trzeba jeszcze na kontrole przygotowywac jakies papiery odnosnie sprzetu np wyciag z homologacji , deklaracje zgodnosci czy to niepotrzebne ?

Nikt nie wie?

marcin99023    0
W lubelskim 59X numerek tydzień temu dostał zawiadomienie o poprawkach

to troche dziwne bo my mamy 3xx nr i nam nic jeszcze nic nie przyszło do poprawy.

mareknh    8

Bo możecie mieć wszystko dobrze i z umowami narazie czekają :rolleyes: Albo rozpatrujący, który ma Wasz wniosek się ociąga :huh:

rom19    0

witam,

w wlkp. cały czas rozpatrują. doszło do mnie, a numer mam ponad 300.

pozdr i cierpliwości:D

kkrystian    0

a propos ilości poprawek w naborze 2007! 5 razy byłem wzywany na poprawienie wniosku!

Zna może ktoś aktualny stan rozpatrywania wniosków z woj. zach-pom?

Z góry dzienkx

dzwoni sie n a biurop wsparcia inwestycyjnego i podaj ci nr do goscia który ma przydzielony twój wniosek ot cala filozofia. Gosciu ma mi oddzwonic co mam załatwiac zeby pózniej odrazu złożyc poprawki.

jaki jest nr do tego biura w lublinie? Jak ktos zna to prosze o kontakt na gg. Podpisał juz ktoś umowy w lubelskim?

bialy2005    193

troszke własnej inwencji trzeba użyc :rolleyes: np strona arimr!!! dziła wsparcia inwes. 081 756 88 50 albo 30 juz nie pamietam

Próbowałem sam nie to że nie, ale nie mogłem znaleźć:/ może kiepsko szukałem... Dzieki kolego za numer. Wiesz moze czy zaczeli podpisywanie umow w lubelskim i jesli tak to ile mogli podpisac?

marti565    0

u mnie przy kontroli sprawdzali homologację na ciągnik no i deklarację zgodności na prase i owijarkę ale to jest w instrukcji obsługi wiec problemu nie było z tym

dyczkowski    3
to troche dziwne bo my mamy 3xx nr i nam nic jeszcze nic nie przyszło do poprawy.

No ja mam 532, więc też powinienem cos tam dostac. Bo mozliwe jest zeby poprawek nie trzeba było ? :rolleyes: :huh:

oledo    1

Kujawsko-pomorskim mam numer 72x dostałem dziś zawiadomienie do poprawek i uzupełnienia

dokumentów : między innymi chcą odpisu z ksiąg wieczystych z sądu potwierdzających tytuł prawny działek ewidencyjnych wchodzących w skład gospodarstwa .

W zestawieniu rzeczowo – finansowym miałem wpisaną moc ciągnika 122 km , mam zmienić na ',, około'' 122km . :rolleyes:

lamboR6    5

Tego najstarsi górale nie wiedzą, Agencja to taki twór że dowiesz sie na dwa tygodnie przed naborem

Tego najstarsi górale nie wiedzą, Agencja to taki twór że dowiesz sie na dwa tygodnie przed naborem

DF24    28

Witam wszystkich

Dzisiaj podpisałem wkoncu umowe tylko ze ja realizuje wniosek z 2007 :rolleyes: i jak powiedział kierownik juz wiecej niebedzie naborów wniosków to sa jego słowa :huh:

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.