cichywielbiciel

W sprawie PROW

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
michalk    22

gratulacje bialy to opowaiadaj czy przeszly Twoje ha czy musiales cos dzierzawy dorzucic na te 140km??:)


Rolnictwo to moja pasja a pasje trzeba pielęgnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

Do mocy sie narazie nie przyczepili bo we wniosku mam 110-120km wpisane i bede to aneksował ale rozmawiałem że i na 140 powinno przejśc na moje 24ha :) Dzis ja to juz bedzie wszytko jasne :) A co najlepsze razem z poprawkami przyszło pismo o przedłużeniu terminu do 27 grudnia :)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesio31    4

do nas dwa dni temu tez przyszlo pismo o przedluzenie terminu do 27 grudnia lecz poprawek ciagle nie ma :) lubelskie, 10xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

Byc może było to wałkowane ale jakie WAŻNIEJSZE dokumenty są potrzebne do złożenia wniosku na PROW?? :) I czy jest możliwe aby kasa na PROW starczyła na 2012 rok?? Moze moje pytania wydadzą sie dziwne ale bede wdzieczny za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Snajper    0

Witam

 

Śląskie wczoraj dostałem poprawki numer 35x kolega z numerem 34x poprawki dostał w poniedziałek...

 

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Też do nas doszło pisemko że do 27 grudnia mają czas. I tak będę ździwiony jeśli im się to uda do tego terminu, numer mam 35XX :)


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romano    0

Jestem w podobnej sytuacji jak user biały2005 lecz do prawdy nie rozumiem dlaczego tak bardzo sie tym podniecasz. Wiem ze to jest ważna inwestycja ale juz i tak wszyscy wiemy jaki chcesz nabyc ciagnik i nie musisz tego w kółko powtarzac gdyz robi sie to troche żenujące bo ile można słuchac o twoim wykorzystaniu puli i przebojowowści . Ochłoń troche człowieku a chwal sie ciagnikiem jak juz bedzie u ciebie na podwórku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

Jak nie masz czegos madrzejszego do pisania to lepiej nic nie pisz !!!!!!


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romano    0

Nie zrozum mnie żle ale to trochę śmieszne wg.mnie i dlatego sie wypowiedziłaem . Oczywiscie mozesz sie ze mną nie zgadzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek198402    3

ja dziś dostałem pismo z ar i mr odnośnie odmowy przyznania pomocy dofinansowania z powodu przekroczenia limitu o 150% przez ar imr i mam pytanie czy znów nowy wniosek bede musiał składac na 2010 i czy ten stary zostanie przeżuczony i koniec a jak długo arimr ma czas na zrealizowanie wypłaty kasy bo złrzyłem wniosek na I etap i mineło 1,5 miecha i nic nie odzywaja się a ja mam do końca roku zrealizowac drugi etap a tu mi jest kasa potrzebna na drugi etap bo nie bede brał kredytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luk1512    0

ja dziś dostałem pismo z ar i mr odnośnie odmowy przyznania pomocy dofinansowania z powodu przekroczenia limitu o 150% przez ar imr i mam pytanie czy znów nowy wniosek bede musiał składac na 2010 i czy ten stary zostanie przeżuczony i koniec a jak długo arimr ma czas na zrealizowanie wypłaty kasy bo złrzyłem wniosek na I etap i mineło 1,5 miecha i nic nie odzywaja się a ja mam do końca roku zrealizowac drugi etap a tu mi jest kasa potrzebna na drugi etap bo nie bede brał kredytu

a z jakiego jesteś województwa ?;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiju221    17

Wczoraj otrzymalismy pismo o poprawki :) Zachodniopomorskie 3XX


Sprzedam Claas Variant 360 na części!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek198402    3

ja jestem woj wielkopolskiego, dzwoniłem do ar i gośc mi powiedział ze jak bedzie nastepny nabór to te wnioski które odpadły to beda miały pierszeńtwo w nastepnym naborze ale jak to bedzie to sie okaże a ja i tak dopiero miałem zakup na koniec 2010 to moze cos tam sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

Znajac zycie znowu bedzie losowanie albo nie daj boze zmienia wnioski i wszystko trzeba bedzie od nowa wypełniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

ja dziś dostałem pismo z ar i mr odnośnie odmowy przyznania pomocy dofinansowania z powodu przekroczenia limitu o 150% przez ar imr i mam pytanie czy znów nowy wniosek bede musiał składac na 2010 i czy ten stary zostanie przeżuczony i koniec a jak długo arimr ma czas na zrealizowanie wypłaty kasy bo złrzyłem wniosek na I etap i mineło 1,5 miecha i nic nie odzywaja się a ja mam do końca roku zrealizowac drugi etap a tu mi jest kasa potrzebna na drugi etap bo nie bede brał kredytu

Jaki masz numer? My mamy 35XX i nic takiego do nas nie doszło.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17

Witam panowie ja w piątek podpisałem umowe numer 91x kujawsko pomorskie szybko to poszło :)


Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FISH    0

Ponawiam prośbę kolegi o info w sprawie woj. łódzkiego. U mnie cisza (nr. 12xx).


Sprzedam walce młyńskie: gielda.agrofoto.pl/walce_mlynskie-o263.html
oraz MF 165 w dobrym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIEWCA    24

W Kuj-Pom ARiMR odrzuciła dotąd 69 wniosków a ja lada dzień podpiszę umowę.Trochę się przeciągnęło przez głupie poprawki wniosku a wezwanie do jego uzupełnienia otrzymałem na początku sierpnia.


kto sieje ten zbiera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

SIEWCA ktory masz nr?? bo ja w tej samej sytuacji jestem. przez idiotyczne poprawki podpisanie umowy ciągnie się chyba już 2 albo 3 miesiąc


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franko    1

Witam, tylko Wam wszystkim pozazdrościć, u nas w Opolskim z tego co dzwoniłem to jakieś 250 miejsce dopiero analizują, a ja mam 4XX, (brak słów).


http:/www.youtube.com/user/frankulka/videos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raffx89    2

Czy do wnisosku na PROW trzeba robić biznesplan ?

 

biznesplanu nie musisz robic,ja dostalem niedawno wniosek do poprawek(slaskie)heh podobno nasz wniosek jest jednym z najlepszych bo najmniej do poprawek tylko jakies pierdoly typu wpisanie kodu pocztowego itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

SIEWCA to powiem ci brak słow. ja mam 1000 a 1050 i się denerwowałem ale ty w gorszej sytuacji jesteś. jak chcesz to cię moge zdenerwowac i powiedzieć ze słyszałem ze osoba ktora jest nr 128X ma już umowe podpisaną


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Lebioda
      Witam. Jak sadzicie czy na nabor KPO. Rolnictwo 4.0 bedzie mozna kupic opryskiwacz z nawigacja? 
    • Przez odrion
      Panowie i być może Panie. 
      W temacie nowych dopłat wszystko już jest jasne. Wystarczy przejrzeć 1200 stron WPR. To wszystko jest dostępne i każdy może sobie sprawdzić. Mi też nie chce się pisać za dużo bo po pierwsze każdy ma inną sytuację a po drugie zaraz to zginie w tym temacie. Proponuję założyć nowy temat o dopłatach i tam chętnie odpowiem na pytania. 
      Ale jedna rzecz warto tutaj napisać. DkR7 która wprowadza wymóg 3 roślin od 10ha na 2023 jest zawieszona, więc mamy tak nietypowy rok że można siać i 100% 1 rosliny. 
      Dla przypomnienia DKR to coś co jest obowiązkowe i w kolejnych latach (od 2024 ) bez spełnienia wszystkich DKR będzie zero dopłat. 
      Na 2023 zawieszono DKR 7 i 8, a więc zmianowanie, dywersyfikacje oraz tzw. ugorowanie. Wymagana jest pokrywa roślinna na 80% GO. 
      Zróżnicowana struktura upraw to ekoschemat i to dość nisko wyceniany (ok 300 zl). Ten ekoschemat to porażka, bo jare i ozime to 1 roślina, rzepak i zboża są w 1 grupie i nie mogą przekroczyć 65%. Dodatkowo wymóg bobowatych. Zresztą tutaj wyciąg z WPR dotyczący tego ekoschematu. Ekoschemat to jest coś dodatkowego i nie ma wpływu na pozostałe dopłaty.  DKR muszą być spełnione a ekoschemat może być spełniony. 
      Podsumowując na 2023 większość tragicznych ograniczeń jest zawieszona.

    • Przez rolnik22
      Czy już coś wiadomo jak będą wyglądały nabory na PROW 2014-20? Na jakich zasadach będą przyjmowane wnioski o dofinansowanie z UE? Co z Młodym Rolnikiem i Rentami Strukturalnymi na kolejne lata?
    • Przez karolr2
      Witam chcę założyć nowy temat poświecony modernizacji małych gospodarstw na terenach południowowschodniej części Polski.Słuchałem dzisiaj ministra Kalemby i podobno sie szykuje jakaś dla nas pomoc.Jeśli ktoś coś wie to proszę niech się wypowie w tym temacie. Z tego co wiem ja to ma być pomoc dla gospodarstw o wielkości średniej wojewódzkiej ilości posiadanych ha
    • Przez Bonex157
      Cześć, 
      Chciałbym zgłosić działki do doplat 1 raz.  Przeprowadzi mnie ktoś przez ten proces 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj