cichywielbiciel

W sprawie PROW

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
zibik1    0

Te umowy dzierżaw to muszą być notarjalne? Bo nie pamiętam czy ujołem dzierżawe nieoficjalną we wniosku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anx    2
Data złożenia mojego wniosku to 05.11.2007

Jestem bardzo zaskoczony że już doszli do mojego nr :lol:

 

 

no to niezle :)

 

jak wnioski mozna bylo skladac od 9 listopada 2007 zobacz na przyklad tu

 

jakim cudem masz date złozenia 5 listopad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NHTC56    5

@zibik to czyli w kuj-pom jest juz sprawdzone ponad 200 wnioskow i wysłane zawiadomienia? jezeli tak to Kujawsko-pomorskie widze ze sie ruszyło ostro...to na dniach musimy czekac na jakies info bo my mamy naumer 376 wiec za jakis tydzien mysle ze cos sie ruszy. Swoją drogą to niezłego rozpedu nabrała agnecja :lol: A co Do Urzędu Skarbowego to przy wiekszych zwrotach Vatu kontrole z urzedu skarbowego to norma...przerabialismy to przy ciągniku i teraz czekamy na kontrole po zakupie kombajnu...jezeli papiery są prowadzone dobrze i w porządku to nie ma sie do czego przyczepic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vdan    5

po kontroli z US wszystko ok, przyczepili się do fugi do płytek którą wziełem jak robiłem remont w domu :lol: , ale poza tym szczerze spoko było, były 2 babki, w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL4    5

Czy już kręcicie się za kredytami na prow,może jest ktoś zdecydowany na jakiś bank lub wie gdzie są najlepsze warunki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179
no to niezle :lol:

 

jak wnioski mozna bylo skladac od 9 listopada 2007 zobacz na przyklad tu

 

jakim cudem masz date złozenia 5 listopad :)

 

Co?? :) Do 9 listopada było można składać wnioski anie od 9.

Nie rozumiem :)


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny    2

toć chyba nie w każdym województwie był taki sam termin bo w niektórych był chyba przedłożony czysz nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

27 listopada :lol: To ja już nie wiem do którego można było składać ale wiem że ja złożyłem 05.11


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buchaj    0
toć chyba nie w każdym województwie był taki sam termin bo w niektórych był chyba przedłożony czysz nie ?

Dokładnie tak było w lubelskim. Właśnie ja załapałem się w przedłużonym terminie. Kilka dni po mnie zakończono przyjmowania wniosków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigger   
Gość nigger

Witam, jestem z okolic częstochowy, dzisiaj dostalem zawiadomienie o uzupelnienie i poprawki do wniosku, numer mam 28, myslę że w przyszłym tygodniu podpisze umowe. dam znać na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cihu    151
27 listopada :lol: To ja już nie wiem do którego można było składać ale wiem że ja złożyłem 05.11

 

Po pierwsze: Fige z makiem złozyłes. Myslisz ze wszyscy na forum są idiotami? Nie masz pojęcia o podstawowych sprawach. Wnioski przyjmowane były przez agencje dopiero od(powtarzam od a nie do) od 9 listopada (nie od 5 nie od 6 ani nie od 7,8 tylko własnie od 9.11.2007). To jakim ty cudem złozyłes 5 listopada w dodatku z numerem powyzej 700 ? Jaja se robisz czy jak?

 

Po drugie: termin przyjmowania wniosków trwa tak długo dopóki nie uzbiera sie 120% limitu srodków na dane województwo. Tak na przykład w warminsko-mazurskim nabór trwał dwa dni a w innych miejscach nabór trwał nawet do miesiaca

 

Po trzecie: jak nie wiesz co pisac to nic nie pisz nic i idz dopytaj sie taty co z tym wnioskiem i kiedy został złozony i nie pisz bzdur bo tylko niepotrzebny zament wprowadzasz

 

Po czware: ostatnie twoje posty wskazuja na jakies rozdwojenie jazni: najpierw piszesz ze skladałes 5 a nagle dodajesz cytuje: "Co?? Do 9 listopada było można składać wnioski anie od 9. Nie rozumiem "

 

Forum to nie zabawka! Wiec przestan sie nim bawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

Po 1. Wiem kiedy składałem wniosek i wiem który mam nr.

Po 2. Nie uważam że wszyscy to idioci.

Po 3. Ty masz rozdwojenie jaźni anie ja

Po 4. Zgodzę się z tobą ze były przyjmowanie do wyczerpania limitu, coś mi się wcześniej pomyliło .

Po 5. Wiem co mam pisać i nie będziesz mnie pouczał bo szkołę mam, i to nie jest 1 złożony wniosek tylko 4 i akurat wszystkie te 3 wcześniejsze przeszły pozytywnie.

Po 6. Wiem że forum to nie zabawka, a jak bym był modem to byś dostał bana za obrazę innego użytkownika.

Po 7. Zastanów sie parę razy co piszesz, bo z twojego posta wynika jak byś był jakimś dzieckiem neo, bo tylko ci co mają nie równo pod sufitem obrażają innych. Zastanów sie wcześniej parę razy przed napisaniem następnego dłupiego posta


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anas120    0

Sorry, że się wtrącam ale Pronar82a myli chyba datę wypełnienia wniosku z datą złożenia go w ARiMR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

Przepraszam za pomylenie daty, ale tak jak tu wyżej kolega @anas120 napisał pomyliłem te daty, a złożyłem 12, czyli w poniedziałek a nabór był od piątku.

Sorki za zmieszanie na forum i kłótnie. Ale naprawdę mam nr 774 i dzwonił do mnie wczoraj koleś z agencji i mówił że wysłali list co mam poprawić.


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

panowie nie kłóćcie się.prawda jest taka ze z rolnika w agencji robią w cudaka .jedni maja znajomości inni nie.rożnie się sprawy okładają.ważne żeby były konkrety.czy np ktos juz podpisał umowę?? wzywają tylu a ktoś coś podpisał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

Tylko że ja nie mam żadnych znajomości i mam odległy nr i już mnie zawiadomili. Trochę dziwne


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cihu    151

Przepraszam wszystkich za bezsensowne kłótnie, sprawa juz wyjasniona z "Pronarem82a" na gg. Kolo jest ok. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johnylukas    0

Witam jestem z woj.podlaskiego, mam nr ok. 250 i nic nie słychać. Wie ktoś może ile wniosków rozpatrzyli już na podlasiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko że ja nie mam żadnych znajomości i mam odległy nr i już mnie zawiadomili. Trochę dziwne

ciesz sie ziom.ja czekam .mam ok400nr w podlaskim.czas to piniadz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

powiedz mi jakich przekrętów, jeśli nie znasz mechanizmów w jaki sposób są sprawdzane w nioski to nie gadaj bzdur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johnylukas    0

A takich ze wnioski miały być rozpatrywane według kolejności złożenia a chyba nie są skoro pronar miał nr ok. 700 a już otrzymał wezwanie na poprawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez odrion
      Panowie i być może Panie. 
      W temacie nowych dopłat wszystko już jest jasne. Wystarczy przejrzeć 1200 stron WPR. To wszystko jest dostępne i każdy może sobie sprawdzić. Mi też nie chce się pisać za dużo bo po pierwsze każdy ma inną sytuację a po drugie zaraz to zginie w tym temacie. Proponuję założyć nowy temat o dopłatach i tam chętnie odpowiem na pytania. 
      Ale jedna rzecz warto tutaj napisać. DkR7 która wprowadza wymóg 3 roślin od 10ha na 2023 jest zawieszona, więc mamy tak nietypowy rok że można siać i 100% 1 rosliny. 
      Dla przypomnienia DKR to coś co jest obowiązkowe i w kolejnych latach (od 2024 ) bez spełnienia wszystkich DKR będzie zero dopłat. 
      Na 2023 zawieszono DKR 7 i 8, a więc zmianowanie, dywersyfikacje oraz tzw. ugorowanie. Wymagana jest pokrywa roślinna na 80% GO. 
      Zróżnicowana struktura upraw to ekoschemat i to dość nisko wyceniany (ok 300 zl). Ten ekoschemat to porażka, bo jare i ozime to 1 roślina, rzepak i zboża są w 1 grupie i nie mogą przekroczyć 65%. Dodatkowo wymóg bobowatych. Zresztą tutaj wyciąg z WPR dotyczący tego ekoschematu. Ekoschemat to jest coś dodatkowego i nie ma wpływu na pozostałe dopłaty.  DKR muszą być spełnione a ekoschemat może być spełniony. 
      Podsumowując na 2023 większość tragicznych ograniczeń jest zawieszona.

    • Przez zenmaniek
      Witam
      Jest tu ktoś kto korzystał z dofinansowania na wymianę dachu z azbestu, chce wiedzieć czy w ogóle warto brać to pod uwagę?
    • Przez Kowalsky30
      Kontynuacja tematu
       
    • Przez VonVegans
      Jakby ktoś coś już wiedział to niech pisze
    • Przez margoo78
      Czy ktoś zna więcej szczegółów dotyczących dofinansowania zakupu silosów zbożowych? Zastanawiam się, czy będzie się to wiązać z jakimś cyrografem na 5 lat.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj