cichywielbiciel

W sprawie PROW

Polecane posty

iron    1037

dokładnie h... i nic więcej kombinują jak tylko mogą żeby chłopa ud***ć a to wszystko po to żeby nas wykończyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

panowie mieskiem to sobie rzucac w swojej piaskownicy. tu ma być porządek rozumiemy się?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valtran111    1

robia k**wa wszystko tylko zeby chlop wiecej zaplacil tak wam serio powiem wielu rolników moze sie juz pozegnac z nowym sprzetem np.ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL4    5

POPIERAM- mleczko w dół ,ceny w górę .Rok temu były dobre chęci a teraz dylemat.Pierwsze to wyp....lić tych z PSL- to miała być prorolnicza partia, a ten sawicki tylko pierd..i o EU .Czy sluchacie rano 1pr radia?-gościu nie ma o czym gadać!

Wsłuchiwałem się jak nie bylo akredytacji, ale nic nie wspomniał,że rolnicy czekają i tracą pieniądze i czas ,tylko pierd...ł o olimpiadzie i innym hu...stwie nie związanym z rolnictwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vdan    5

dokładnie k...wa !!

sk..syny teraz tylko będą robić problemy!!!!

A że My czekamy juz prawie rok to nic, sprawy nie było !!

Paranoja

Wsadzić to PSL do sracza !!!

 

 

END

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemmek    0

W czwartek w ARIMR we Wrocławiu uzyskałem informację, żeby jak najszybciej złożyc oferty cenowe na sprzęt, aby przy rozpatrywaniu wniosku przed podpisaniem umowy były już dołączone. Podobno w najbliższych dniach będą podpisywane umowy z rolnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli nowe oferty donieść przed wezwaniem agencji ?? bo agencja sama wzywa ludzi jak będzie rozpatrywany wniosek właściciela??

Edytowano przez andrzej2110
łączenie postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemmek    0

Jeśli złożysz teraz oferty to przy rozpatrywaniu twojego wniosku będą brali te oferty pod uwagę, a jeśli ich nie będzie to będą wzywac do uzupełnienia. Jak cię wezwą, to znowu się odwlecze termin podpisania umowy. Przecież zależy nam na czasie bardziej niż Agencji, oni mają czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cihu    151

u mnie ojciec do olsztyna dzwonił juz ze 2 razy w ostatnich dniach i niewiele chca nam powiedziec. zawsze tłumacza sie tym ze numerek jest daleki ale co z tego ze daleki? Podstawowych info powinni udzielic czy np mozna nowy sprzet na uzywke zamienic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemmek    0

Należy pamiętac, iż jeśli wejdzie w życie nowe rozporządzenie MR, to "Wnioski o przyznanie pomocy złożone w 2007 r. mogą byc zmienione jednorazowo przez wnioskodawców w zakresie planu finansowego operacji lub

zestawienia rzeczowo-finansowego operacji"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kogoś już wzywali ? jak wygląda procedura z autopsji ? ;-)

 

nikogo nie wzywali? ;)

 

można we własnym zakresie do odzialów nowe oferty składać na maszyny jeśli się zmieniły .to usprawni czas rozpatrywania wniosku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

A który masz nr bo widzę że jesteśmy z jednego woj :lol:

Edytowano przez andrzej2110
cytowanie poprzedniego posta

Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cihu    151

z tego co wiem to wszystkie złozone dokumenty są rozpatrywane nawet te które wczesniej zosały odrzucona za brak podstawowych papierów.

 

ps: jak wrzucacie jakies info to podawac odrazu jakie województwo i jaki numer wniosku oraz cos wiecej niz "mamy dostarczyc brakujace papiery" Po prostu usprawni nam to działanie tego tematu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037

ja jestem z dolnośląskiego.przysłali mi dzisiaj pismo żę mam 21 dni na poprawki.miałem numer 43 ale złozyłem jako ok. 35 bo nie przyszło tyle osób co było przede mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vdan    5

Chłopaki prosimy o konkretne wypowiedzi, będziemy wdzęczni;).

Jak wiadomo czekamy na takowe pisemka z niecierpliwością.

ja miałem 200 miejsce w kolejce, więc sobie poczekam.

Jutro dzwonie do ARiMR i od razu zdam wam relację z tego co się dowiem.

 

POZDRO....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NHTC56    5

Jestem z kujawsko-pomorskiego...numer 376...narazie nic nie wiadomo...tylko tyle ze słyszeliśmy ze juz pomału zaczynają wysyłac zawiadomienia do rolnikow i jak najprędzej chcą zacząć podpisywac umowy :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037

chyba im sie spieszy bo rano dzwoniła do mnie klientka a arimr i powiedzała że wczoraj wysłali pismo a w nim co mam uzupełnić i prosiła żeby w miare możliwosci jak najszybciej uzupełnić braki .a po południu dostałem list a w nim wyszczególnienie tego co mam im donieśc i ksero stron wniosku tak gdzie coś im nie pasowało ,nie które rzeczy to drobiazgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek11    0

ja mam 54 w dolnośląskim ciekawe kiedy będzie????

ale jak 34 już dostał to w przyszłym tygodniu powinno być :lol:

jak dojdzie to napisze co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cihu    151

a czy narazie wielkosci sprzetów przechodzą? nie czepiają sie za szerokich agregatów i za dużych ciągników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vdan    5
chyba im sie spieszy bo rano dzwoniła do mnie klientka a arimr i powiedzała że wczoraj wysłali pismo a w nim co mam uzupełnić i prosiła żeby w miare możliwosci jak najszybciej uzupełnić braki .a po południu dostałem list a w nim wyszczególnienie tego co mam im donieśc i ksero stron wniosku tak gdzie coś im nie pasowało ,nie które rzeczy to drobiazgi.

iron, napisz dokładnie jakie rzeczy im nie pasowały, czy wogóle czepiają sie co do racjonalności zakupu??

PLEASE;)

 

To chyba tak mialo wygladac :lol:

Edytowano przez andrzej2110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez odrion
      Panowie i być może Panie. 
      W temacie nowych dopłat wszystko już jest jasne. Wystarczy przejrzeć 1200 stron WPR. To wszystko jest dostępne i każdy może sobie sprawdzić. Mi też nie chce się pisać za dużo bo po pierwsze każdy ma inną sytuację a po drugie zaraz to zginie w tym temacie. Proponuję założyć nowy temat o dopłatach i tam chętnie odpowiem na pytania. 
      Ale jedna rzecz warto tutaj napisać. DkR7 która wprowadza wymóg 3 roślin od 10ha na 2023 jest zawieszona, więc mamy tak nietypowy rok że można siać i 100% 1 rosliny. 
      Dla przypomnienia DKR to coś co jest obowiązkowe i w kolejnych latach (od 2024 ) bez spełnienia wszystkich DKR będzie zero dopłat. 
      Na 2023 zawieszono DKR 7 i 8, a więc zmianowanie, dywersyfikacje oraz tzw. ugorowanie. Wymagana jest pokrywa roślinna na 80% GO. 
      Zróżnicowana struktura upraw to ekoschemat i to dość nisko wyceniany (ok 300 zl). Ten ekoschemat to porażka, bo jare i ozime to 1 roślina, rzepak i zboża są w 1 grupie i nie mogą przekroczyć 65%. Dodatkowo wymóg bobowatych. Zresztą tutaj wyciąg z WPR dotyczący tego ekoschematu. Ekoschemat to jest coś dodatkowego i nie ma wpływu na pozostałe dopłaty.  DKR muszą być spełnione a ekoschemat może być spełniony. 
      Podsumowując na 2023 większość tragicznych ograniczeń jest zawieszona.

    • Przez Lebioda
      Witam. Jak sadzicie czy na nabor KPO. Rolnictwo 4.0 bedzie mozna kupic opryskiwacz z nawigacja? 
    • Przez VonVegans
      Jakby ktoś coś już wiedział to niech pisze
    • Przez zenmaniek
      Witam
      Jest tu ktoś kto korzystał z dofinansowania na wymianę dachu z azbestu, chce wiedzieć czy w ogóle warto brać to pod uwagę?
    • Przez Kowalsky30
      Kontynuacja tematu
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj