cichywielbiciel

W sprawie PROW

Polecane posty

KAROL4    5
są osoby które wiedzą, a ja wiem właśnie od nich ;)

kto ma świeższe wiadomosci (prawdziwsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL0905    2

Dowiedziałem się że wielkopolska agencja zaczyna rozpatrywanie wniosków od 18 sierpnia 2008r czyli od poniedziałku Ciekaw jestem jakie będą mieć tempo rozpatrywania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL4    5

Czy jak w ofercie nie zmienię,a "wezmę" z innymi kołami traktor(wiekszymi)to przy kontroli nie będzie kłopotów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cihu    151

jezeli model ciagniga bedzie sie zgadzał co do ostatniej cyferki to nie ma problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

Mnie już szlak jasny trafia z tym!! Myślałem że będę miał sprzęt na żniwa a ty d*pa! Już by się przydał cyklop żeby obornik wozić, ale nie ma i dalej trzeba latać i pożyczać od sąsiadów! ;) :angry:


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

@b0gdan gdzie te zawiadomienia z lubelskiej agancji?? No gdzie?? Przecież mówiłeś że już dawno będą je rozsyłać, i co?? I nic nie ma.


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo85    14

W gazecie pomorskiej czytałem że niby od września ruszą

 

Dzisiaj w agrobiznesie mówili że nie ma jeszcze akredytacji bo ministerstwo finansów jeszcze nie wydało odpowiedniego rozporządzenia. Ponoć w przyszłym tygodniu ma być akredytacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179
W gazecie pomorskiej czytałem że niby od września ruszą

 

Dzisiaj w agrobiznesie mówili że nie ma jeszcze akredytacji bo ministerstwo finansów jeszcze nie wydało odpowiedniego rozporządzenia. Ponoć w przyszłym tygodniu ma być akredytacja

 

Też to właśnie oglądałem i miałem napisać. A mówili że już jest akredytacja!! :angry: Oszuści i złodzieje!


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90
@b0gdan gdzie te zawiadomienia z lubelskiej agancji?? No gdzie?? Przecież mówiłeś że już dawno będą je rozsyłać, i co?? I nic nie ma.

miały być i nie ma, ja swój wniosek uzupełniłem, bo już jest zweryfikowany. Teraz czekam decyzje o przyznaniu płatności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cihu    151
miały być i nie ma, ja swój wniosek uzupełniłem, bo już jest zweryfikowany. Teraz czekam decyzje o przyznaniu płatności

 

 

Jak to zweryfikowany? To jakies to pokręcone, poza kolejnoscia robiłes? U mnie to sie niczego nie mozna dowiedziec. Mówią ze nic nie wiedzą i tyle, a ja musze oferty dostarczyc i nie wiem co moge pozmieniac a co nie. Nawet nie wiem czy przysługuje nam traktor 95 koni na 30,3 ha ornego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nic mu pewnie nie zweryfikowali.sieje jakies ploty .nigdzie nierozpatruja wnioskow!! z agencji sciemy wala bo niewiedzakiedy.nie,ma sieim kto do d*py dobrac i takie kwiaty sa. 0 odpowiedzialnosci.buraki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzipet    0

dzisiaj czytalem ze ABW czy CBś aresztowalo jakiegos waznego dyrektora w AMiRR w warszawie a to podobno nie koniec maja na celownku jeszcze 50 innych a wszyscy z PSL hehe wien jest niezle bagno a ty rolniku sobie czekaj ,nic tylko wszystkich wystrzelac za to banda oszustow i matolow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lambogrand    52

Ten caly arimr to jest banda dziadow urzednikow jak im cos przysłac to w 7 dni a jak oni cos rozpatrzyc to wiecznosc! a przelac pieniazki np mlody rolnik to tez katastrofa wniosek o platnosc 6 tyg rozpatrzony lezy w jakiejs centrali a oni czekaja do ostatniego dnia terminu z przelewem tak samo jak z decyzja do ostatniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

Jak zaaresztowali to już można sobie pomarzyć że w tym roku będą na podwórzu nowe maszyny!! Sapard był najlepszy, 3 miesiące od złożenia wniosku miałem traktor i bez vatu było, a teraz czekaj głupi chłopie bo oni ci łaskę zrobią jak pozytywnie rozpatrzą wniosek a jak nie to tylko w koszty się wdałeś


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90
nic mu pewnie nie zweryfikowali.sieje jakies ploty .nigdzie nierozpatruja wnioskow!! z agencji sciemy wala bo niewiedzakiedy.nie,ma sieim kto do d*py dobrac i takie kwiaty sa. 0 odpowiedzialnosci.buraki

Ty myślisz że oni siedzą i nic nie robią, a jak raptem dostana akredytacje to z dnia na dzień rozpatrzą wnioski??? Wnioski są już przydzielone poszczególnym pracownikom agencji, oni je teraz sprawdzają i tam gdzie się da proszą o uzupełnienia i ewentualne poprawienia błędów, a tak w ogóle to pisz po polsku , bo zanim zrozumiałem co napisałeś musiałem napić się piwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179
Ty myślisz że oni siedzą i nic nie robią, a jak raptem dostana akredytacje to z dnia na dzień rozpatrzą wnioski??? Wnioski są już przydzielone poszczególnym pracownikom agencji, oni je teraz sprawdzają i tam gdzie się da proszą o uzupełnienia i ewentualne poprawienia błędów, a tak w ogóle to pisz po polsku , bo zanim zrozumiałem co napisałeś musiałem napić się piwa ;)

 

Jakoś jeszcze nikogo nie wzywali do uzupełnienia tylko ciebie a tyle ludzi jest i nikogo nie wzywali, ściemniasz jak się da :angry:


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90
Jakoś jeszcze nikogo nie wzywali do uzupełnienia tylko ciebie a tyle ludzi jest i nikogo nie wzywali, ściemniasz jak się da :angry:

skoro Ty wiesz lepiej co ja robię, to zacznij pobierać pieniądza ze jasnowidzenie ;) Mój wniosek jest już poprawiony i kompletny... dla mnie to wystarczy , a Ty myśl sobie co chcesz, ciężko zrozumieć, że nie wszystko musi sie odbywać w oficjalnym trybie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cihu    151

Ja proponowałbym nie powodowac nieporozumien. Jezeli cos sie u kogos dzieje, to niech smiało pisze ale jezeli dzieje sie to bo ma znajomosci albo dał w łape to niech odrazu na poczatku napisze o tym fakcie, bo potem ja dzwonie, dowiaduje sie i okazuje sie, ze nic nikomu nie sprawdzaja i sie denerwuje bo nie wiem kto mnie w h*ja robi czy forumowicze czy agencja. Ja tam tez chyba zaczne juz wszystko składac do poprawek i meczyc ARIMR. Tylko nie wiem za co sie wziac na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

ja robiłem wniosek przez firmę, stad wiem co się z moim wnioskiem dzieje. Wiem tez że wszystkie wnioski są już sprawdzane po to aby jak tylko będzie akredytacja szybko zacząć podpisywać umowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

To który masz nr że ci już sprawdzili i poprawiałeś??

To czego tylko tobie sprawdzili i ciebie wezwali anie jeszcze kogoś, bo nikomu jeszcze nie dawał poprawek??


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez zenmaniek
      Witam
      Jest tu ktoś kto korzystał z dofinansowania na wymianę dachu z azbestu, chce wiedzieć czy w ogóle warto brać to pod uwagę?
    • Przez rolnik22
      Czy już coś wiadomo jak będą wyglądały nabory na PROW 2014-20? Na jakich zasadach będą przyjmowane wnioski o dofinansowanie z UE? Co z Młodym Rolnikiem i Rentami Strukturalnymi na kolejne lata?
    • Przez Kowalsky30
      Kontynuacja tematu
       
    • Przez odrion
      Panowie i być może Panie. 
      W temacie nowych dopłat wszystko już jest jasne. Wystarczy przejrzeć 1200 stron WPR. To wszystko jest dostępne i każdy może sobie sprawdzić. Mi też nie chce się pisać za dużo bo po pierwsze każdy ma inną sytuację a po drugie zaraz to zginie w tym temacie. Proponuję założyć nowy temat o dopłatach i tam chętnie odpowiem na pytania. 
      Ale jedna rzecz warto tutaj napisać. DkR7 która wprowadza wymóg 3 roślin od 10ha na 2023 jest zawieszona, więc mamy tak nietypowy rok że można siać i 100% 1 rosliny. 
      Dla przypomnienia DKR to coś co jest obowiązkowe i w kolejnych latach (od 2024 ) bez spełnienia wszystkich DKR będzie zero dopłat. 
      Na 2023 zawieszono DKR 7 i 8, a więc zmianowanie, dywersyfikacje oraz tzw. ugorowanie. Wymagana jest pokrywa roślinna na 80% GO. 
      Zróżnicowana struktura upraw to ekoschemat i to dość nisko wyceniany (ok 300 zl). Ten ekoschemat to porażka, bo jare i ozime to 1 roślina, rzepak i zboża są w 1 grupie i nie mogą przekroczyć 65%. Dodatkowo wymóg bobowatych. Zresztą tutaj wyciąg z WPR dotyczący tego ekoschematu. Ekoschemat to jest coś dodatkowego i nie ma wpływu na pozostałe dopłaty.  DKR muszą być spełnione a ekoschemat może być spełniony. 
      Podsumowując na 2023 większość tragicznych ograniczeń jest zawieszona.

    • Przez karolr2
      Witam chcę założyć nowy temat poświecony modernizacji małych gospodarstw na terenach południowowschodniej części Polski.Słuchałem dzisiaj ministra Kalemby i podobno sie szykuje jakaś dla nas pomoc.Jeśli ktoś coś wie to proszę niech się wypowie w tym temacie. Z tego co wiem ja to ma być pomoc dla gospodarstw o wielkości średniej wojewódzkiej ilości posiadanych ha
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj