Zaloguj się, aby obserwować  
Assasin

agregat uprawowy porada

Polecane posty

Assasin    502

Witam.;)

Chcial bym się poradzić. Mam mf 698 i chce kupic agregat uprawowego3.2m. Chcial bym się dowiedzieć co myślicie o firmy co ten agregat produkuje czy nie odstawia fuszerki i o tym agregacie czy dobrze robi.Może ktoś z was Panowie kupował w tej firmie jakieś maszyny i podzieli się informacją o tej firmie czy porządnie robi te maszyny.cZy warto czy nie kupować u nich sprzęt.

 

Wyraźcie opinię na ten temat ;) poniżej zmajduje się ten agregat http://m.allegro.pl/przedmiot,agregat-uprawowy-hydrauliczny-32-36-42-46-52,3792594423.html

 

 

Ps.Z góry dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA TAM u nich nic niekupowalem ale wiem ze jesli cos tanio kosztuje to dlugo nie pochodzi na twoim miejscu wstrzymal bym sie z zakupem , dozbierał funduszu i kupił cos co jest juz sprawdzone czyli unii lubjakiegos innego dobrego producenta. ja w tym roku kupilem owijarke od podobnej firmy i co wszystko sie sypie .takie jest moje zdanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
H3ni0    31

A nie lepiej kupic za podobne pieniadze cos z lepszej firmy i nie skladanego?


KPZ "Zetor Team"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Assasin    502

H3ni0

Ale ja nie,chce z hydropakiem bo wczoraj kupiłem agregat aktywny z pakerem i do tego siewnik myślę zaadaptować za nim.I tak sobie myślalem że kupię sobie jakiś Agregat uprawowy do tego żeby np na wiosnę np ruszyć ziemię żeby lepiej schla.A aktywnym tego nie zrobie ;) bo zaraz się zacznie kleic ziemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Assasin    502

No okey ale po co mi taki ?? Jak już mam brone aktywną to takie mi po co ?? Chce coś szerokiego takiego jak agregat uprawowy lub coś podobnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroRolnik22
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć opinii najlepiej od użytkowników o agregacie uprawowo siewnym marki Janpol, Agregat 2,5m. Jeżeli nie to jaki inny w podobnej cenie ?
       
    • Przez piotrek202127
      Witam
      Tak jak w tytule, jaką prasę kupić rolującą do 30-35 tys? Ważne żeby dobrze zbijała słomę, będzie pracowała prawdopodobnie z 82km ciągnikiem  lub 62km gdy 82km będzie zbierał bele.
      Prasa roczne robiłaby z 400bel (mało ale chcemy mieć swoją). Chciałbym by prasa była łańcuchowa lub walcowo-łańcuchowa. Głównie prasowałaby słomę (300bel słomy, 100 zielonki)
       
      Z góry dzięki za pomoc
       
    • Przez longer89
      Czy ktoś użytkuje agregat talerzowy na przedni tuz.  Jaki jest efekt prac? Czy lepszy może jest wał pierścieniowy?

    • Przez antek807
      witam mam problem z wyborem agregatu uprawowo siewnego z hydropakiem 2,7 bo taki mam siewnik poznaniak do ciągnika nw td85 z jakim wałem na ziemie 3-4 klasa
       
       
    • Przez buszek
      Witam , 
      Od pewnego czasu mam na uwadze zakup ciągnika coś  o większej mocy niż ursus c 360   zanim zakupię ciągnik przeglądam maszyny i zastanawiam się właśnie nad agregatem  uprawowo-siewnym Mam pytanie jaką moc musi posiadać ciągnik do podanego poniżej agregatu ? 
       
       
      https://www.olx.pl/oferta/agregat-uprawowo-siewny-2-5m-aktywny-lekki-pierwszy-wlasciciel-CID757-IDyLVOP.html#af1d8fa0f9
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj