News
lanos1781

Ustawienie wyprzedzenia zapłonu w silniku MWM

Polecane posty

tomaszt135    6

Chciałem się podłączyć do tematu. Wyjąłem pompę wtryskowa w renault 851.4 z silnikiem MWM i znalazłem znaki na kole pompy (2/4) i kole napędowym pompy olejowej ( 00). Ale tryb od pompy wtryskowej napędzany jest przez koło zębate, które jest zasłonięte przez koło od pompy olejowej i na nim znaków nie widzę. Czyli wkładając pompę wtryskową nie widać jak dokładnie spasowane są tryby Jak zatem zgrać dokładnie te tryby ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ceres95
      Renault Ceres 95x swieci sie kontrolka STOP i piszczy sygnal dzwiekowy.inna kontrolka nie swieci sie oprocz stop. Stalo sie tak po zostawieniu na noc.  Czy moglbym prosic o porade. Ladowanie ok. 
    • Przez 22krystianek22
      Panowie czy te dwa kabelki na gorze alternatora oznaczone na biało i niebiesko to wyjście do obrotomierza? Jak sprawdzić w nich prąd ? Podłączyłem obrotomierz i nie pokazuje mi obrotów i próbuje znaleść wyjście w alternatorze, ktoś to podłączał ?

• Przez KUBA26
      Witam chciałbym kupić Renault 155.54 mogę prosić o wasze opinie?
    • Przez Maślakowsky
      Witam. Wie ktoś może jak wykonać kalibracje skrzyni w aresie 550 RZ (2000r.), podczas przerzucania rewersu na jazdę do przodu często występuje szarpnięcie, w jeździe do tyłu to nie występuje. Podczas zmiany półbiegów również występują szarpnięcia, najmniej odczuwalne są na 1 biegu, a najbardziej na 4. Nie chciałbym uszkodzić skrzyni, mam nadzieję ze kalibracja załatwi sprawę, jeżeli jednak tak się nie stanie co może być tego przyczyną? Wszystkie filtry zostały wymienione. Widziałem, że problem może być również z przycinającymi się elektrozaworami. Z poprzednich tematów nie udało mi się znaleźć odpowiedzi.
      A takie poboczne pytanie, jakie obroty są optymalne dla tego silnika podczas pracy z agregatem, pługiem? Aktualnie staram się pracować na 1700-1800obr/min.
    • Przez Pro100wnik
      Od pewnego czasu zauważyłem że grzeje się skrzynia biegów. Po dłuższej pracy olej grze
      je się. Zauważyłem ze najmocniej grzeje sie przystawka od przedniego napędu. 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj