Zaloguj się, aby obserwować  
mati00733

Przedni TUZ polskiego producenta

Polecane posty

mati00733    25

Witam.

Chciałem sie zorientować,czy ktos moze z uzytkownikow zakupił przedni tuz polskiego producenta?

Nosze sie z zamiarem zamontwania przedniego tuza w case mx150,i stad dylemat w wyborze.

Na Allegro czy tablicy,widnieja ogloszenia,ceny wachaja sie od 3000 do 6500zl.

Na co zwrocic uwage?narazie znalazlem tuz firmy metal-plast,wyglada na solidny,silowniki dwustronnego dzialania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez kraker
      Witam, będe musiał kupić nową kosiarkę rotacyjną (dyskowa odpada). Jaką firmę polecicie bo zastanawiam się nad rotacyjną Famarolu i Samasza a Mesco na pewno odpada. Cena kosiarki do 4000zł. Kosiarka będzie chodzić z zetorkiem 7211
      Pozdrawiam Kraker
    • Przez niutekTM140
      z góry przepraszam bo nie wiem gdzie mam napisać. problem mam tego typu
      zawoziłem pszenice na młyn a szefowa zapytała mnie o jakiś nr producenta roślinnego ( czy coś podobnego-sama dokładnie nie wiedziała o jaki papierek chodzi) bo ona miała jakąś kontrolę i czegoś jej brakuje. coś wspomniała że muszę iść do lekarza weterynarii po taki nr czy też owy papierek. jeśli ktoś miał podobny przypadek proszę o odpowiedz.
      z góry dzięki
    • Przez eddi87
      Witam, Panowie czy ktoś jest w stanie rozpoznać producenta lub model prezentowanego pługa? Oraz może ktoś wie jak wygląda dostępność części?



    • Przez katopo
      Wczoraj ruszyło przyjęcie wniosków na refundację do 75% wydatków poniesionych przez producenta rolnego, który prowadzi gospodarstwo, w którym utrzymywane są świnie.
      Składał już ktoś? Na co konkretnie można składać faktury? Rozumiem że maty dezynfekcyjne i środki do nich ale czy jak pokaże fakturę na siatkę do zabezpieczenia okien (jako zabezpieczenie budynków, w których utrzymywane są świnie, przed dostępem zwierząt domowych) to czy mi to przyjmą?
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj