Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mati00733

Przedni TUZ polskiego producenta

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mati00733    7

Witam.

Chciałem sie zorientować,czy ktos moze z uzytkownikow zakupił przedni tuz polskiego producenta?

Nosze sie z zamiarem zamontwania przedniego tuza w case mx150,i stad dylemat w wyborze.

Na Allegro czy tablicy,widnieja ogloszenia,ceny wachaja sie od 3000 do 6500zl.

Na co zwrocic uwage?narazie znalazlem tuz firmy metal-plast,wyglada na solidny,silowniki dwustronnego dzialania...

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez witek
      witam mam pytnko posiada u 912, zastanawiła sie z ojcem nad zmiana tego ciągnika na ciągnik z napewden (zamiana miął być na zetora) ale doszlismy do wnioski że silnik jest idealny skrzynia była wymjeniona itp...teraz mam pytanie czy ktoś może z was zakładał do tego ciągnika przedni napęt jak tak to czy dobrze chodzi i jaka kase trzeba szykowac??
    • Przez kraker
      Witam, będe musiał kupić nową kosiarkę rotacyjną (dyskowa odpada). Jaką firmę polecicie bo zastanawiam się nad rotacyjną Famarolu i Samasza a Mesco na pewno odpada. Cena kosiarki do 4000zł. Kosiarka będzie chodzić z zetorkiem 7211
      Pozdrawiam Kraker
    • Przez saaQ
      mam maly problem kupilem ciagnik hurliman(to samo co same antares lub lamborghini)sprawdzialem naprawde wszystkie dzwignie przyciski itp a przedni tuz ani drgnie wiem tylko ze jest sprawny. Jesli ktos ma taki lub podobny bylbym wdzieczny za pomoc.
    • Przez henryBe
      Witam, czytałem o tym problemie na forum jednak wszyscy mają problem z rozłączeniem napędu. U mnie nie mogę go nawet włączyć. Cewka jest w porządku. Jaka może być tego przyczyna?
    • Przez witkow
      Witam wszystkich, mam problem z moim ciągnikiem Gdy olej w skrzyni biegów sie mocno rozgrzeje ,to sam załącza sie przedni napęd przy około 1500 obrotów silnika, a gdy się doda gazu to się wyłączy .Co to może być ? Dodam że olej nowy agrol u i filtr oleju wymieniony. .Jeszcze chciałbym wiedzieć czy do przedniego napędu jest jakaś pompka w skrzyni biegów która daje ciśnienie na cewke, czy to idzie z normalnej pompy hydraulicznej ? Z góry dzięki za jakieś podpowiedzi