Leito27

fabryka Tucano w Rosji

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Leito27    1

witam

ostatnio dowiedziałem się ze Claas Tucano(seria 300 ,0raz mniejsze AVERO) na polski rynek jest produkowany w Rosyjskiej fabryce Claas-a

mało prawdopodobne według mnie:D

ale może ktoś jest bardziej zorientowany w temacie proszę o opinie

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Dlaczego mało prawdopodobne? W Krasnodarze mają fabrykę od 2005r


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leito27    1

no ale według dilerów na Polskę jada z Niemieckich fabryk ,a w Rosji składają na Federacje Rosyjska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcine    44

@Leito27 dorosły jesteś a wierzysz handlarzom :) mój sąsiad kupił samochód, Toyota, nówka sztuka, miała być składana w Japonii i stamtąd płynąć. I rzeczywiście, płynęła, z RPA ;)


norweskie-lesne.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Do każdego modelu jest inaczej przystosowana linia produkcyjna.Jak są od ruskich to co w tym dziwnego?


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leito27    1

@marcine wieży nie wieży ale z kombajnem ma być deklaracja zgodności w której jest fabryka w której został wyprodukowany , wiec się okaże

 

@locke dziwnego , Claas jest droga marka i ta różnice w cenie tłumacza jakością ze ich kombajny składane w Niemczech z niemiecka precyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

tak tak.Bo niemieckie to lepsze...


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damiano1919    0

Oj, nie wiedziałem że w bajki nadal wierzycie.

Być może kombajny są produkowane w Rosyjskiej fabryce, ale na rynki wschodnie.

Maszyny na Polski rynek produkowane są w fabryce w Harsewinkel, wystarczy spojrzeć a tabliczkę znaminową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez adikpl1
      Chyba Ursus zostanie do końca rozsprzedany :angry:


      Aż się serce kraja co te skur... zrobili:
      ZPC URSUS
    • Przez jacekbee
      Witam Forumowiczów,
      Większości z nas zima dała popalić. Wiosenne przesiewy wielu z nas (z różnych przyczyn) zmusiły do zaisania kukurydzy w większej ilości.. Także i mnie. Kukurydzy jest [za]dużo. Do tej pory wynajmowałem kombajn do kukurydzy, mimo że posiadam Claasa Tucano 430, jednakże przy 20ha zakup nowej przystawki mijał się z celem. W tym sezonie, jeżeli upraw kukurydzy nie spotka żaden ''kataklizm'', będzie problem i z wynajęciem kombajnu i z suszeniem, więc zapadła decyzja o przezbrojenu. Wracając do tematu...
      Przezbrojenie ''bebechów'' z mojego kombanjnu to koszt około 5200zł i jest to komplet wszystkich elementów jakie są potrzebne wg firmy Claas.
      Moje pierwsze pytanie brzmi co jest konieczne do przezbrojenia? co trzeba zmenić, wymienić, założyć?? Czego nie trzeba??
      Druga sprawa, jaką przystawkę mi polecacie [6-rzędową]?? Nad nową rozważam, lecz pójdę raczej w używkę.
      . Cena barierowa nie oznacza oczywiście, że przy każdej naprawie zostaje osiągnięta. Daje ona jedynie serwisantowi możliwości wymiany podzespołów do określonych kwot, dopiero po ich przekroczeniu kontaktujemy się z klientem telefonicznie lub e-mailem i przedstawiamy końcową kwotę. W przypadku braku zgody klienta na naprawę powyżej kwoty barierowej oddajemy sprzęt informując dokładnie o jego stanie a klient nie ponosi żadnych kosztów związanych z wyceną i wówczas następuje Bezpłatna Diagnoza. Na życzenie klienta wystawiamy również w takim przypadku bezpłatną informacje serwisową dotyczącą przeprowadzonej diagnozy. Jedynie klienci którzy oddali sprzęt do naprawy za pośrednictwem naszego kuriera zobowiązani są do pokrycia kosztów transportu. Co oznacza, że są to koszty 12 zł netto (+ 5 zł za dodatkowe ubezpieczenie o ile zostało ono wybrane) za przesyłkę do 30 kg w jedną stronę.Ponieważ zdajemy sobie sprawę z faktu , że nawet najlepszy fachowiec może się pomylić w wystawieniu diagnozy wyznajemy zasadę , że przy złożonych naprawach pewność o poprawnie wykonaj usłudze mamy po jej wykonaniu i dokładnym przetestowaniu sprzętu. Ponadto większość napraw wiąże się z wymianą kosztownych komponentów BGA których demontaż w razie wycofania się klienta z naprawy jest kosztowny i pracochłonny. Dlatego wprowadziliśmy i stosujemy od lat sprawdzone zasady napraw do kwot barierowych które kształtują się odpowiednio dla poszczególnych urządzeń i zostały podane poniżej.
      Proszę o dobrą radę.
      Pozdrawiam
    • Przez FARMER76
      Witam.proszę szanownych forumowiczów o kilka słów(porady)na temat tych kombajnów,który według was będzie lepszy-wydajniejszy.
      Mam nadzieje,że pomożecie rozwięzać mi ten problem.pozdrawiam.
    • Przez Invicto25
      W najbliższych dniach chcę kupić jeden z kombajnów. Nie wiem który wybrać. Kombajn Claas Avero czy Tucano? Oczywiście nie licząc ceny to Tucano jest lepszy, ale chodzi mi o to czy warto zapłacić więcej.
    • Przez McGregor155
      Chciałbym żebyście mi pomogli w wyborze kombajnu. Będzie on pracował na 80ha + usługi. Wyposażenie kombajnu: full opcja.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj