Polecane posty

Mateusz5312    0

Witam ;) podczs jazdy spadł pasek od pompy olejowej ( mam ciągnik od niedawna i nie orientuję się od czego ) jakie to ma znaczenie dla silnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Hmm No generalnie nie ma zasilania olejem. Zero ciśnienia. A zero ciśnienia po pewnym czasie (niedługim) skończy sie zatarciem motoru. Chociaż nie spotkałem sie żeby pompa olejowa była napędzana paskiem klinowym.

Edytowano przez quercus

,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz5312    0

to jest silnik deutza z tej pompy olej przepływa do chłodnicy oleju, nie wiem czy to jest głowna pompa smarująca silnik

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Zakładaja że silnik jest zbudowany klasycznie to pompa olejowa zasilana jest z rozrządu ew inaczej, ale napewno wewnatrz silnika. Może jest to pompa odpowiadająca za odpowiedni przepływ oleju przez chłodnice. Dla pewności sugerowałbym poszukać jakiegos DTR'a .


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Wstaw zdjęcie tej pompy bo bardziej bym obstawiał, że to była pompka zasilająca paliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zby    0

mam same iron 115 to to samo co agrotron k610 przy przełączaniu rewersu i półbiegów słychać stukanie .czy to norma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radziu123    0

to nie pompa olejowa jest tam 3 pompy z wiatrakiem wodna mala paliwowa duza klima

w zadnym silniku niema pompy olejowej napedzanej paskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez semos
      Tak jak w temacie kupię ciągnik Lamborghini Lampo lub jego odpowiednik Same Roller powyżej 2007r. Interesują mnie tylko oferty krajowe najlepiej od pierwszego właściciela. Kontakt: 508-228-452; lub adres e-mail: semos@wp.pl
    • Przez NorbertKolk
      Witam . Poszukuję informacji technicznych do skrzyni w która wyposażone są ciągniki same titan lamborghini  deutz fahr itd . Wiem że montowane były tam te same skrzynie a jedynie różniły się wyposażeniem i sterowaniem . Taką samą skrzynię mam w Renault 180.94 i niestety brak ludzi do pomocy aby ją reaktywować . Zbieram wszystkie informacje aby wiedzieć jak ta skrzynia działa jakie musi mieć wartości itd . Większość użytkowników  Ciągników renault ze skrzynią multishift 3 zakresy 9 przełożeń ,sprzedają te ciagniki ze względu na fakt iż nie mogą nigdzie uzyskać pomocy i rzetelnych informacji aby te skrzynie naprawić . Bardzo proszę o jakąkolwiek pomoc gdyż nie chodzi tu tylko o mój problem lecz  o to aby te ciągniki również u innych wróciły do żywych .Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź 
    • Przez Sqowron
      Siemka, mam mały problem co znajduje się na łączeniu pompy z blokiem jest tam oring czy uszczelka bo ciekniemi stamtąd olej... możecie podpowiedzieć mi co tam jest uszczelka czy oring? I jak to się fachowo nazywa. 

    • Przez damiex90
      Witam, ostatnio ułamała mi się taka dźwigienka przy rewersie w ciągniku same explorer. Pytanie brzmi jak to coś na zdjęciu może się nazywać albo jakiś numer katalogowy..
      1.xps
    • Przez Rafał11
      W moim Same nie da się wrzucić rewersu do przodu do tyłu wchodzi lekko a to przodu się nie da dokładnie jest tak tak samo z wajchą co się zmienia zakres biegów. Czym to może być spowodowane??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj