Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Mateusz5312    0

Witam ;) podczs jazdy spadł pasek od pompy olejowej ( mam ciągnik od niedawna i nie orientuję się od czego ) jakie to ma znaczenie dla silnika?

quercus    6

Hmm No generalnie nie ma zasilania olejem. Zero ciśnienia. A zero ciśnienia po pewnym czasie (niedługim) skończy sie zatarciem motoru. Chociaż nie spotkałem sie żeby pompa olejowa była napędzana paskiem klinowym.

Edytowano przez quercus

Mateusz5312    0

to jest silnik deutza z tej pompy olej przepływa do chłodnicy oleju, nie wiem czy to jest głowna pompa smarująca silnik

Wiadomość z agroFakt.pl

quercus    6

Zakładaja że silnik jest zbudowany klasycznie to pompa olejowa zasilana jest z rozrządu ew inaczej, ale napewno wewnatrz silnika. Może jest to pompa odpowiadająca za odpowiedni przepływ oleju przez chłodnice. Dla pewności sugerowałbym poszukać jakiegos DTR'a .

Arek    113

Wstaw zdjęcie tej pompy bo bardziej bym obstawiał, że to była pompka zasilająca paliwa.

zby    0

mam same iron 115 to to samo co agrotron k610 przy przełączaniu rewersu i półbiegów słychać stukanie .czy to norma?

radziu123    0

to nie pompa olejowa jest tam 3 pompy z wiatrakiem wodna mala paliwowa duza klima

w zadnym silniku niema pompy olejowej napedzanej paskiem

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się