Zaloguj się, aby obserwować  
sajmonM8

Program do pomiaru pola na symbian (nokia e71)

Polecane posty

sajmonM8    0

Szukam programu na nokię e71 z symbianem narazie nic nie mogę znależć z góry dziękuje za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

A nie warto spróbowac skorzystac z Google Earth ?? Obecnie zdjęcia satelitarne nie są starsze niż 2-3 lata. A opcja pomiaru długości równiez tam jest. :)


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zetek5340   
Gość Zetek5340

Na Geoportalu masz taką opcję że możesz mierzyć pola ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Tylko, że tutaj to tak "mocno" orientacyjnie zmierzy lub pod warunkiem że chce znać powierzchnie całej działki. Jak tylko część albo jakąś konkretną uprawę, a dokładnie i za dużo tego nie jest to miarka w rękę bądź jakieś inne urządzenie (rower z licznikiem, jakaś aplikacja do mierzenia odległości chociaż to też nie są za dokładne wynalazki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Jeśli chodzi o taką precyzje pod uprawe no to jedynie klasycznie. 2 metrowy "kozioł" taka duża lutera A gdzie wymiar między dolnymi krawędziami wynosi 2m. Co prawda tzreba się nachodzić ,ale pewna metoda.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sajmonM8    0

Ja szukam takiego programu ponieważ sieje kukurydzę usługowo a ludzie nie zawsze znają powierzchnie swoich działek,anie raz też jest to tylko część danej działki i wtedy geoportal czy google się nie sprawdzą ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Bierzesz pod uwagę zainwestowanie trochę większej sumy i zakup jakiegoś licznika ha? Może się przydać w większym zakresie i był by najpraktyczniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sajmonM8    0

Rozejrzałem się trochę po rynku i chyba najlepiej opłaca się kupić smartfon z gprs, jadnak jestem zaskoczony że nie ma aplikacji na nokię

Edytowano przez sajmonM8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez tomeq
      Witam!
      Czy może ktoś polecić program/stronę podobną do vitalfields do obsługi gospodarstwa? Najlepiej bezpłatny.
    • Przez rolnikhghf
      Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad melioracją jednego z moich pól a właściwie ugoru. Pole to tata przestał uprawiać bo przynosiło bardziej straty niż korzyści ziemia to lV a i lV b klasa pole to jest raczej płaskie o powierzchni około 1 ha w prostokącie mieli byśmy tylko problem z jej odprowadzeniem ponieważ rów jest dość płytki na około 1m i pewnie musieli byśmy go pogłębiać około 100 m  do drugiego  na własną rękę i teraz pytanie jak to wygląda  od strony prawnej czy ciężko jest załatwić coś takiego? Nie miałem nigdy styczności z melioracją  wiec mam kilka pytań :
      Jakie mogą być koszty takiej inwestycji?
      Jakie rozmieszenie rów? (jedna od drogiej) 
      Na jakiej głębokości je położyć?
      czym przykryć?
      Jakiej średnicy rury?
       
      Z góry dzięki za odpowiedzi i pomoc  
    • Przez rafcio1100
      jak zmierzyć pole samemu prze satelite, jakie strony polecacie?
       
    • Przez pawel372
      Witam
      Nie mam pojecia w jakim dziale to napisac  wiec prosze na mnie nie bluzgac. Potrzbuje tabele pomiaru mleka do JAPY 1060 l  ale jesli macie inne o tej pojemnosci tez mozecie podeslac  moze bedzie pasowac. Wiem ze moge sam lac i sprawdzac ilosc litrow lecz chcialbym miec rozpiske oryginalna.Wstaw inne multimedia
      Licze na pomoc bo jest bo bardzo potrzebna ilosc mleka ciagle mi sie nie zgadza
    • Przez Danielkoltun
      Witam , Na początek PROSZĘ o pomoc kogoś obeznanego . Sprawa wygląda tak że jest umowa ustna z właścicielem pola któremu płacę dzierżawę ja piszę o dopłatę i to wszystko . Dzisiaj przyszło pisemko że jest do zapłaty 5500 tyś za to że pan xxx od którego zbieram to pole nie płacił swojego ubezpieczenia , Może ktoś miał podobny przypadek ??? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj