idek

Akpil czy Unia ls premium

Polecane posty

malkolm    25

Kolego w pługu najważniejsza jest rama i głowica obrotowa, nie słuchaj tych co piszą o wytrzymałości odkładnic. To są elementy, które prędzej lub później i tak podlegają wymianie, może i polskie są gorszej jakości, ale z pewnością tańsze od zachodnich.

tutaj się z tobą nie zgodzę,

do moich prawie 20 letnich bassonów bez problemu można kupić oryginalne odkładnice, cena podobna jak do nowych z unii, do tej pry są produkowane pługi z tym typem odkładncy.

a unia w ciągu 5 lat odkładnice zmieniła już kilkukrotnie, za kilka lat mogą być problemy z dostępnością części

miałem już taki przypadek z siewniczkiem do warzyw z unii, który ma 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macko25    27

ja też mam agregat aktywny eberhardt i też jestem z niego bardzo zadowolony a co do pługów lepiej kupić używane zachodnie niż polskie nowe te wszystkie zachodnie lekko orzą bardzo łatwo się ustawia a polskie bez przerwy coś.mam keverlanda e 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idek    0

Ja posiadam vogla nhs 950 czyli takie cos jak m950 tylko on jest z 2004 a nie z 2006 r plug bardzo wytrzymały minusem tylko jest jego waga a tak to w porządku ale w dzisiejszych czasach kazdy pług na zabezpieczeniu non stop wazy ponad 1300kg. Koledzy prosze was doradzcie mi co mam zrobic kupic uzywany pług zachodni na zabezpieczeniu non stop czy nowy na zabezpieczeniu kołkowym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macko25    27

to wszystko zależy jaki masz ciągnik, ile ha, jakie ziemie i tyle no i na koniec ile pieniążków w kieszeni czy jesteś w stanie zainwestować itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idek    0

macko25

 

 

ciągnik o mocy ok 110 km za 2 lata bedzie 130, hektarów pisałem ok 50, pola srednio zakamienione, ziemie ciężkie, zwięzłe od I do III klasy. b

Edytowano przez idek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Assasin    502

Dokładnie zdradzam się z,kolegami nie pchaj się w polskie.Może lemkeny Ci się spodobają

 

Człowieku jak ty tyle hektarów masz to tylko obrotowe pługi tylko porządne nie jakieś badziewne.przyimwestuj w lemkeny nie,porzałujes.trochę drogie ale jakościowo najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kanarjus
      Witam!
       Stoje przed kupnem talerzówki 4,0m szerokości hydraulicznie składana ale nie wiem na która się zdecydować. Rozważam miedzy AKPIL BISON XL i MANDAM GAL-C. 

      Jeśli ktoś użytkuje tego typu maszyny może wypowie się o nich wady/zalety. Maszyny firmy Mandam są bardziej popularne i każdy sprzedawca poleca Mandam, ale zaciekawiła mnie maszyna AKPILu ze względu na to że drugi rząd talerzy jest w odległości 100cm od pierwszego i więcej waży. MAndam ok 2200kg a AKpil 3200. 

      Z Góry dziękuje za opinie! 
    • Przez norbi9032
      Witam stoję przed zakupem zestawu uprawowo siewnego (Unia cerse z wałem packera + poznaniak 500/3D lub podobny zestaw z AGRO MASZ-u)
      Który zestaw był by lepszy.? Wady i zalety? I może orientuje się ktoś jak wychodzą cenowo.?
    • Przez Michal984
      Witam szukam pługa unia tur 4+1 na sprężynach lub resorach. Bardzo pilne!
    • Przez Kuba284
      Witam
      Który rozsiewacz będzie lepszy? 
      Sipma rn100 boryna czy może unia mx 850
    • Przez zulus
      Witam mam prasę z 2012 roku i szkoda że nie wziełem opuszczanej podłogi wtedy to była nowość chcę to przerobić potrzebuję zdjęć i opisu działania jak byście mogli pomóc bardzo dziękuje .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj