Zaloguj się, aby obserwować  
Mateusz-06

Co wiecie o Case IH Farmlift

Polecane posty

gadget    1

Manitou to to na pewno nie jest(jeździłem zarówno jedną jak i drugą) ale cena robi swoje....Na temat tych ładowarek mogę powiedzieć nie wiele bo nie użytkuję ale sprzedać mogę ... :) jak najbardziej bo pracuję w CASE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid87Wlkp    0

Z tego co się ostatnio przyglądałem tym nowym ładowarkom to wygląda na o że to po prostu nowe malowanie New Hollanda, a najmniejsza to oczywiście Dieci 25.6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pigmer
      Witam!
      Interesują mnie opinie o ładowarkach:
       
      Merlo P 34.7,
       
      Manitou MLT 627,
       
      Claas Scorpion 6030,
       
      JCB 531-70.
       
      Jakie macie doświadczenia z tymi ładowarkami?
      Jak się wam sprawują?
      Jakie mieliście awarie?
      Która ładowarka najlepsza do prac w rolnictwie?
      Ile te ładowarki palą np. na godzinę średnio ciężkiej pracy?
      Pomocne będą też opinie o modelach z podobnymi parametrami pracy.
    • Gość
      Przez Gość
      Proszę o abyście wrzucali wszystkie informacje na temat najnowszego dziecka case ih czyli magnum 380 tier 4b. Informacje znalazłem tylko w języku angielskim i na oficjalnej stronie case ih ze Stanów Zjednoczonych. Oczywiście na rok 2014. Tam są dane techniczne jego oraz 370 i np 340 tier 4b z mocniejszym silnikiem 410km i 340 ze standardowym 389km. Napiszcie co o nim wiecie o 380. Ale wydaje mi się że w Europie go nie będzie a w USA nie będzie 370. Nic u nas nie słychać a dowiedziałem się przypadkowo wpisując 380 zamiast 370 w google. I czy wiecie czy u nas będzie 340 tier 4b o mocy 410km zamiast zwykłych 389km. To tez nowość na rok 2014. Otwórzcie amerykańską stronę case ih bo jest tam trochę o nowościach magnum. A dane techniczne i broszury 370 są tylko na amerykańskiej i niemieckiej stronie. Jestem też ciekaw dlaczego 370 zaprezentowana była z dwa lata temu a wejdzie do sprzedarzy od 2014. I raczej 340 tier 4b tez w europie nie kupimy.
    • Przez RolnikWM
      witam czym się różni case 5150 plus od pro ?
    • Przez marcin13139
      Jaką ładowarkę przegubową wybrać  avant czy weidemann ?? chodzi o maszynę do 50 tyś PLN    avant byłby pewnie trochę nowszy czyli około roku produkcji 2008 a weidemann 2000 rok <sprawdzając ceny na allegro>.  Którą maszynę lepiej wybrać? chodzi o pracę przy usuwaniu obornika i przywożeniu kiszonki dla stado około 30 krów mlecznych. Chciałbym żeby to był zakup na kilka ładnych lat a nie na jeden sezon..
    • Przez casemaxxummx135
      Jaki olej doi case mx 135 ( hydraulika silnik napęd ) Czy jeszcze gdzieś sie wymienia olej oprócz tych wymienionych ? ile wchodzi oleju i ile posiada filtrów? bo widziałem 4 ale nie jestem pewien czy to wszystkie. Proszę o pomoc
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj