Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez michal87
      Witam mam case 5130, dzisiaj chciałem go odpalić, temperatura - 6* C. akumulator byl ladowany przez 24 godziny, i podgrzewałem świece około minuty na 3 razy. ciągnik zapalil na około 10 sekund po czym samoistnie zgasł i nie do odpalenia, akumulator mi się rozładował (jutro sprawdze jak sie bedzie zachowywał), tylko zaniepokoiło mnie że podczas kręcenia pod pompą paliwa ucieka olej napędowy. Dołączam zdjęcie miejsce wycieku zaznaczone strzałką. Prosze o pomoc jakąś, mam go 1 zimię i nie mam pomysłu.

http://www.fotosik.p...014c09a267.html
    • Przez ZirakS
      Witam, jak zamontować grzałkę cieczy chłodzącej w 4514? Przeczytałem instrukcje ale wraz nie jestem pewien o którą zaślepkę w bloku silnika chodzi (jeżeli ktoś może to proszę wysłać zdjęcie jak ma ją zamontowaną u siebie.) Kolejną rzeczą jest jak wybić/wyjąć tą zaślepkę bo na oko oceniam że nie będzie łatwo a oczywiście nie chcę wyszczerbić/uszkodzić bloku. Ostatnią sprawą będzie czy po zdjęciu zaślepki płyn chłodzący będzie się wylewał czy po prostu tak go nie ma a grzałka ogrzewa jedynie ścianki a wraz z tym płyn a to jest bardzo istotna informacja dla mnie. Podsumowując chcę założyć grzałkę nie ze względu że ciągnik słabo pali a po prostu w trosce o silnik który cholernie się niszczy gdy jest namarznięty. Silnik "4410" 50kw 68,7KM 600mth i tylko po podgrzaniu świec przy mrozie ok. -18 i stania pod chmurką kilka dni bez opalania z olejem w silniku 15w (turdus) na dodatek na letniej jeszcze ropie ZAPALIŁ choć od razu nie załapał jak przy -5 ale to wszystko wina tej letniej zamarzniętej ropy przy -30 palił jak był koniecznie potrzebny No ale nie odbiegać od tematu. Dzięki z góry za pomoc

PS. Wesołych Świąt za wczasu gdybym na forum nie wszedł
    • Przez dezmond_
      Ja tylko wtedy jeżeli jest mało śniegu i temperatura jest bliska zera jeżeli nie mam obawy/
    • Przez marju12
      witam panowie ostatnio jeden gosc co ma ubojnie krolikow zaproponowal mi ze skupi odemnie po 9 zl za wage zywa krolika i zebym rozkrecal hodowle jak to u was wyglada ?
    • Przez AKS
      witam czy ktos wie ile razy do roku trzeba lub powinno sie szczepic kroliki przed chorobami .