Zaloguj się, aby obserwować  
prezes3p

przednie błotniki do MF

Polecane posty

rafal3050    74

ja też szukałem kiedyś ale po co kase wydawać na takie pierdoły i jakoś brak błotników nie odczówam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizar    15

Proponuje zrobić samemu, ja w zeszłym roku dorobiłem mogę Ci kolego wysłać fotki, koszt tego: plastiki 150zł materiał na stelaż 70zł. Ja też szukałem i nie znalazłem nawet jak trafi się jakiś ciągnik na części to błotniki znikają w pierwszej kolejności, mnie też nie przeszkadzało że nie było dopóki nie kupiłem nowych opon na przód, po deszczu błoto było nawet na dachu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezes3p    0

jak możesz to wyślij fotki, będę wdzięczny :) . nawet jak ciągnik nie jest na sprzedaż na części to i tak handlarze ściągają błotniki i zaczepy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizar    15

Nie wiem jak tu na forum wsadzić fotki, więc podaj e-mail to Ci wyślę jak zrobię zdjęcia, jutro albo po jutrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezes3p    0

powiem ze bardzo ładnie zrobione :) ciężko odróżnić od oryginału. pewnie pare dni nad nimi posiedziałeś :D . dzięki za fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizar    15

Powiem szczerze że wygląda to na bardziej skomplikowane niż jest w rzeczywistości, zrobienie ich zajęło mi tylko jeden dzień, oryginał jest dużo bardziej skomplikowany, pewnie stosowali te same stelaże w kilku modelach z różnymi rozmiarami opon a u mnie nie ma potrzeby aż tylu regulacji więc uprościłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Assasin    502

Za te oryginalne błotniki musisz zapłacić z 200 zł za sztukę, jak Cię nie świedzą te 400 zł to kup błotnik jeden cały od tira przetnik na pół i zrób mocowania. Zobacz sobie u mnie jakie piekne i stabilne.Trochę pracy nie zaszkodzi. Jak cheszto na napisz na priv zrobie Ci zdj dokładnie przymocowania tego blotnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Poszukuje informacji jak ustawić zbieżność kół w MF 3645, rozmiar opon 16.9 R 28(jeśli to ma znaczenie). Konkretnie chodzi mi o ten jeden magiczny wymiar, jeśli ma ktoś jakieś informacje to proszę aby się podzielił . Może to być wymiar z innych ciągników z kołami o podobnej wielkości(Ursus 1614 itp).
    • Przez zbychu665
      Witam... W swoim Władku mam strasznie pogięte błotniki tylne i nie wiem jak się zabrać w ogóle za ich wyprostowanie, wiec moje pytanie jest następujące. Czy da się zamontować błotniki np z C330 lub całą platformę z nowszego modelu, bo w moim ciągniku błotniki nie są połączone z podłogą. Pomóżcie
    • Przez t-25wladek
      Witam jakie opony do przodu do władimirca t-25? Jakiej firmy polecacie i jaki rozmiar bo teraz mam 6.50-16 i zamierzam tura założyć dlatego chciałbym zmienić na nowe.
    • Przez poziomka
      Witam mam pytanie w jaki sposób można zamocować błotniki w renault 120.54 poprzez jakie uchwyty czy coś .Czekam na odpowiedz.
    • Przez bartolinii
      Witam
      Przeszukując forum, nie znalazłem odpowiedzi w innych tematach więc pozwoliłem sobie założyć.
      Posiadam C-330 z 73r z okrągłą osią z przodu, chciałbym założyć dwa obciążniki, kupione na tej aukcji
       
      http://allegro.pl/ob...3822125551.html
       
      Foto przodu mojego C330
       
      http://pl.tinypic.co...=5#.UtxFQbTdjIU
      http://pl.tinypic.co...=5#.UtxGmbTdjIU
       
      Zdaje sobie sprawę ze są to obciążniki pasujące do C330 z płaską osią, dlatego nie mam do czego ich przykręcić bo żadnych otworów do ich zamocowania nie mam.
      Ktoś podpowie jak najlepiej rozwiązać problem z założeniem tych obciążników?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj