fireseba

Biały dym z kompresora

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
fireseba    224

Po chwili pompowania kompresor (MEC 6500) zaczyna dymić na biało. Co jest przyczyną?


Sprzedam wode w proszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lew908    210

sprawdz czy nie brakuje mu oleju . Kiedys też tak miałem


"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matisz    121

podczas pompowania czyli podczas zasysania gnojowki badz gnojowicy?? Jesli tak to bardzo mozliwe ze to po prostu para wodna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lew908    210

Sorki nie o takim kompresorze pomyślałem :P Nie spojrzałem dokładnie mój błąd :)

Edytowano przez lew908

"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marecki2922    517

Po chwili pompowania kompresor (MEC 6500) zaczyna dymić na biało. Co jest przyczyną?

Mi kiedyś zatkało rurkę zasysającą olej i też był dym


Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fireseba    224

smarowanie ma ok. 60 kropel na min (instrukcji 40-50). Dym wydobywa się jak przekroczę 1500obr./min podczas pompowania więc para to nie jest


Sprzedam wode w proszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Może to być spowodowane tym że ciśnienie jest spore i poprostu para się wytwarza, często tego doświadczam przy wypompowywaniu resztek z dna szamba pod kojcem :D   Możesz być spokojny, nic ze sprzętem się nie dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

A podciśnienie utrzymuje Ci dobre gdy pojawia się ten dym? Czy spada do zera?


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fireseba    224

Powodem była duża próżnia i zbyt duża dawka oleju do smarowania, po wyregulowaniu dawki problem znikł


Sprzedam wode w proszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomaszek_135
      Ostatnio zauważyłem że podczas zwożenia bel tur w Case 1390 nie chce ich podnosić. Zauważyłem tez że w hydraulice olej jest biały ( konsystencja przypomina śmietane) Po zgaszeniu ciągnika i chwili postoju tur dalej moze podnoscić. Co może być tego przyczyną? Może ktoś wie gdzie znajduje sie filtr od hydrauliki w tym ciągniku? Olej w hydraulice to Agro Stou 10W-40.
    • Przez Pablo30
      Witam.
      Otóż mam pewien problem z moim belarusem a dokładnie chodzi mi o to że po wymianie wtrysków i regulacji zaworów strasznie dymi na biało z tłumika i nie można go odpalić. Bardzo proszę o pomoc bo ja już nie mam pomysłów co to może byc a ciagnik jest mi bardzo potrzebny.
    • Przez JANCZAK1176
      Witam poszukuje korpusu kompresora pompy T529/1 używanego do kupna,zdarzyła się awaria łopatka wyskoczyła z wirnika blokując kompresor pękł  ,może ktoś kiedyś wymieniał i się poniewiera ,remont z nowych części  kompresora produkcji Słupsk nie marzy się 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj