siemens75

Ciągnik z U.S.A.

Polecane posty

siemens75    1

Witam na ebayu znalazłem ofertę ciągnika CASE :

http://cgi.ebay.com/NEW-CASE-IH-JX95-4X4-CAB-W-LOADER_W0QQitemZ180204766552QQihZ008QQcategoryZ91953QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmd
ZViewItem

43tyś $ to chyba dobra cena za ten model.

Czy ktoś się oriętuje ile cło ,transport ?Wiadomo co najważniejsze to traktor musi być identyczny z europejskimi bo inaczej może być problem z naprawą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Możesz podać dokładniejszy adres tej strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemens75    1

Narazie się rozglądam ,podejżewam że te osoby które sprowadzają auta zza oceanu podjęłyby się .Widzę żę amerykanie mają też dużo cięgników John Deere.Wiem że jak ktoś jest(mieszka) ponad pół roku w stanach to nie płaci cła...

 

Odemnie z okolic facet kupił Mazdę 626(model po 92r) chyba z US i miał nie dawno problem z jakimś wężykiem do silnika - nowy kosztował kilka tysięcy a używanego nie znalazł . Podobnie jest z częścią Fordów Focus mają silniki nie produkowane w europie... I inne auta podobnie...A są kuszące bo mają dobre wyposażenie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemens75    1
Wiesz ale sporo transport by kosztował a tu z europy może znajdziesz sobie jakiś ? ?

Może ci pomóc ?

Dlatego proszę o konkrety i ceny ;) jak można kupić nie znając cen itp...

 

Dostałem odpowiedź :P

 

WE CAN HAVE THE TRACTOR SHIPPED BRUSWICK, GA PORT FOR $500.00. TO HAVE IT SHIIPED TO POLAND IN A CONTAINER IT WILL BE APPROX $6500.00. YOU MIGHT CAN GET A BETTER QUOTE TO POLAND THROUGHT A CUSTOMS BROKER, BUT THAT IS THE BEST WE CAN DO. IF WE CAN HELP IN ANY WAY LET ME KNOW. THANKS

 

TYSON FLOYD

HANEY FARM AND RANCH, INC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Nie no coś Ty, nie myślę żeby więcej czy mniej gdzieś paliły bo musieli by wsadzać inne silniki ;):P


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black08    4

po pierwsze pisało jak byk zł]

po drugie nie szumi tylko zanalazłem coś apropo usa

a po trzecie tematy sa po to by kazdy sie wypowiadał chyba ze ten to wyjatek, jesli tak to ok nic juz nie mówie

pozdro


kujawy to jes to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3
Po pierwsze pisało jak byk zł

hehe dobra, dobra poprostu edytowałeś post;) Ja nie jestem, aż tak nie spostrzegawczy ;)


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol    34

hehe dobry temat ;) też rozglądałem się po stanach ale powiem wam jedno co stwierdziłem:

wolę kupić od niemieckiego farmera używany niż nowy z USA.

 

Nowe ciągniki z USA nie mają aż takiego super wyposażenia (dlatego są niby tańsze) kolejny kłopot sprowadzenie, gwarancja i ewe. naprawy...

 

Niemiecki farmer byle czego nie kupuje jest wymagającym klientem, serwis ma zapewniony, i przeważnie dba o swoja maszynę.

 

Pozdro!!

Karol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black08    4

olik dziwny jestes, 150tys dolarów to ile miał by kosztować ten jd , ale ok niech ci bedzie ze bystry z ciebie gosc. Pozdrawiam


kujawy to jes to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1witek1    2

typowy transport z USA np. samochodu osobowego to koszt ok. 1$ za jedna mile morska teraz zalezy czy bedzie płynał ze wschodniego czy zachodniego wybrzeza (2x dłuzsza trasa ). Jeśli chodzi o gwarancje to nie wiem jak to jest z ciągnikami ale nowe samochody ze stanów które sa o połowe tańsze niz u nas maja juz tą gwarancje która obejmuje również EUROPE ;) jesli chodzio cło to nie wiem dokładnie ile to bedzie % od ceny pojazdu :P wszystko zależy od ceny poczatkowej :D moze sie to opłacić lub nie B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1witek1    2

Przy całej tej operacji transport jest najmniejszym kosztem gorzej sprawa wyglaca jesli chodzi o cło czy inne opłaty których troche :/ myśle ze najgorzej jest z cłem ale jeśli kupisz towar (ciągnik) nowy duzo taniej np 70-50% ceny polskiej to spokojnie sie opłaci z duzym zapasem . Jeśli chodzi o zwykłe towary czasem udaje sie unikać cła a poniżej 99$ nie płaci sie go wogule ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4
http://www.autozestanow.pl/samochody.html -> moze ta strona okaże sie pomocna. Opisane są zasady działania w przypadku kupna samochodu, zapewne taka sama procedura będzie przy kupnie maszyn. ;)

"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario111    0

ciągnik z USA mozna ściągnąć tylko jak jestes rolnikiem inaczej musisz przedstawic certfikaty i tak dalej , w całosci koszt transportu 6500$ , ale mozna odkręcic koła i wtedy wejdzie do kontenera , cena 1300_1500 $

wiecej na Auto z USA

post-7550-1209910685_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amfipterus    1

Tylko jest jeden drobny problem: amerykanie posiadaja własny system metryczny - gwinty i wałki są w calach, a u nas w mm. Niewiem jak to jest w fabryce - czy osobno produkują na Europe, a osobno na USA, jesli tak, to z pozornie drobnej sróbki/nakrętki/usczelki może zrobić sie duży problem, w postaci jej braku w Polsce. Jeśli ktos zna bliżej nomenklature tego zagadnienia, to niech sie wypowie. Pozdrawiam


1)Take it ALL on your stride!!!
2) Liczby są cierpliwe, zawsze jakiś wynik dadzą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

Ale to te 42$ to bujda cena ulegnie diamtralnej zmianie sam chcialem kupic quada z usa to oplaty mi takie dowalili ze lepiej sobie za te kilka tys dac spokoj..

 

nom Case przedewszystkim bedzie na bardzo waskich oponach pewno nie bedzie mial pneumatyki no i parametry beda inaczej przedstawione za to kilka tys - jeszcze jak unia stawia to bym sobie dal spokoj


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemens75    1

Witam

mario co zamieściłeś ten ciągnik to nie jest z USA -każdy JD z USA ma kierunki w dachu ,te nasze wersje mają tylko otwory, a kierunki mają zespolone jak np w c360

z usa :http://i13.ebayimg.com/01/i/000/f1/0f/56f0_1.JPG

z europy :http://photos03.allegro.pl/photos/oryginal/362/23/85/362238574_4

 

w sumie bardziej mi się podobają kierunki te z usa ....

 

 

tzn unia daje na ciągnik?? a ile %? - ZALEŻY MI NA TEJ ODP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj