Zaloguj się, aby obserwować  
damiano20000

Rozmiar błotnika z tworzywa na oponę 12.4x24

Polecane posty

rami    18

wiesz zajdz do sklepu z częściami tam ci pokaża a montaż powinie wyglądać tak o strony silnika powinien być rowno z oponą żeby nie przeszkadzał w skręcie kół a od zewnetrznej powinien wystawać z 5cm żeby nie rzucał ziemi na kabinę i schodki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Bodzio110
      Interesuje mnie, czy ktoś orze z szerokością skiby 40 lub 45 cm, a przy tym z szerokością opony ciągnika 600mm i więcej?
      Czy wtedy opona mocno przygniata poza bruzdą?
    • Przez serluzik
      Mam problem z kołami do landińca 9880. Z tego co widze w specyfikacjach mają opony R34 tylnie i R24 przednie. Mój ma przednie R24 nowe i tylnie R38 ze zdartym bierznikiem (w takim stanie go kupiłem). Teraz nie wiem jakie kupić opony na tył bo z tego co mi niektórzy mówili to musza być R34 i R24 bo jak wezmę R38 na tył to nie będzie mi się z przodem zgrywał i napęd zepsuje... Ale sprawdzałem i przód z tyłem równo jedzie na układzie R38 i R24(oczywiście jak napęd przedni włącze). Czy to jest niestandardowy wymiar opon? Może tak być? Landiniec z 1995 roku.
    • Przez qwerty123
      Witam szanowne grono rolników.
      Mam problem z powyższą oponą.Problem polega na tym że nie mogę jej dostać nigdzie za godziwą cenę.Nie ma też używek.Jedyne znalazłem na allegro ale facet chce 500zł za opone z płutnem na wierzchu.Czy ktoś wie gdzie można taką oponę dostać używaną w miarę dobrym stanie?Myślałem też żeby zakupić dwie pod tą felge (20) ale o innym rozmiarze i rodzaju,jednak nie wiem która by pasowała.Czy ktoś miał podobny problem?
    • Przez nik23
      Kupiłem jakiś czas temu mf6140 i brakowało paska od klimy(klinowego) w trakcie sezonu nieprzejąłem się tym tylko ostro testowałem maszyne. Chodziła nawet nieźle aż tu nagle w tamtym tyg straciła moc, wiec szukjąc na forum znalazlem ze to booster a dokladniej pęknięta membrana. A przy okazji pomyślałem ze założe ten brakujący pasek od klimy, w myśl zasady jak coś jest w ciągniku to ma działać. Więc poszukałem w katalogu numeru(3712531M1 taki znalazłem) ale zeby nie przepłacać u korbankow znalazłem zamiennik za 50zł i jak mi go dostarczyli jakie było moje zdziwienie jak sie okazało ze pasek jest za długi. I tu moje pytanie a ogólniej kilka pytań:
      Jak ten pasek ma być załozony tzn z napędy wiatraka czy z kołapasowego wału?
      Zna ktoś rozmiar tego paska moze być w metrycznych miarach (10x1050 taki strzał)
      Czy przy kompresorze od klimy ma być jakiś szpanier dodatkowy czy szpanuje sie tylko kompresorem?
      Ps tragedia tam nawet palca nie włoży tak ciasno.
    • Przez Kamil1025
      Chce zmienić koła w zetorze 7245 z tyłu mam 13.6 r38 a z przodu 9.5 r28 a chce zmienić z przodu na szersze. Mogli byście podać odpowiedni rozmiar żeby zgadzał sie z tylnymi kołami.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj