Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Bambi14
      Zamienie bebenek sciezek do amazone d7 z 15 na 21m
      Ewentualnie kupie na 21m..
      Kontakt na PW
    • Przez jacumi
      Witam,
      Posiadam bronę wirową KG/KE 301 i nie wiem gdzie sprawdzić poziom oleju.
      W tej przekładni na górze brony jest odpowietrznik gdzie jest i bagnet.
      Ale gdzie sprawdzić poziom oleju w tej dolnej części (szerokiej na całą bronę). mam tam małe wycieki i nie wiem czy ten olej jeszcze tam jest.

pozdrawiam
      Jacek

• Przez kamil5421
      Sprzedam rozsiewacz amazone za-u 1801 stan dobry , nie malowany ,  cena 6 400 do nego . Priv  

• Przez Nowak5425
      Witam wszystkich. Zamierzam kupić rozsiewacz nawozów tej zimy. Rozważam tylko i wyłącznie dwie opcje Amazone ZAX-602 ( 600l ) i Kuhn MDS 17.1( 700l ).  Z początku bardziej stawiałem na Amazone, jednak po przeczytaniu kilku tematów na AgroFoto dotyczących tego rozsiewacza trochę zaczynam się rozmyślać, ponieważ dużo osób pisze, że szybko rdzewieją i mieszadła od nawozu są jak młynek. Czy to prawda? Jak jest z Kuhnem ?
      Ścieżki mam na 15m. Na stronie Amazona doczytałem się, że rzuci mocznik na 15 m max, więc z saletrą też nie będzie problemów. Jednak o Kuhnie takiej informacji nie znalazłem. Posiada ktoś może takowy model i sieje nim saletrę na 15m ? W Amazonie boję się również tego siłownika ze sprężyną. Posiadam 80 ha zbóż. Nawozów sieję sporo. Wie ktoś może jak wyglądały by cenowo te rozsiewacze Amazone (w wersji standardowej) Kuhn (podstawa + otwieranie hydrauliczne zasuw, ew. ile trzeba dopłacić za ogranicznik wysiewu granicznego?) Który z nich będzie lepszy i dlaczego ?
      PS. Na forum czytałem kilka tematów, za wiele się nie dowiedziałem. Jeśli już coś znalazłem to na temat starszych modeli.
    • Przez Marek_m37
      Witam, poszukuję siewnika do ursusa c330m. Obsiewać ma ok 10 ha. Przeznaczony do zboża i rzepaku. Pole wszędzie jest równe. Do tej pory siałem konnym siewnikiem, ale jest duży problem gdy norma wysiewu jest mała (głównie żyto hybrydowe i rzepak). Ziarenka się przypychają, siewnik sieje nierówno. 
      Jaki siewnik polecicie? Czytałem opinie że Hassia jest dobra, ale jest problem z częsciami. Znalazłem coś takiego:
      https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-lub-zamienie-siewnik-hassia-250-dkl-CID757-IDo6CdS.html#9e93a47cf6

Dzieki z góry za pomoc!