Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
demon17

kupno kuhn mds 921

Polecane posty

ja kupiłem taką za 1800 zł tyle że musiałem wymienić łożyska i uszczelniacze w skrzyni , jednym słowem ŚWIETNA SIEWKA ! bardzo zadowolony jestem z zakupu

Wiadomość z agroFakt.pl

kris14    259

Pewnie, to nie będzie dla niej żaden problem. Jeżeli podnośnik nie będzie dawał rady to przecież nie trzeba sypać pełnego z górką :)

demon17    1

ta, tylko że 500Kg wsypiesz + masa rozsiewacza i może się zrobić nieciekawie... Ogólnie polecacie ten rozsiewacz ;>??

jaco512    39

Mam MDSa prawie rok i polecił bym każdemu, równo i dokładnie wysiewa nawóz. U mnie chodzi z c330 lub 360, jednak przy 500kg nawozu trzeba parę kg obciążenia z przodu w ciągniku, bo lubi "patrzeć w niebo" szczególnie przy szybszym ruszaniu.

margoo78    61

Ten bogballe odpada. Tylko MDS to jest maszyna. Ja mam kuhn ZSB900, więc poprzednik serii MDS i powiem, że to są maszyny. Pracuje z C360, ale ładuję max 500 kg bo inaczej ciągnik demba staje (pod górę). ładnie sieje i nie ma dzielonego zbiornika jak ten bogballe lub amazone. Wcześniej miałem amazone zaf603 i byłem z niego niezadowolony. Acha jeszcze jedno rozsiewacz musi byc wyposażony w hydrauliczne zamykanie.

margoo78    61

Na korozję w trudno dostępnych miejscach, na luz talerzów na przekładni, na szczelnośc zamykania zasuw i na szczelnośc pod mieszadłem i jeszcze na stan przegubów kulowych, które są pomiędzy siłownikami a zasuwami. Poza ty trzeba spojrzec na talerze czy regulacja łopatek działa, czy na obu talerzach są łopatki do pary i ogólny stan. Mógłby miec nadstawkę i plandekę, niektóre mają oryginalne światła.

demon17    1

Sorki, ale muszę napisać post pod postem :( Panowie ostateczna decyzja MDS 921 za 4800zł czy Amazone 804r za 4200zł ;>?? Obydwa noszę jakieś ślady użytkowania ale lakierek prawie nówka. MDS ma lekkie luzy na talerzach, mieszadło sztywne. Amazone zero luzów;p

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez center
      Witam Jestem zainsteresowany taimi siewnikami tej marki ale nigdzie się nie spotkałem z opiniami o tych maszynach. Chciał bym aby tutaj użytkownicy tych maszyn opisali jak się nimi pracuje jakie maszyny posiadają ich wady zalety. Dzięki wielkie:D
    • Przez TelefonyRadom
      Sprzedam beczke asenizacyjną o poj 3800 litrów. Zbudowana samodzielnie od podstaw soidna i wytrzymala polska pompa szerokie kola . Rozstaw kół po zewnątrz 184 cm wysokość maksymalna 210 cena podlega negocjacji możliwośc doslania zdjęć na zyczenie klienta i nagrania filmiku z pracy beczki . Do beczki wąż i rozlewacz Zapraszam do obejrzenia Więcej pod nr telefonu 518912851

• Przez matiz955
      Cześć.
      Chciałbym zapytać się o poradę, jaki siewnik byście polecali do kukurydzy, który chcę zakupić na wiosnę przyszłego roku na Młodego Rolnika.
      Siewnik pneumatyczny, punktowy, 4-rzędowy, najlepiej redlice talerzowe, do 45 tyś zł.
      Siewnik będzie współpracował z Kubotą M7040- 74hp.
      Co polecacie w tych cenach, może ktoś jakiś posiada.
      Ostatnio patrzę, są jakieś nowe marki, jak  MINOS czy OZDOKEN, lub też MATERMACC.
      Liczę na pomoc, pozdrawiam
    • Przez DajanaDoreska
      Cześć Wam!
      Mam pytanie..
      Mógłby ktoś z Was zaproponować wzór umowy kupna sprzedaży cielaków ?? Zastanawiam się czy ująć nr poszczególnych sztuk no i nr gospodarstw i dane no wiecie żeby później w razie jakiego nie daj Boże przekrętu koleś nie mógł się wymigać.. Szukalam na necie ale nic ciekawego nie znalazłam
    • Przez kuba18l
      Witam zastanawiam się nad kupnem fendta z serii 800 ponieważ reno 145.14 już sie kończy otóż przy oglądaniu na co zwrócić uwagę jak go sprawdzić u sprzedawcy i czym się różni ten z lat do 2000 z jednym kominem w masce a ten po 2000 roku obok kabiny . pozdrawiam