Kasta

Do Siewu Bezorkowego

Polecane posty

tomek73    579

Jak dzwonilem , to powiedział , że kupił go jako popokazowy , a dla niego jest za mały , bo ma 100ha i musi jechać 100 km do pola. A z drugiej strony , nie idzie chyba cofnąc licznika hektarów. A co do Focusa , jesteś zadowolny? Są jakieś wady? Bo z początku tez byłem zainteresowany , tylko cena ;/

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/28101-focus-t-drive/page__st__80?do=findComment&comment=1226461 Tu Cię zapraszam, ogólnie to jestem, ale już entuzjazm minął bo teraz mam do wymiany z 5 łożysk na redlicach wysiewających, talerzach, no i problem z kółkami kopiującymi, odkręcają się, ale teraz są inne redlicę.

Przynajmniej ja sięję i jestem zadowalony z jakości siewu, ale on chce po Crosie siać, a to niekiedy nie wychodzi, ja niekiedy wałami Tytanami z włóką jade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalwwe42    1

uprawa pasowa ma dużo zalet ale dwie wady ważne dla mnie: zapotrzebowanie na moc, oraz kumulowanie się substancji chemicznych w górnej warstwie ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez flinston
      Witam. potrzebuje pomocy do ustwienia wysiewu owsa w siewniku amazone d7 .Otóż przy ustwieniu skrzyni na maksa wysiewa mi  około 180kg h.Co może być przyczyną.
    • Przez bandit1945
      Witam.
      Mam kilka pytań odnośnie rzepaku bo dopiero zaczynam przygody z tą uprawa....
      Mam bronę wirową z wałem rurowym i za nią leci siewnik odrazu....
      Pytanie mam czy musi być packer zamiast wału rurowego... Czy nie będzie problemów ze wschodem jak ziemia nie będzie utloczona po wale....
       
      Jak głęboko siejecie rzepak? Tak jak pszenicę czy popuszczacie  docisk Radlice?
    • Przez ROLNIKSARA
      Witam,
      czy jest kto ktoś sieje trawę jednoroczną? Interesuje mnie jakiej gleby potrzebuje i termin siewu ? Z góry dziękuję za odpowiedź.
    • Przez witekjamrozy
      Proszę o opinie użytkowników tych rozsiewaczy, Bogballe L2 pojemność 1600 l, Amazone ZA-M 1201 lub podobne. Szerokość rozsiewu 15m, wyposażenie to komputer z czujnikiem na koło, wysiew graniczny. Proszę o informacje na temat dokładności wysiewu, precyzji ustawienia dawki, jakości wykonania, "mielenia" nawozu przez mieszadło.
    • Przez pilu
      Witajcie,
      Nabyłem siewnik amazone D7 typ 25 junior zastanawia mnie brak redlic wysiewających. Mam 4 wolne dziury w listwie mocującej lejki więc pomyślałem, że brakuje po prostu redlic, ale jak zacząłem szukać to w każdy siewniku na zdjęciach są wolne 2 dziury. Wychodzi na to, że brakuje mi 2 redlic ( 1 długa 1 krótka), tylko najdziwniejsze jest to, że u każdego na zdjęciu te wolne 2 pola są w różnych miejscach (np. na 9 i 11 otworze albo 10 i 14, 11 i 13) Może ktoś mi rozjaśnić ten temat ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj