Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
radecki2

kupno mf255

Polecane posty

radecki2    3

witam mam okazje kupic mf 255 86 rok w oryginale od pierwszego własciciela za 22tys i tu pytanie czy warto?bym zostawil sobie lub na chandel.Co wy na to?

romek6340    203

Potrzebujesz ciągnika to go Sobie kup. Jak nie to nie kupuj. Jak dla mnie to przy tych 22 tyś to i tak lepiej nie sprzedasz. Chyba, że w takim idealnym stanie jest i ceny tak zaczął ostatnio trzymać...

kamil496    39

Jak by opuścił jeszcze te 2 tyś, to wg mnie wart jest swojej ceny o ile jest w oryginale, nie malowany i ogólnie bardzo dobry wizualnie i mechanicznie. Dla porównania, mój kolega takiego odmalował i wg, cenę wystawił 28 tyś, ale jak na razie nikt go jeszcze nie kupił B)

Wiadomość z agroFakt.pl

nik23    1

Jezeli chcesz handlowac to raczej na tym niezarobisz, 255 to ogol ie gdzieś około tej ceny oscylują. Żeby wziąść wiecej musial by byc naprawde ładny zadbany i pięknie chodzić, albo ty byś musiał dobrze kombinować i kłamać na zawołanie jak każdy dobry handlarz.

karol73    0

moim zdaniem drogi nie ma czego żałować

Edytowano przez karol73

Assasin    497

Jak byś jeszcze trochę się potraktował to by było kup sobie c 360 mocniejsza i możesz sb sam wszystko zrobić przy niej ;)

Ps.Pozdrawiam Wesołych Świat

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować