Wino800

Pronar nie ma mocy

Polecane posty

Wino800    2

Witam

 

 

Mam pronara 1025a II ok.2 lata i nie ma mocy. W orce ledwo ciągnie 3skiby po 35 spada z obrotów (do 1500) padał gazu jest wciskany do podłogi a obroty wrecz przeciwnie spadają. Trzy dni temu przyjechał pompa z Narwi Pronar i podobno była ustawiana, ale efekt jest ten sam. Co z tym zrobić?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Sprawdź drożność przewodu z pompy wtryskowej, a dokładnie z regulatora podciśniowego, tego nad regulatorem obrotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lew908    210

Nie dostało ci się powietrze gdzieś w przewody paliwowe ?


"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
case-jxu-95    12

Kolega miał podobny problem traktor niby jeżdził i wszystko ok ale gdy tylko podczepił agregat lub pług to ciągnikowi brakowało mocy serwis nie dał sobie rady a okazało się że przewód doprowadzający paliwo z baków do filtra był ponad standardowo za długi i pod kabiną się zaginał blokując dopływ paliwa kiedy było potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wino800    2

Dzięki z informacje jutro zobaczę, a do układnie raczej nie dostaje sie powietrze

Edytowano przez Wino800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padre1989    13

z bańki go zasil .tzn podlacz banke z paliwek omin zbiornik i wtegy bedzie wiadomo czy mozna zbiornik i przewody wykluczyc czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CYZIO    0
Dnia ‎2013‎-‎12‎-‎01 o 20:56, Wino800 napisał:

Witam

 

 

Mam pronara 1025a II ok.2 lata i nie ma mocy. W orce ledwo ciągnie 3skiby po 35 spada z obrotów (do 1500) padał gazu jest wciskany do podłogi a obroty wrecz przeciwnie spadają. Trzy dni temu przyjechał pompa z Narwi Pronar i podobno była ustawiana, ale efekt jest ten sam. Co z tym zrobić?

mam pytanie odnośnie pronara czy doszles co mu bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ciachoxtx
      Witam , tata orał pole i chcąc wyjechać z bruzdy traktor nagle zablokował tzn. może ruszyć ciut do przodu ciut do tyłu i blokuje takie aby centymetry 10 % obrotu koła skrzynia biegi wchodzą bez zarzutu co może być przyczyną ?
    • Przez Pawel1985
      Jaki olej do wspomagania układu kierowniczego 
       
    • Przez User988
      Witam,
      Czy wiecie może gdzie dostane taki fartuch błotnika do tego modelu pronara?
      Szukałem na różnych stronach ale nie moge znaleźć odpowiednika. 
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.

    • Przez Kuba08102003
      Witam mam problem z przednim napędem w pronarze 1025a, napęd na tył po załączeniu działa i wszystko jest okejo a gdy włączę napęd tylko na przód i ruszę do przodu lub do tylu automatycznie napęd przestaje działać i rozłącza kontrolkę która sygnalizuje działanie napędu 
    • Przez Dziki88
      Witam na forum mam pytanie czy miał ktoś problem ze trzeszczącym sprzęgłem przy ruszaniu w pronarze zefir 85 ?
      ruszam z h1 bez niczego i tak trzeszczy jakby tarcza się skończyła  a jest założona nowa 
      dzięki za odp😊
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj