Gość Profil usunięty

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
weris    44

Najlepszego Zetorek:)
Dlaczego rowerzysci bo sport to zdrowie no i pogadać można o... wszystkim .;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Weris wiadomo że błądzą ... ;)

 

 

Z tym honorem, tak się nie śpiesz, ponieważ chodnik służyć pieszym powinien. Rowerzyści ścieżką, bądź jezdnią jeździć mogą  ;)

Wymieniłam wcześniej  ścieżkę rowerową  ;)  Oj Bezbarwny bo Ci spuszczę powietrze z kół przy tym Twoim rowerku ,bo już się zaczynam martwić co Ty odwalisz ...no wiesz ,tak po koleżeńsku  :rolleyes:  :D

 

 

Ja nadal nie rozumiem dlaczego Wy o jakiś rowerzystach ciągle ?  :huh:

Ja pierniczę ! Ile T masz już punktów ....i jeszcze powiedz mi jakiego auta mam na drodze unikać ,by do kolizji nie doszło ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dzięki weris .

Meg - po prostu nie jeździj rowerem :P;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

A tego Ci nie mogę obiecać ,bo czasem lubię swoją ''Rudą Grażyną '' poszarżować  ;)  :D

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

No to jak czarne volvo wjedzie Ci t....k , to mogę być Ja :P .

 

A tak przy okazji - Kupiłeś Mariusz żonie samochód , bo pamiętam że się rozglądałeś , a jakoś Mi umkło jaki był efekt . Pytam z czystej ciekawości .

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385
Napisano (edytowany)

 

Ty  stale  z kogoś  kpisz, odkąd  na  ciebie  tu  trafiłem  , to  silniejsze od  ciebie .

zaczęło  sie  od   Pawła  że  3  razy  sie  zaręczył , potem  co  rusz innej ofiary  szukasz .zawsze  szło łatwo co ?  , a tym  razem  nie  poszło najlepiej  tongue.png​ 

A teraz  sie  wybielić próbujesz?  po  co przecież  już  wszyscy  cie  tu  znają  tongue.png

Komu  chcesz  wmówić  że  to  ciebie  sie  ktoś  ciągle  czepia  bez powodu?

Widzisz  my mamy nazwijmy  to konflikt z  2-jką  osób- które  zaczęły  tą  zwade  podstępnie ,  a  wy ? 

Np  ty ?  jest  w  tym temacie  ktoś [ oprócz  seana ] -  z kim  nie byłbyś  w  jakimś  stopniu  skonfliktowany?

 

 

 

No książkowy przykład trolla odwracającego kota ogonem i jeszcze mi zarzuca wybielanie się kiedy stale sam to robi  :lol: . Zanim ja tu przyszedłem to widziałem co robisz z ludźmi czyli mniej więcej to co teraz z kilkoma osobami i większość z nich po porostu odpuszczała te wątki i pewnie dlatego tu taki marazm panuje wciąż tych samych osób, które miały wybór dostosowac się do was lub być zgnębionym za inne poglądy. I jak komus szło do tej pory łatwo to akurat tobie, a z tego co wiem to nie ja pierwszy tu taki ;).

Po raz któryś słysze od ciebie co wszyscy inni myślą o danej sprawie czy osobie, skąd ty gościu to wszystko wiesz i dlaczego wciąż sobie rościsz prawo do wypowiadania się za wszystkich? Jednym słowem klasyczny troll...

 

 

zdanie owszem  wyrażasz  , ale  za  cholerę  nie  rozumiem  skad  te  wnioski

A tu też typowe zachowanie trolla, nawet jak czegoś nie rozumie to i tak musi się wypowiedzieć i musi miec to ostatnie zdanie... No nie rozumiesz, bo masz złudne przeświadczenie o swojej wielkości i nieskazitelności prawda? To przeciez nie możliwe, że ktoś może mieć o tobie inne zdanie niż ty sam, ale piane ubić musiz :D. Jak się taki ktoś nazywa? Chyba nie musze powtarzać :D

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559
Napisano (edytowany)

No to jak czarne volvo wjedzie Ci t....k , to mogę być Ja :P .

 

A tak przy okazji - Kupiłeś Mariusz żonie samochód , bo pamiętam że się rozglądałeś , a jakoś Mi umkło jaki był efekt . Pytam z czystej ciekawości .

Nie kupiłem.

Ogladałem kilka , ale nie przekonały mnie 

Jak na razie nie takie to pilne ,  

Blacharz połatał  trochę toyotę awensis i dopóki nie kupię  czegoś mniejszego ,nie bedę  jej sprzedawał  

No książkowy przykład trolla odwracającego kota ogonem i jeszcze mi zarzuca wybielanie się kiedy stale sam to robi  :lol: . Zanim ja tu przyszedłem to widziałem co robisz z ludźmi czyli mniej więcej to co teraz z kilkoma osobami i większość z nich po porostu odpuszczała te wątki i pewnie dlatego tu taki marazm panuje wciąż tych samych osób, które miały wybór dostosowac się do was lub być zgnębionym za inne poglądy. I jak komus szło do tej pory łatwo to akurat tobie, a z tego co wiem to nie ja pierwszy tu taki ;).

Po raz któryś słysze od ciebie co wszyscy inni myślą o danej sprawie czy osobie, skąd ty gościu to wszystko wiesz i dlaczego wciąż sobie rościsz prawo do wypowiadania się za wszystkich? Jednym słowem klasyczny troll...

 

A tu też typowe zachowanie trolla, nawet jak czegoś nie rozumie to i tak musi się wypowiedzieć i musi miec to ostatnie zdanie... No nie rozumiesz, bo masz złudne przeświadczenie o swojej wielkości i nieskazitelności prawda? To przeciez nie możliwe, że ktoś może mieć o tobie inne zdanie niż ty sam, ale piane ubić musiz :D. Jak się taki ktoś nazywa? Chyba nie musze powtarzać :D

Tak  grego  widzę że znów czytanie nie poszło , a raczej rozumienie 

Ty nudny się  robisz

 

Napisałem wszyscy cie  znają , nie napisałem  co o tobie myslą - bo nie wiem .

Zadałem  ci pytania  pod  tym stwierdzeniem , znów  za  trudne?

przypomnę 

Komu  chcesz  wmówić  że  to  ciebie  sie  ktoś  ciągle  czepia  bez powodu? 

 

Widzisz  my mamy nazwijmy  to konflikt z  2-jką  osób- które  zaczęły  tą  zwade  podstępnie ,  a  wy ? 

Np  ty ?  jest  w  tym temacie  ktoś [ oprócz  seana ] -  z kim  nie byłbyś  w  jakimś  stopniu  skonfliktowany?

 

Napisałem  ty  się  ciągle  z  kimś  kłócisz - nie  to  wy/ ty  

Napisałem  ty miałeś  łatwo do  tej pory  - odpisałeś nie to ty  miałeś łatwo 

Npisałem  ciagle bijesz  piane - nie  to ty bijesz piane 

Napisałem wybielasz się  - nie to ty się wybielasz i tak  od  kilkudziesięciu stron , jak  dziecko w przedszkolu 

ty napisz ksiązkę  " Jak  robić  z siebie... " 

 

 

Pewnie napiszesz to  ty jestes jak  dziecko , lub cos  równie błyskotliwego  jak na  ciebie przystało  :D

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230
Napisano (edytowany)

A ten tutaj ja na jego miejscu ze wstydu bym się tutaj nie pokazał

Edytowano przez LuckyLuke12345

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No , Ja ciebie też ... :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

No to jak czarne volvo wjedzie Ci t....k , to mogę być Ja tongue.png .

Oj a co z zachowaniem przepisowej odległości ?  ^^  :D No nic jak teraz zobaczę przed sobą ,czy za sobą czarne volvo (v ile ?) ,  szczególnie zachowam ostrożność . :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

S 40-dwójaka . A jakim rowerem będziesz jechała ?(żebym już daleka zaczął podziwiać... oczywiście rower) ;)  .

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

 

Napisałem  ty  się  ciągle  z  kimś  kłócisz - nie  to  wy/ ty  

Napisałem  ty miałeś  łatwo do  tej pory  - odpisałeś nie to ty  miałeś łatwo 

Npisałem  ciagle bijesz  piane - nie  to ty bijesz piane 

Napisałem wybielasz się  - nie to ty się wybielasz i tak  od  kilkudziesięciu stron , jak  dziecko w przedszkolu 

ty napisz ksiązkę  " Jak  robić  z siebie... "

 

Ha, a bałem się, że nie będziesz w stanie tego zauwazyć, ale widać z nie lada tęgim umysłem mam do czynienia po drugiej stronie monitora, szkoda tylko, że nie zauważył, że sam tego użył wcześniej..., ale ciesze się, że w końcu dało ci to cos do zrozumienia, obyś to tylko wykorzystał w przyszłości ;)

 

No napisałeś, że wszyscy mnie znają, a to w prostym przełożeniu jest już sugestią samą w sobie jakobyś się wypowiadał za wszystkich, no chyba tyle jednak jesteś w stanie zrozumieć? A skąd ty wiesz jaki ja jestem skoro mnie nie znasz? Jakby mi się chciało to podał bym ci więcej takich twoich kwiatków ;).

 

A za kogo ty się masz, że wymagasz od ludzi odpowiedzi na swoje pytania? Żeby one jeszcze były logiczne, ale nie juz na wstępie wybielasz się, odwracasz kota ogonem, że to "oni" zaczeli i sugerujesz, że jestem skonfliktowany ze wszystkimi czyli znów rościsz sobie prawo wypowiadania się za innych wiedząc co oni myślą.. Ty chociaż jesteś w stanie zrozumieć co sam piszesz? I nie sil się z odpowiedzią na moje pytania, ja ich od ciebie nie wymagam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

to trzeba się za kogoś mieć, żeby oczekiwać odpowiedzi na pytania? spróbuj przeczytać to co ktoś pisze ze zrozumieniem. A nie kolejny raz wmawiać komuś, że chciał napisać coś innego, niż napisał. Nudny juź jesteś


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

 

 

S 40-dwójaka . A jakim rowerem będziesz jechała ?(żebym już daleka zaczął podziwiać... oczywiście rower) wink.png

To masz fajną brykę ,volva to  piękne samochody ...nawet był u mnie zamiar swego czasu  kupić, tylko v50 ,ale niestety nie trafiliśmy na nic godnego uwagi .  ;)

Niemniej jednak oglądam się za tymi autkami , mają to 'coś ' w sobie  :rolleyes:  

Co do rowerku ...jakoś przez to co napisałeś wczoraj ,że gdzieś tam możesz wjechać ,to raczej na jezdnię wyjadę samochodem ,rower zostawię sobie na jazdę w plenerze . :P  ;) Tak dla bezpieczeństwa swego i innych  :D

 

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

to trzeba się za kogoś mieć, żeby oczekiwać odpowiedzi na pytania? spróbuj przeczytać to co ktoś pisze ze zrozumieniem. A nie kolejny raz wmawiać komuś, że chciał napisać coś innego, niż napisał. Nudny juź jesteś

Zabrzmi to bardzo banalnie, ale zdajesz sobie sprawę, ze piszesz o sobie.... I tu akurat nie zartuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Tak masz rację ... Bardzo banalnie, do tego przewidywalnie, wręcz nudą wieje - czyli jak wszystko co piszesz. Trole mają za małe móżdżki, żeby same coś wymyślić . Tak stwierdził wybitny znawca. Wíęc robisz to co lubisz najbardziej...


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No Meg pochwal się może też swoim autem . Co do jazdy rowerem ... , no cóż , szkoda . :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    449

MEG to ci ma smaochody ze nie sniłes...majbacha i kryslera...my to nie siedzelismy nawet w takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nikoś  zapomniałeś jeszcze dodać ,że mam helikopter za stodołą  :rolleyes: :P

 

 

No Meg pochwal się może też swoim autem . Co do jazdy rowerem ... , no cóż , szkoda . tongue.png wink.png

Szkoda ,to rowerem po asfalcie jeździć ,żadna to przyjemność ...zdecydowanie przyjemniej pokonuję się nim  leśne ścieżki ,czy polne drogi  ;)

Samochód ....suzuki sx4 s-cross  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No pozazdrościć auta . Na czasie i na topie . B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To już zależy od koloru włosów :P;) . Tak na poważnie to podobno kobiety są bardziej ostrożne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj