Gość Profil usunięty

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach

Polecane posty

Gość   
Gość

 

 

Hahaha, nie widzisz czy nie chcesz widzieć że Twój rycerz podniósł jednak rękawicę        tylko że jak widział że przegra, to zrezygnował ,  i gdzie tu jego szlachetność?     

Podniósł ,ale prawdziwy rycerz potrafi przerwać bitwę dla  dobra sprawy wyjść tym samy z niezręcznej sytuacji z podniesioną głową . Jak to leciało ''prawdziwego mężczyznę poznaj się nie po tym jak zaczyna ,a jak kończy ''? ;)  Niewszystko załatwiają pięści ... ;)

 

 

 zlękłaś się że Twoja nieposzlakowana reputacja może zostać narażona na szwank  

Mogę jeszcze nieraz swoją reputację narazić , jednocześnie Ty sam się przy mnie wykreujesz odpowiednio  :rolleyes:   :D Zastanów się jednak czy warto ,tak dać się wkręcać kobiecie ...? :rolleyes: 

 

 

No nie  wiem czy  tata  powinien  sie  śmiać   :ph34r:

 

Plany  to  - jesli  nie  zacznie  padać  -  zorganizuje  sie  grila  , ale cos  wisi  w powietrzu  

 

Mariusz ,jak najbardziej tak ,bo śmiech to zdrowie  :D  Co do grilla,nie ma zamiaru grillować w zimowej czapce i polarze ....posiedzę w domku tym razem... ;)

 

Bezbarwny ,no Ty to potrafisz świętować  :rolleyes:  Przy następnej niedzieli będzie na sumie o Tobie kazanie  :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

Podniósł ,ale prawdziwy rycerz potrafi przerwać bitwę dla  dobra sprawy wyjść tym samy z niezręcznej sytuacji z podniesioną głową

 

 

Nie no w pewnym sensie Zetorki zachował się feer pisząc że pasuje, tylko dlaczego Ty chcesz jego przegraną podnieść do rangi wyjścia z przegranej z podniesioną głową?      :P  Meg brniesz w ślepą uliczkę.     :D  Trzeba było wczoraj zaprotestować, bo ostrzegałem       :)

 

 

 

Meg, Ty się dobrze zastanów.       

a nie jak nie wyszło po Twojej myśli.    :P

 

 

 

Mogę jeszcze nieraz swoją reputację narazić , jednocześnie Ty sam się przy mnie wykreujesz odpowiednio   :rolleyes:    :D Zastanów się jednak czy warto ,tak dać się wkręcać kobiecie ...?  :rolleyes:

Zastanowiłem się   :)  -   warto    :P bo słabo Ci coś to wkręcanie wychodzi, stać Cię na więcej, ja o tym wiem.    :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1255

 

 

Bezbarwny ,no Ty to potrafisz świętować  :rolleyes:  Przy następnej niedzieli będzie na sumie o Tobie kazanie  :D

he...na sumie kazanie powiadasz? Znakiem tego, ot tak, po zażyłej znajomości na kolegę do kurii doniesiesz?

W sumie, to liczyłem na to, iż datek jakowyś w intencji zbawienia duszy mojej grzecznej złożysz, ale cóż, rozumiem...raz całusek, raz kopniaczek :D


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przecież Meg napisała że po porannej kawie powie Kto wygrał . Oceniła , rozstrzygnęła , a ty próbujesz znowu wszystkim wmówić że jak zwykle masz rację . Wystarczy zrozumieć co Ktoś napisał i się z tym pogodzić B) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

 

 

ale cóż, rozumiem...raz całusek, raz kopniaczek  :D

No wiesz, Ta Pani potrafi wybiórczo kogoś rozgrzeszyć dla "dobra sprawy".      :P    

Przecież Meg napisała że po porannej kawie powie Kto wygrał . Oceniła , rozstrzygnęła , a ty próbujesz znowu wszystkim wmówić że jak zwykle masz rację . Wystarczy zrozumieć co Ktoś napisał i się z tym pogodzić B) .

Napisała,"zobaczę który lepszy" to ty próbujesz  po swojemu INTERPRETOWAĆ przegraną, masz rację wystarczy zrozumieć co ktoś napisał.

 Zresztą oddałem ci wygraną więc o co ci chodzi?     :D   znaj Pana.      :P

    

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Chodzi o to , że nie mogłeś Mi oddać czegoś , czego nie miałeś . B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak sobie to tłumacz.     :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

 

he...na sumie kazanie powiadasz? Znakiem tego, ot tak, po zażyłej znajomości na kolegę do kurii doniesiesz?

W sumie, to liczyłem na to, iż datek jakowyś w intencji zbawienia duszy mojej grzecznej złożysz, ale cóż, rozumiem...raz całusek, raz kopniaczek biggrin.png

Gdzieżbym śmiała na Ciebie donosić ,zresztą nie używaj tego słowa ,bo ostatnio często było wymieniane  ?  ^^

Sam się możesz wystawić ,a tym samym narazić ,wystarczy gdy na drodze jadąc Kocurkiem z opryskiwaczem spotkasz wielebnego lub sąsiada życzliwego ? :D

 

Widzę :rolleyes: ,że tego dawnego kopniaczka nie możesz mi zapomnieć ,choć było to tak dawno ,że już najstarsi górale tego nie pamiętają ?  Buziaczka natomiast  ni w ząb nie pamiętam .... :huh: oj coś mi się zdaje że ta Twoja duszyczka faktycznie grzeszna ...w myślach i  słowach już nagrzeszyłeś ,to choć od uczynków się powstrzymaj ?  :P  

 

 

 

Nie no w pewnym sensie Zetorki zachował się feer pisząc że pasuje, tylko dlaczego Ty chcesz jego przegraną podnieść do rangi wyjścia z przegranej z podniesioną głową?

Ponieważ ,od początku głowę zachował ,podszedł do mojej propozycji jak do człowieka , a nie rzeczy Drogi Seanie . 

Specjalnie to napisałam i powiem Ci ,że z Was dwóch właśnie zachowanie zetorki minie  zaskoczyło bardziej oczywiście pozytywnie ,bo spodziewałam się że obaj równo zagracie ,jak o zielony rowerek .  ^^  :D

 

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Daleko mi do traktowania ludzi jak rzeczy, tu to tylko forumowa zabawa,   :) ok. może się lepiej w nic się nie bawmy, o pogodzie porozmawiajmy lepiej, albo wcale.       :)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Nie  brałem udziału w  zabawie  , ale  pozwolę  sobie,  bez pytania  o zgode  wyrazić  swoje  zdanie  ;)

Zabawa  zabawą  , ale jakby nie  patrzeć  po raz  kolejny  pokazałeś,  że  jesteś podatny na manipulację.

To taki test był  , zwyczajnie  Ty  dałeś  się  wkręcić.

  uważasz  się  za  wytrawnego  gracza  :P a nawet nie  spostrzegłeś  że  jesteś  w ukrytej kamerze  :D


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Widzisz, bawić dobrze też trzeba się umieć by było śmiesznie, ale skoro wasza zabawa polega tylko na wkręcaniu  przeciwnika by mu dokopać,  to może lepiej omijajmy się z daleka, przecież nie musimy ze sobą rozmawiać ani sobie wchodzić nawzajem w drogę      :) .  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bo widzisz - dobra zabawa to nie tylko wyśmiewanie się z kogoś , ale czasami też i z siebie . Jak to zrozumiesz , to nie będziesz musiał strzelać focha i usuwać kont . B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559
Napisano (edytowany)

Nie  no  daj  spokój  przecież wiesz dobrze  że to niemożliwe  - tak  nie  rozmawiać :P .

Przedstawiłem  swój punkt  widzenia , może  zamysł był zupełnie  inny- nie  mam pojęcia 

 

No i  nie  bądź taki  swiety  - też  Ci  sie  zdarzało  takie  wkręcanie  nie  raz  i nie  dwa :P

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

o kurka Sean to Ty tu nikogo nie wkręcałeś żeby dokopać ?  :D  :D  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wkręcanie a wkręcanie, wasze wkręcanie jest powiedzmy delikatnie w dosyć perfidnym wydaniu, to co piszę czy mój pogląd jest tylko moją sprawą i nikomu nic do tego,  a wasze trio uzurpuje sobie jakieś prawo do ocen, bawcie się w swoim towarzystwie, ja w swoim i obędzie się bez niepotrzebnych spięć.    ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jednak foch . No trudno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

No  teraz  to żeś  mnie  rozbawił  :D

Ty  to  tak  subtelnie  wkręcasz , no i  uważasz oczywiście  - to  dla  ciebie  priorytet  - żeby  nikogo  choćby  odrobine nie  urazić :D  :lol:  :P .

Prawda ? 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

widzisz ..ja się akurat nie będę wybielać,  bo niby po co ? 

każdy sposób jest dobry aby tylko był skuteczny 

jakie trio chłopie ? straciłeś po prostu przewagę bo to wasze trio zostało rozbite  ;)

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bo widzisz - dobra zabawa to nie tylko wyśmiewanie się z kogoś , ale czasami też i z siebie . Jak to zrozumiesz , to nie będziesz musiał strzelać focha i usuwać kont . B)

Już ty mnie nie ucz wyśmiewania się z siebie to raz, a dwa, co tobie do tego jakie mam konto? ,boli cię to? to sobie zmień, albo daj się zbanować kilka razy jak kozulek2.

Mariuszek, owszem potrafię urazić też i zazwyczaj zaczepkom nie odpuszczam, ale pierwszy nikogo nie atakuje jak wy to robicie, Meg zaczęła, a wy dwaj za nią, powtarzam, omijajmy się z daleka i będzie ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ojojojoj , a co to chłopcykowi się polobiło , ze tak się zdenelwował ? :huh: Dar ktoś podprowadził , czy jak ? B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

widzisz ..ja się akurat nie będę wybielać,  bo niby po co ? 

każdy sposób jest dobry aby tylko był skuteczny 

jakie trio chłopie ? straciłeś po prostu przewagę bo to wasze trio zostało rozbite  ;)

Dobrze człowieku, niech ci będzie, możesz do mnie nie pisać i nie cytować mnie, czy to za trudne dla ciebie? nie zgadzasz się ze mną, czy mnie nie lubisz, masz takie prawo,  tylko po jaką cholerę prowokujesz mnie do kłótni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

nie kilka tylko w zasadzie raz i to też  dlatego ze pisałem coś w obronie takich jak TY 

mylisz się i to grubo bo zaganiałeś tu do kąta wiele osób ...niby dlaczego ? 

jak widzisz grillować można każdego ;)  ale widocznie musiałeś to poczuć żeby zrozumieć ?  

mieliście przewagę to oczywiście wasza racja a jak siły się zmieniły to płacz ;)  


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Jak rzekł poeta- " i dystans poszedł w p..." Tak Cię zabolało że z Twojego DARU síę naśmiewałem? toż to tylko żarty były...


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nic się nie zmieniło, tylko wy dwaj, razem z Meg, chcecie niby rozmawiać, a zachowujecie się arogancko i złośliwie, a z takimi osobami ja przyjemności rozmowy nie mam.   :)   Można rozmawiać, żartować , wkręcać siebie nawzajem, ale jak górę bierze typowa złośliwość, to lepiej omijajmy się nawzajem. 

  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Gdzie ta złośliwość twoim zdaniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj