Gość Profil usunięty

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Mariusz już teraz na uszczerbku relacji z moim M .....mogę tylko Seanowi zaproponować ,że mu jeszcze poleję absolwenta ,by w końcu zasnął .......a co tam mu się przyśni ,,,,jutro nam opowie ........jak  zapamięta ...........?. :D  

Idźta spać ...............po 22 cisza nocna  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

Mariusz już teraz na uszczerbku relacji z moim M ....

Mleko na gazie zostawiła.     :P        :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

A co ja niby miałabym mu zrobić ,jak sam widzisz ...mleko  na dobranoc pije  ,bajki ogląda ....? :ph34r:   :D

A ja mu jeszcze wczoraj absolwenta chciałam polać ....ale się wygłupiłam  :rolleyes:

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    449

jak mleko pije to bardzo dobrze......kto mleko po pija temu wiecej schodzi z kija..kolacyjke twoja jadł??  i sam musiał sobie zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Hmmm ,no Ty to raczej mleka nie pijesz ,a na pewno nie rano ,bo coś nie mogę Cię zrozumieć ,choć rozjaśniam sobie umysł kawą ?  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Przeniesliscie sie z pisaniem tutaj i mnie tylko zastanawia jak dlugo jeszcze bedzie trwalo łamanie prawa.Typu ograniczenia swobodnego wypowiadania sie w sieci,naruszanie godnosci i dobr osobistych uzytkownikow,znieslawienie,wolnosc slowa.
Niby nic w tym groźnego,przeciez to tylko zwykle pisanie lecz jednak ma swoje konsekwencje prawne.
Ale piszcie dalej,to tylko zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1255

No widzisz Ansja, bo to, to trochę paradoks jest...niby wolność słowa i wypowiedzi, a nikomu ubliżyć swobodnie w wypowiedzi nie można.

Wiele od zasad którymi sami piszący się kierują zależy, ale o tych, może Mariusz i Sean coś namalują, ponieważ wielokrotnie o nich wspominali :rolleyes:

PozdrawiaM. ;)


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Bezbarwny tylko wiesz,że problem w tym,ze moderatorom tez bylo by wskazane aby zapoznali sie z art.212 kodeksu karnego.Niestety tez maja niefrasobliwosc duża ze znajomoscia regulaminow i podstawowa wiedza przepisów aby byli moderatorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Ansja  ,zastanawiałam się gdzie Ty się podziewasz ,że Cię w ogóle na forum nie widać ,a Ty kodeks  karny przez ten czas studiowałaś ? B) Ale chyba nas nie pozamykasz ? :huh: :rolleyes:

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1255

Ansja...nie doszukuj się problemu, gdzie go nie ma. "Przestępstwa" popełniane w tym temacie, ścigane są raczej z powództwa cywilnego. Jeśli któryś z uczestników tutejszej przyjacielskiej wymiany zdań uzna, że jego pisanki są na tyle od kopniaków opuchnięte, że czas działać, to pewnie działać zacznie i sąd niegodziwego prześladowcę ukarze. Przecież wymieniający się w tym temacie poglądami Obywatele, całkiem dobre wrażenie sprawiają, jeśli o zaradność w kwestii obrony dóbr osobistych chodzi. 

Co do moderatorów...ichnia nadgorliwość sprawić by mogła, że nasze wiadomości cenzurowane być by mogły, co z kolei powodować by mogło, że tak lubiane przez nas wątki, miałkością i bezbarwnością trącić by mogły. A przecież tego nie chcemy?


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Wiesz nie o to chodzi co ty masz na mysli.
Gdysmy tak rozwinęli te kwestie prawne to zarowno wlasciciel forum jak i uzytkownicy i moderatorzy byli by powolani z niejednego artykułu oraz kilku kodeksow karnych.Bez odszkodowan i grzywnych by sie nie obeszło tak delikatnie dka wielu osob poszkodowanych w niekednym temacie na tym forum.Jest kompletny brak obiektywizmu,zaistniały rowniez formy gróźb,wiele osób ponizanych itp.
Dla ścisłości przewaznie wszelkie wykroczenia internetowe sa brane z kodeksu karnego i tym sie zajmuje Sąd Administracyjny.
Dyskutowac o tym nie ma co.Wiem co napisalam i dlaczego.Inni niech snuja nadal domysły i nie obchodzi mnie to.Wystarczy zaczac myslec i odpowiedziec sobie samemu na pytanie:"czy warto bylo? I co z tego kto ma".

Tyle ode mnie.Pozdrawiam i piszcie dalej niebede przeszkadzać.

P.S."Zycie ma sie tylko jedno,od nas samych zależy jakie bedziemy miec wspomnienia i co innym dalismy od siebie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ansja  ;)  wszystkie wymienione przez Ciebie przemyslenia na temat kodeksów odpowiadają postawie jaką tu sama zaprezentowałaś  a zarazem zapoczątkowałaś.... :P

Ten sposób bycia tu został podchwycony. I teraz nie dziw się. Panowie po prostu LUBUJĄ SIĘ...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Temat " 

Rozmowy o wszystkim i o niczym 

:)   Wszystko w temacie    :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1255

Ywa...no jak sama słusznie zauważyłaś, nie tylko panowie z założenia wychodzą i zasadzie hołdują, że żeby życie w sieci miało smaczek, raz...hehe...całusek, raz kopniaczek. Jak sama widzisz, to nie jest tak, jak to widzisz. Poza tym, zawsze tak było, że u ssaków, prawie wszystkie osobniki płci męskiej "lubują się...''...no poza leśnymi ssakami, ale im płci męskiej  zarzucić przecież nie można ;)


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No cóż...wolę dmuchać na zimne...już ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To, ja napisze inaczej ,,,, ;)  :rolleyes:  :D

Wszyscy z tematu tego ,tamtego ,tu i tam piszący i zainteresowani ...zbiórka w szeregu!   :D

Osoby ,które faktycznie czują się poniżane ,obrażone ,zniesmaczone i nie wiem co jeszcze ,przed szereg wystąp ... to z miejsca rozstrzelamy ,skrócimy tym samym ich męczarnie  , ponieważ  nie znają życia ,a i  takim Obywatelom  wiecznie pod górę będzie  .... :D

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No Ja tylko zapomniany się poczułem :unsure: :wacko: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

jak tam było na urlopie ?  ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

 

 

No Ja tylko zapomniany się poczułem  :unsure:  :wacko: .

Sam sobie winy jesteś ,urlopów się zachciewa za niewyparzoną gębę ...to się i zapomina Kolegę  :D

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No nie sądziłem że tak zasłużony  jak Ja , tak szybko zapomniany zostanie :wacko: . Żadnej wzmianki w prasie , czy telewizji :( . :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Hahahaha, Meg do mnie wróciła.    :P     :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Zetorki  to  Ty żyjesz???  :huh:

 

  nie  wiem  co miało na  celu  podanie  tych paragrafów, to  co  teraz mamy sie  wszyscy miziać,  komplementować  ,  pochlebiać  sobie  wzajemnie  itd?

 

Niedoczekanie  :D  :P


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

Hahahaha, Meg do mnie wróciła.     :P      :D

Zapomnij ...  ale będę Ci dokuczać .... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Żyję , ale co to było za życie bez przesiadywania na AF . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj