Gość Profil usunięty

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach

Polecane posty

marko-kolo    709

sio nudziarzu ...  kaznodziejo od siedmiu boleści 

swoje nauki zachowaj dla siebie bo tu nikogo to nie obchodzi 

zamiast pisać lepiej zastanów się nad następnym krokiem , może gra wstępna a nie ucieczka 

nie unikniesz tematu  bo po prostu trzeba robić następny krok do przodu a nie do tyłu  ;) 

ile będziesz dziobać  w ekran ? spróbuj coś zaliczyć w realu  :D  :D  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

No ty jedyne co dales rade zaliczyc to tytuł idioty roku... ;). Widzę juz frustracja wali na łeb. Udaj sie to specjalisty może jakies tapsy da Ci na potencje i nie będziesz robił tu z siebie posmiechowiska...;).

Edit. A sorry bez jajec które straciles to daremne... , wiec najpewniej dalej będziesz sie tu udzielal, a żonka będzie musiała szukac ponownie zastępstwa...

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

no bardzo trafnie piszesz o swoim koledze ...sam bym lepiej nie podsumował  ;)

wybacz wale dziś na imprezę więc pisz do siebie ... w dzień i w nocy i o po północy  :D  :D  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wiesz grego, ja to się już nie dziwię co te dwa trolle wypisują, bo u trolli to jest norma,   :D   tylko dziwię się że Meg dała się im tak opętać.     :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

 

no bardzo trafnie piszesz o swoim koledze ...sam bym lepiej nie podsumował  wink.png

wybacz wale dziś na imprezę więc pisz do siebie ... w dzień i w nocy i o po północy  biggrin.png  biggrin.png  biggrin.png

 

Wal śmiało, widac tylko to ci juz pozostalo, jak juz dojedziesz do konca tej swojej "imprezy" to wytrzyj chociaż ekran... :P . Mimo wszystko higiene trzymaj ;).

W końcu udalo Ci sie cos napisać obrazowo o sobie, gratulacje ;).

 

Tak tak, juz wiem co napiszesz, ale to juz jest takie nudne...

 

 

 

Wiesz grego, ja to się już nie dziwię co te dwa trolle wypisują, bo u trolli to jest norma,   biggrin.png   tylko dziwię się że Meg dała się im tak opętać.     tongue.png

 

Cos mi sie zdaje, że i ja miałem w tym udział ;). Z kimś sie musiała skumać w walce z wrogiem ;), A wyboru wielkiego nie było...więc dołączyła do miernot.... Cóż cel uswięca środki :P

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Hmm to Was rozczaruję okrutnie ,bo o ile Ty grego wiesz o mnie tyle ile sam sobie wymyślisz o tyle Ty Sean już bardziej powinieneś być obiektywny ... otóż ja tu jestem solo ,zawsze tak było ,jest i będzie ...protekcja ,ochrona i cholera wie co jeszcze zwyczajnie jest dla mnie niewygodna .... ;)   '' Jedyną rzeczą jaką mam naprawdę [...], jest moje własne życie i mój własny punkt widzenia.''   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

 

 

Cos mi sie zdaje, że i ja miałem w tym udział ;). Z kimś sie musiała skumać w walce z wrogiem ;), A wyboru wielkiego nie było...więc dołączyła do miernot.... Cóż cel uswięca środki :P

Ja aż tak jej nie potępiam,   :P  sam widziałeś jak taki guru   4896778-Fantasy-Troll-Stock-Photo.jpg potrafi zrobić kisiel w mózgu naiwnej dziewczynie. Opętał jedną, to i z drugą nie miał żadnego problemu      :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

Zielony kolor wcale nie tak łatwo wybielić...  ;)

A po co go wybielać ...biel kojarzy się niewinnością  ,a ja jestem tylko człowiekiem ?  :P    Także kolor zielony  , nie jest przypadkowy .....ma ''dawać'' po oczach  :rolleyes:  

Sean skończ z tymi mordami ,bo aż się przelękłam .... :blink:

''naiwna dziewczyna ''? Sean przez te dwa lata naszego ''nie pisania '' coś Ci się stało w głowę i masz zaniki pamięci ? 

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

Sean skończ z tymi mordami ,bo aż się przelękłam ....  :blink:

 

Meg, towarzystwo trolli nie jest dziewczyno dla Ciebie,   :D wiem że może poczułaś się zagubiona, ale my Ciebie uratujemy, :P nie oddamy Ciebie bez walki.   :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Opętał jedną, to i z drugą nie miał żadnego problemu      :P

 

No nie lada z niego szpec, zmusić dziewczyne do pisania tego czego sobie zażyczy... Budzi podziw  -_-

Pierwsza nawet zdawała sobie z tego sprawe, druga co ciekawe widac nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

''naiwna dziewczyna ''? Sean przez te dwa lata naszego ''nie pisania '' coś Ci się stało w głowę i masz zaniki pamięci ? 

Nie no Meg, to Ty raczej tak na bakier z koncentracją    :P   "naiwna dziewczyna" to nie o Tobie, to Twój kolega tak ją nazwał.     :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

 potrafi zrobić kisiel w mózgu naiwnej dziewczynie. Opętał jedną, to i z drugą nie miał żadnego problemu     

To Ty przeczytaj co piszesz ,moja koncentracja ma się dobrze ,a raczej Tobie tok myślenia coś nie idzie ...to po absolwencie ? :D

 

 

wiem że może poczułaś się zagubiona, ale my Ciebie uratujemy, tongue.png nie oddamy Ciebie bez walki.   

Tak uratujecie ? Rzucicie mi pewnie dziurawe kolo ratunkowe ....he ale się kurde po raz kolejny rozczarujecie .... :P umiem pływać  B)  Także jak w piosence '''o mnie się nie martw ,ja sobie radę dam...'' ;)   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

No to chłopaki spedzili fascynujace popołudnie , lajkując  sobie  wzajemnie 

Pokazali nowe twarze  :)

 

Guru jest tu tylko jeden, nie mam  zamiaru  z toba  rywalizować  sean .

To nie  moja  bajka 

 

Nie przeceniajcie siły autosugestii 

Nawet  gdybyście  sobie te brednie  co piszecie  powtarzali  tysiace razy - to  sami  w to nie uwierzycie .

 

Grego prosiłem  o  jakieś konkretne zarzuty  , a nie  wciąż  powtarzasz  jak wyuczona  papuga  w koło to  samo  :P

Możesz zapytać przez kogo  czuje  się omotana osoba  o której  wspominasz .  czy już nie  chce  z tobą  rozmawiać? 

 

Odkryłes  widzę  nowy/ stary  cel  w życiu , bycie  nadwornym błaznem .

Świetnie  sie odnajdujesz  w tej  roli , kariera przed  tobą :D

 

http://pl.memgenerator.pl/mem-image/toldi-ksieciuno-wola-pl-ffffff

 

 

 

 

 

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Biedny mariuszek, a jemu nikt lajki nie dał ,a on tak bardzo chciał  :D.  Poczekaj jeszcze trochę, to twój protektor czy tam protegowany (już nie wiem kto tam kim jest u was) kilka ci na pewno walnie jak wróci ze swojej "imprezy". Chociaż jak impreza się nie uda to bedziesz musiał sie jakos bez tego obejść. Może i lepiej dla ciebie  :lol:  :lol:

 

Po co ci mam pisać konkrety? Żebyś się tu znowu gorączkowo tłumaczył? Ci co mają wiedziec jak było to wiedzą i starczy, szczegółami chwalić sie nie musisz, bo nie było w tym nic chwalebnego ;).  Tyle, że cię korci obwieścić światu jak i to zaj...ty jesteś ;).

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

 

 

 Ci co mają wiedziec jak było to wiedzą i starczy,

Ano własnie wszyscy  którzy ogladają   tą  telenowele , wiedzą jak  było.

Myslisz  ze  jak  napiszesz jakies  brednie  - to cokolwiek  zmienisz?

0_0_0_1778695341.jpg

 

 

Ja rozumiem  ze  twój guru każe , ty jako wierny sługa nie  za bardzo możesz odmówić .

Inna sporawa że  zrobił  ci tak  skuteczne pranie mózgu - że ty  prawie  uwierzyłes  w jego  wielkość i nieomylność.

 

Pasujecie  do  siebie nawet  , dwóch nieudaczników , jeden wmówił  sobie  metoda  autosugestii  chyba - że  ma  ten  dar i żadna mu się nie oprze 

Drugi tez ma  coś z  rycerza  :D i wmawia  sobie ze  jest ekspertem w sprawach kobiet. Wie o nich  wszystko , 

Ja  tam nawet  jestem skłonny ci  uwierzyć , pewnie nikt nie oglada  tylu  filmów  dla  dorosłych co ty  :D tam  widac dosłownie  wszystko - to  i  ekspert  z ciebie nie lada . :D

Ale widzisz takie kontakty przez monitor -to nie  to  samo  co  w realu .

W realu boisz sie  spróbować , ale w tych kontaktach przez  ekran  jesteś  wybitnym ekspertem . 

 

Cały dzień na  forum  ,  nie ma  z kim w realu pogadać to i nic dziwnego .W nocy też nie pośpi chłopaczyna  .Nie możesz zasnąc jak  bajki na  dobranoc nie obejrzysz?  :P

Od  tego  sportu - podobno włosy między palcami  rosną ,  golisz  czy  warkocze  zaplatasz?  :D


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1255
Napisano (edytowany)

No to teraz mu dolałeś paliwa.      :P    :lol:

troll.jpg

 

No niestety...muszę przyznać Ci rację. Przeceniłem Kolegę.

ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ... weźcie sobie do serca  poniższe słowa...

 

0_0_0_1778695341.jpg

 

 

 

 

 

 

 

choć na trzy najbliższe dni, bo dziś właśnie majówka się zaczyna.

Cytując mistrza;

Udanej majówki!

Edytowano przez bezbarwny

You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385
Napisano (edytowany)

No w końcu Mariusz odrobina samokrytyki Ci sie udzieliła i nawet marko sie dostało... :D. Troche nie ładnie tak pisac o nieobecnym...., ale prawda musiała kiedysc wyjść na jaw. :D. Nie chce pytać skąd ty tyle o nim wiesz..., pewnie bawicie sie na tych samych imprezach jak tu nie piszecie..., czyli w tych krótkich chwilach :D:D.

 

edit..

Widzisz Mariusz jak Ci teraz lżej, gdy to z siebie wszystko wyrzuciłeś... :D . Teraz będzie dobrze tylko uspokój oddech, wytrzyj łzy i staw czoła temu okrutnemu światu i niesprawiedliwości  :lol:  :lol:. Zuch chłopak  :D

Marko a ty nie bądź taki obojętny na taki dramat i wspomóż kolegę w tych trudnych chwilach, lajka z pewnością wystarczy, bo troszke sie jej tu domagał juz :lol: :lol:

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Ano własnie wszyscy  którzy ogladają   tą  telenowele , wiedzą jak  było.

Myslisz  ze  jak  napiszesz jakies  brednie  - to cokolwiek  zmienisz?

Ja rozumiem  ze  twój guru każe , ty jako wierny sługa nie  za bardzo możesz odmówić .

Inna sporawa że  zrobił  ci tak  skuteczne pranie mózgu - że ty  prawie  uwierzyłes  w jego  wielkość i nieomylność.

 

Pasujecie  do  siebie nawet  , dwóch nieudaczników , jeden wmówił  sobie  metoda  autosugestii  chyba - że  ma  ten  dar i żadna mu się nie oprze 

Drugi tez ma  coś z  rycerza  :D i wmawia  sobie ze  jest ekspertem w sprawach kobiet. Wie o nich  wszystko , 

Ja  tam nawet  jestem skłonny ci  uwierzyć , pewnie nikt nie oglada  tylu  filmów  dla  dorosłych co ty  :D tam  widac dosłownie  wszystko - to  i  ekspert  z ciebie nie lada . :D

Ale widzisz takie kontakty przez monitor -to nie  to  samo  co  w realu .

W realu boisz sie  spróbować , ale w tych kontaktach przez  ekran  jesteś  wybitnym ekspertem . 

 

Cały dzień na  forum  ,  nie ma  z kim w realu pogadać to i nic dziwnego .W nocy też nie pośpi chłopaczyna  .Nie możesz zasnąc jak  bajki na  dobranoc nie obejrzysz?  :P

Od  tego  sportu - podobno włosy między palcami  rosną ,  golisz  czy  warkocze  zaplatasz?  :D

 1433530686_mleczko.jpg   :)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Sean popraw link ,bo się nie wyświetla ,a ciekawe jestem co za mądry przekaż zawiera ? :rolleyes: PS;  Chyba ,że to kolejna wstrętna gęba ....to nie poprawiaj ?! :ph34r:

Majówka ? Dziś przejechałam przez dwie gminy i w polach aż się roi od ciągników . Ludzie sieją ,sadzą ,wykonują opryski ...  Nie widać świętowania . ;)

 

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Świętują mjastowi i nieroby wiec Meg wszystko w normie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Nieroby to przeważnie mają święto ,miastowi nie wiem ....niemniej dużo ludzi wykorzystuje te wolne dni na jakieś małe remonty w domu itp. Mąż w sobotę był w sklepie  budowlanym i wżyciu nie widział tylu klientów kupujących farby ,gipsy itp.

 Dziś jechałam wolno ,bo trochę kg ciągnęłam na przyczepce i miałam okazję się przyjrzeć jak ludzie obchodzą święto pracy . Jeden pan malował płot , inny murował dom ,jeszcze inny wykaszał kosą spalinową trawnik .....no i tak jak pisałam wyżej ...rolniczy zasuwali pełną parą .  ;)   Tylko w radiu Zet ciągle o tej majówce nawijają ,bo tak to zwykły aczkolwiek piękny dzień  ;)

 

Sean , myślałam że będzie to coś w końcu na poziomie ,ale jak widzę jakiś ''artysta '' postanowił upodlić zwierzęta ,a Ty uważasz to za zabawne ?  :rolleyes:  Zwierzęta trzymają fason ,w przeciwieństwie do człowieka  ;)

 

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Do Mariuszka poziom nie dotrze i tak, także przykro mi że Cię rozczarowałem.       :P     :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Chcesz by się od Ciebie odczepił ,więc po co Ty go zaczepiasz ?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wiesz że ja rzadko zaczepiam, odpuści i ja odpuszczę     :)   ale widzę że zaczęłaś się odzywać do mnie.       :P     :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj