Gość Profil usunięty

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach

Polecane posty

grego    385

Jedną rzecz da się u was zauważyć, jesli cos zaczyna wam świtać do tych zacietrzwionych głów, bo ktos napisze z sensem to za chwile jak zgodne trio gorączkowo próbujecie negować i ośmieszać autora. Tylko marko chyba jeszcze trawi o co chodzi bo z aluzjami u niego ciezka sprawa... Skąd zarzut o brak polotu? Dlaczego w ogóle o tym pomslalas? A rozumie znów ta negacja...

Postarajcie się tak nie pisać bo czuje się przez was doceniony ;). A to  jak pocałunek femme fatale  :lol:

 

 

edit..

 

Rozumiem że  ty tak to  widzisz  , ale  nikt inny  ty  i tylko  ty . zastanów  się  w  wolnej  chwili dlaczego

I tu jest chyba ten twój największy problem, który po raz kolejny chcesz udowodnić, bo przecież wszyscy inni widzą świat tak jak ty... prawda? ;)

 

 

Master, wiec spokojnych niskich lotów... ;)

edit... U innych to jeszcze rozumie, stracona duma..., no jakiś to powód jest, ale zazdrość? Trochę to takie płytkie... :wacko:

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@Sean nie martw się ...mam Cię na oku... ^^

@Grego miłej majówki.. :rolleyes:

Wszystkim miłego grilowania...., pracy...czy co tam w głowach.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MasterRoj    82

Grilla to chyba tylko w domu bo pogoda nie nastraja.

Grego zawsze możemy podyskutować na pw, przynajmniej nikt nam nie będzie przeszkadzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Jedną rzecz da się u was zauważyć, jesli cos zaczyna wam świtać do tych zacietrzwionych głów, bo ktos napisze z sensem to za chwile jak zgodne trio gorączkowo próbujecie negować i ośmieszać autora. Tylko marko chyba jeszcze trawi o co chodzi bo z aluzjami u niego ciezka sprawa... Skąd zarzut o brak polotu? Dlaczego w ogóle o tym pomslalas? A rozumie znów ta negacja...

Postarajcie się tak nie pisać bo czuje się przez was doceniony ;). A to  jak pocałunek femme fatale  :lol:

 

 

edit..

I tu jest chyba ten twój największy problem, który po raz kolejny chcesz udowodnić, bo przecież wszyscy inni widzą świat tak jak ty... prawda? ;)

 

 

Master, wiec spokojnych niskich lotów... ;)

edit... U innych to jeszcze rozumie, stracona duma..., no jakiś to powód jest, ale zazdrość? Trochę to takie płytkie... :wacko:

 

Co  ty gdzieś  napisałeś  z  sensem?  bo  szukam i  nie  moge  trafić  :ph34r:

Że  dume  utraciłeś  - to nie  musisz  przypominać, widzieli  wszyscy  ;)

Zaczynasz pożyczać  słówka  , ale nie  wiesz  co  znaczą , może  dlatego  nie potrafisz ich poprawnie  napisać  :P

Nie  twierdze  że  wszyscy widza  swiat  tak  jak  ja  - ale  zastanawiające,  że  nikt  go nie postrzega  tak jak  ty ...

 

Jeśli stawiasz jakieś  zarzuty  - to łaskawie je  uzasadnij  .

Pokaż  gdzie prawie  jakieś  morały  i  depce  je  w błocie ? 

 

Ty  wciąż  nie  rozumiesz że też  byłeś  tylko  marionetką  w  tej  maskaradzie .Nawet  twój wódz sie  ciebie  wyrzekł,  zrozumiał  że jesteś  tylko bezmyślnym siepaczem  , co na  oślep macha  szabelką  i  więcej szkody  robi  we  własnych  szeregach,  niż  szkodzi  przeciwnikom . Nie  widzi nawet że to  szabelka  drewniana  :D

Do  tego  w  bezsilności  próbuje  gryźć momentami. 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jedną rzecz da się u was zauważyć, jesli cos zaczyna wam świtać do tych zacietrzwionych głów, bo ktos napisze z sensem to za chwile jak zgodne trio gorączkowo próbujecie negować i ośmieszać autora. 

Bo to jest zespół 2+1,     :P  a że śpiewać nie potrafią, to plują jadem.   :)  

 

Nawet  twój wódz sie  ciebie  wyrzekł,  zrozumiał  że jesteś  tylko bezmyślnym siepaczem  , co na  oślep macha  szabelką  i  więcej szkody  robi  we  własnych  szeregach,  niż  szkodzi  przeciwnikom . Nie  widzi nawet że to  szabelka  drewniana   :D

Do  tego  w  bezsilności  próbuje  gryźć momentami. 

  Masz ty w ogóle jakikolwiek honor? wydaje mi się że nie, bo inaczej nie wkładałbyś nikomu w usta słów które nigdy nie padły.

Człowieku, ty masz jakaś chorą obsesje na moim punkcie, no nie ma posta byś się mnie nie czepiał i prowokował do kłótni, ty musisz się leczyć.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Bo to jest zespół 2+1,     :P  a że śpiewać nie potrafią, to zieją jadem.   :)  

  Masz ty w ogóle jakikolwiek honor? wydaje mi się że nie, bo inaczej nie wkładałbyś nikomu w usta słów które nigdy nie padły.

Człowieku, ty masz jakaś chorą obsesje na moim punkcie, no nie ma posta byś się mnie nie czepiał i prowokował do kłótni, ty musisz się leczyć.

Więc  sie  nie  wyrzekłeś ?  no  to  zwracam  HONOR . 

Chociaż  trudno  zwrócić komuś  coś czego nie miał 

 weź  mnie  nie  rozśmieszaj,  przecież  ty nawet nie  wiesz  co  to  znaczy :P

Honorowo  nie  grasz  ani  ty  ani  on  , wiec  po  co  w ogóle  takie  słowa? 

Co  było honorowego  w  całej tej  maskaradzie? 

Chciałeś  sobie  pojechać  -  bo  twój  dar  wyśmiałem? 

Omotałeś  i  wykorzystałeś  do tego nieświadoma  tego i  troche naiwną-  bo  zapatrzona  w ciebie -  dziewczynę  - to jest  honorowe? 

Atak  z ukrycia  jest  honorowy?

 

To  ty zacząłeś to prowokowanie , więc teraz nie  odwracaj kota  ogonem.

Obsesje  na  twoim  punkcie  ?  wcześniej  że  ktoś  miałby  coś  ci  zazdrościć  pisałeś -  skąd  takie pomysły? :o

nie  pochlebiaj  sobie  chłopie  :P


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jeżeli mi niczego nie zazdrościcie, to po ch*j ciągle się mnie czepiacie i prowokujecie do bezsensownej dyskusji? a co do naiwnej dziewczyny, w omotywaniu i wykorzystywaniu, to ty jesteś mistrzem, ja nikogo nie wykorzystałem, moja lojalność skończyła się z jej brakiem lojalności a to dzięki twojemu darowi, że takiemu cwaniaczkowi pod przykrywką fałszywego pokoju dała się omotać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Nie  no  nie  przypisuj mi  swoich  zasług , to ja  wykorzystałem  okazję, żeby pod przykrywka  bohaterskiego obrońcy  stoczyć  prywatna  wojenkę ?

To już  zostało  zdemaskowane  , sam  sie  do  tego  walnie  przyczyniłeś ,  co  ty  teraz  chcesz  udowadniać ? 

Z pamięcią  kłopoty  ?  czy  w co  chcesz  teraz  grać? 

 

 

Pokazałeś  już  swoja  prawdziwa  twarz, więc  teraz  tłumaczenie  ze  to nie  tak nie  ma  sensu  nie  sądzisz? 

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W du*ie mam wojenki z tobą i tobie podobnymi.     :)

Ty masz o mnie zdanie, ja o was i nie musimy ze sobą rozmawiać,   :)  co jeszcze cię boli że chcesz dalej  toczyć walki, widać czujesz się przegrany że nie możesz skończyć?    :P

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Przegrany ? no  proszę  cie  :D

 

Masz  tam  wojenki gdzie  napisałes? 

to po  co ją  zaczynałeś  tą  wojenkę? 

 

że  zacytuję poetę 

 

 

Ty już ... pokazałeś na co cię stać...

Prawdziwego faceta poznaje się nie po tym jak zaczyna,a jak kończy,  ty tylko  zaczynasz.     :P


 

 

Dobra  nie  mam już  czasu . 

 

Udanej  majówki 

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A kim ty jesteś żebym ci się z czegoś musiał tłumaczyć?     :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Heh i wrócił stary poczciwy Mariuszek zarzucający wszystko wszystkim inaczej myślącym niż on po czym robi dokladnie to samo. No nie ścierpi, że jednak ktoś może mieć inne zdanie niż on, a przecież to on i tylko in ma patent na racja tego świata. Tupotaj dalej tymi stopkami i tak sobie wmawiaj.;) A juz jego tłumaczeń i przekonywan jak wygląda świat to konca nie uwidzi zapatrzony w bezmyślnym amoku zemsty, której przyczyn chyba juz sam nie pamięta, ale wie w ktora stronę ją skierować. To w optymistycznym wariancie, drugi jest taki, ze jest zwykłym trolem, który jak nie ubije piany to nie zaśnie... :P

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

Wszystkim miłego grilowania...., pracy...czy co tam w głowach.. smile.png

Dzięki Ywa wzajemnie ,a z grillem widzę ,że może nie wszystko stracone ,pogoda zaczyna się klarować  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Również taka myśl przeszła mi przez głowę ,ale z ogniskiem więcej pracy no i jak szaszłyki  upiec .....może być to trochę trudne ?  :P

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

A kim ty jesteś żebym ci się z czegoś musiał tłumaczyć?     :lol:

 

 

Kim  ja  jestem?

 

1336250740_by_polakbdg_600.jpg

 

 

A  ty kim  jesteś?

 

 

Grego  widze  troche  samokrytyki wreszcie , więc  moze jeszcze  nie jestes  stracony dla  świata .

 

skup  sie  na  tym  co  ważne  - bo  to może  być  ostatnia  szansa  i Master  ci  zaśpiewa 

 

'Znowu  w życiu mi nie wyszło...'

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kim  ja  jestem?

 

1336250740_by_polakbdg_600.jpg

 

 

 

Ty jesteś zwykłym forumowym trollem ciągle szukającym nowego łosia, tylko nie ze wszystkimi ci to wychodzi.   :P     :lol:

depositphotos_49688113-stock-photo-norwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1255

 

 

 

 

Dobra  nie  mam już  czasu . 

 

Udanej  majówki 

To u Ciebie już po majówce?

Masz rację. Jak się należy, to łajać trzeba i na połajanki, zawsze czas znaleźć należy...nawet kosztem dobra swego i z rodziną relacji. Nie wiem jak w Twoich, ale w moich oczach, Twoja wartość, z każdym postem napisanym przez Ciebie, wzrasta.

Tak więc pisz Maniek i za wygraną nie dawaj. Niech poznają talent miszcza.

Do boju....

 

Kim  ja  jestem?

 

1336250740_by_polakbdg_600.jpg

 

 

 

...mój Ty --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- bohaterze :lol:


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

Tak więc pisz Maniek i za wygraną nie dawaj. Niech poznają talent miszcza.

Do boju....

 

...mój Ty --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- bohaterze :lol:

No to teraz mu dolałeś paliwa.      :P    :lol:

troll.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To się Sean uradował ,że bezbarwny coś napisał  :lol:  

PS : Bezbarwny napisz coś częściej  ;)  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

niestety panowie nic nie dadzą te nauki bo po prostu nie kumacie że piszecie  bardzo trafnie ale o sobie 

nawet nie ma co komentować bo widać zatracenie w rozpaczaniu i szukanie pocieszenia 

niestety nie nadchodzi to trzeba samemu sobie pochlebną opinie wystawić 

jakie to żałosne i płytkie  :ph34r:

 

 

piszcie ,piszcie o swojej wspaniałości i nieomylności  ...co wam pozostało  ;)

najlepszy jest ten co w nocy pisze  ostatni sam do siebie :D 

więc sean  z tym  obrazkiem  to naprawdę trafiłeś w grego jak nic  :D  :D  :D

 

 

bezbarwny czyim tu klonem jesteś ? 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Ty jesteś zwykłym forumowym trollem ciągle szukającym nowego łosia, tylko nie ze wszystkimi ci to wychodzi. :P

I wtedy zaczyna sie rozpaczliwe wolanie: " Tu jestem, tu, patrzcie na mnie!no dlaczego mnie nie sluchacie!?" :D. Mariusz z pewnością z czymś ma problem niewątpliwie, a właściwie z kimś, ale to aż wstyd żeby stary chlop nakrecal sie jak dziecko w kolko powtarzając to samo najlepiej odwracając kota ogonem, co zreszta w swojej paranoi zarzuca innym, bo juz nic nowego nie jest w stanie wymyśleć... Ciekawe tylko czy on juz sam uwierzył w bzdury które plecie czy jeszcze tli sie w nim światełko nadziei i rozsądku?

 

Edit

U marko znów ta sama piosnka rodem dziecka z podstawówki które jedynie co potrafi powiedziec " To wy tak piszecie o sobie..." Dodaj jeszcze czwarty uśmieszek to będzie wyglądało bardziej wiarygodniej ;). Wytłumacz mam czemu kazda swoją nedzną mysl musisz konczyc trzema usmieszkami? W realu tez robisz z siebie za każdy razem głupa? Tak w ogóle to potrafisz do czegos podejść poważniej?

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

brawo grego ...znowu piszesz  bardzo trafnie o sobie  :D

no na prawdę szacun , nawet nie musimy nic dodawać  ;)

 

 

nie no nawet uśmieszki już  analizujesz ? no naprawdę nie myślałem ze aż tak  cierpisz  ;)

dodaje ile chce i jak mi się podoba ...nie wpadłeś na to ?

może mam się tłumaczyć czemu trzy kropek stawiam ?  :D  :D :D

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj