Gość Profil usunięty

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Tomek było nie spać z Żonką ..ale wiem ....łatwo się mówi  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Meg to Ona śpi ze mna ;) ,choć myślałem o zmianach na lepsze :rolleyes:tzn młodsze  :lol: 

Mariusz dobrze Ci radzic ,ale przez nos sie tym razem nie da :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Ja  tam  nie  radzę ,  ale  trzeba  szukac  sposobów 

 

Ty  lepiej  edytuj  zanim  przeczyta  :P

 

No  chyba że  na  gorączke  zwalisz  :D

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

,choć myślałem o zmianach na lepsze :rolleyes:tzn młodsze   :lol: 

Aha to ta ''młodsza ''jest Twojej antybiotyk- terapii  przyczyną ?   Hmm czyli jesteś za''stary ''  na potrzeby Żony  ...?  :D   Żeń -szeń bierz Chłopie a nie jakąś gównianą  chemię  .... B)  Dobranoc ........................................................ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

ech było edytowac  ,a już za późno :P Meg ja sie poddaję ,ta Twoja interpretacja  :D 

Dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Hej ptaszyny...troszku strach tu z wami pisać- bo cokolwiek napisze pewnie będzie użyte przeciwko komuś z kim akurat macie na pieńku...no cóż zaryzykuję ;)

 

 

 

hej Tes ,jak by co to jestem z Toba :P;)

 

 

Tes tu  każdy z kazdym  prawie , nie wiem czy  Tomek  Cie  wyratuje  :P

 

 

Właśnie widzę ostatnie pare stron...normalnie M-jak miłość w wersji hardkor :lol:

A tak serio- jak będzie za ostro to odłącze neta ok? Moi bohaterowie :)

 

 

Tes  próbujemy tu " zaadoptować " zainteresowane  osoby  i  cały  ten  serial  akcji  ;)

 

Troche  to jednak  ciekawsze niż Moda  na  sukces  w  wersji "lajt" :P

Ale  kwestia  gustu  oczywiście  ;)

 

Tylko  jak  na razie  to  chęci  są jednostronne  - i nie ma  z kim kontynuować  :P


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mariusz napisałeś: "Może  faktycznie  zostawić ten  temat młodym-   i przenieść  sie  z tą jakże pasjonująca  dyskusją "

Chodzi Ci jakiś konkretnie przedział wiekowy....?

Przecież nie jeden "stary" może czuć się młody duchem....i odwrotnie....

???? :rolleyes:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Źadnych ograniczeń nie miałem na myśli. W tamtym temacie pojawiły się zarzuty źe miliony głupich postów, prywatne wojny itp no i że piszą "dojrzali". stąd taka propozycja.No i założyciel tematu , może u siebie będzie czuł się raźniej...


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tylko jak tu ściągnąć głównego reżysera,  co  mu  żaden  film nie  wyszedł  ,a  wciąż wierzy że ma  talent  :huh:

Z takimi aktorami film stworzyć? dwóch bredzących od rzeczy, nie pamiętających, chyba z przepicia, o czym mówili przed chwilą     :lol: aktorka na pół nago jak paw z piórami  w ***** biegająca po scenie  ze swoimi fochami zazdrości że kreuję teraz nową "gwiazdę"  i wykrzykująca na około - maskarada, maskarada,    :P   i że grać tam nie będzie, bo dzieci ją w garderobie podglądają.     :lol:  Tej nowej "gwieździe", już się pomieszał film z rzeczywistością.    :)  Jeszcze inna też ciągle ma  stale jakieś fochy.   :D   Największy talent reżyserski nie pomoże jak aktorzy beztalencie.        :P       :D

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Coś mi się wydaje ,że reżyser był wczoraj na zjeździe absolwentów ....yyyy tzn . chciałam napisać ,że przy absolwencie ?  :rolleyes: Stąd taka  u niego interpretacja rzeczywistości ,jakby w krzywym zwierciadle  ?  :P  Cóż Trump  nawet ma dość prezydentury ,a co tu  się dziwić takiemu reżyserowi ,ze'' spalonego teatru ''? :lol:

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mariusz napisałeś: "Może  faktycznie  zostawić ten  temat młodym-   i przenieść  sie  z tą jakże pasjonująca  dyskusją "

Chodzi Ci jakiś konkretnie przedział wiekowy....?

Przecież nie jeden "stary" może czuć się młody duchem....i odwrotnie....

???? :rolleyes:

Też naiwna jesteś, nie widzisz że chcą nas rozdzielić      :P  ja tu ,Ty tam.     :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Meg  każde niepowodzenie trzeba sobie jakoś  tłumaczyć,  żeby nie przestać wierzyć w siebie :P .

Stąd  taka interpretacja 

 

Teraz  taka  moda że  reżyserzy obsadzają siebie  i nazwijmy  umownie- dobrych  znajomych w  głównych  rolach . ;)

Stąd  trudno  sie  nie  zgodzić  że  i  aktorstwo mierne  :P

Ale jak nazwać reżysera i scenarzystę  w jednej osobie, który  chciał  stworzyć patetyczny  dramat o  obrońcach -a wyszła mu kiepska komedia o kapitanie Haku :D

 

Nie  podejmuje się znaleźć odpowiednich  słów  :D  :P

Jeszcze bym kogoś niechcący uraził  :D

 

To  zdradź nam mistrzu jaką  role  teraz  dla siebie przewidziałeś ?No i kogo kreujesz  na nową  gwiazdę?


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Z takimi aktorami film stworzyć? dwóch bredzących od rzeczy, nie pamiętających, chyba z przepicia, o czym mówili przed chwilą     :lol: aktorka na pół nago jak paw z piórami  w ***** biegająca po scenie  ze swoimi fochami zazdrości że kreuję teraz nową "gwiazdę"  i wykrzykująca na około - maskarada, maskarada,    :P   i że grać tam nie będzie, bo dzieci ją w garderobie podglądają.     :lol:  Tej nowej "gwieździe", już się pomieszał film z rzeczywistością.    :)  Jeszcze inna też ciągle ma  stale jakieś fochy.   :D   Największy talent reżyserski nie pomoże jak aktorzy beztalencie.        :P       :D

dobrze się określasz wraz ze swoim kolegą  ;)

tłumacz się tłumacz , zaiste cyrk się po prostu rozpadł 

ot taki sztuczny twór niczego nie przetrwa  

no nie chcą już brać udziału w tej farsie to fakt i nie  będą mówić tego co im dyktowałeś  :D

osacz sobie nową ofiarę może znajdzie się jaka głupia ale wątpię ;)  


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Marek  ,Sean pewnie już szuka ,ale ta ofiara w którą teraz mierzy prędzej mu ten teatrzyk spali, a go z torbami puści :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

to Ty nie wiesz ? pilnuj chłopie kobiety bo podobno grego kontaktuje się z ''zielonymi ludkami ''i ma gwałcić nam kobiety  :D  :D  :D

nawet pokój ma przemalować żeby ufoludków przyjąć jak należy ;)   


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

No i do "szacownego"  grona dwulicusiów składającego się faceta w kryzysie wieku średniego, który desperacko próbuje odzyskać zgniecione jaja, gościa który co raz prawi morały po czym depcze je w błocie w następnym zdaniu oraz ostatniego "nabytku" tria czyli rozemocjonowanej gwiazdki, która zanim coś powie to się najpierw musi wybielić,  próbuje za wszelką cenę dołączyć i nieszkodliwy Masterek, który zagra każdą piosnkę jaka będzie po temu potrzebna. Grają dobrze on tez, grają źle on też... Ciekaw jestem czy przyjmą cie w swoje "zaszczytne" szeregi ów maskaradowej kapeli... Pewnie będziesz musiał się jeszcze bardziej "wykazać" tak jak wyżej, ale i z pewnością bedziesz mógł tez liczyć na podpowiedzi swoich nowych mentorów. Odpowiedz sobie też kiedyś na pytanie czy lepiej być orłem u siebie czy podrzutkiem wśród sępów... ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MasterRoj    82

A może u Ciebie znajdę jakąś gościne.
Wiesz jakoś mnie nie porywa twa mowa a sporo piszesz jak na gościa co pracuje w korporacji i na swoim. Nurtujące pytanie dlaczego? W jakim celu?
Czasem nie rozumie o co kaman bo zamiast równać w górę prubujesz nadążyć za kompanami do ktorych coraz to bliżej masz, obniżając loty. Może chcesz wejść między wrony ...
Spokojnej nocki i szerokości na wyskości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

No  i  nie  zaskoczył za bardzo "orzeł" co nie umie  latać  :D

Myślałem że bedzie  o  lizakach  , czy smoczkach , ale tym  razem  uderzył  w górną  nutę

. Przy okazji niechcący przyznał  , że  ten nieudaczny  reżyser/scenarzysta był  też  suflerem :D naprawdę  nie  musiałeś i tak  to  było  oczywiste  ;)

Jak  napiszesz  kilka razy że  zielone jest białe- nie  znaczy że  takie jest. 

Rozumiem że  ty tak to  widzisz  , ale  nikt inny  ty  i tylko  ty . zastanów  się  w  wolnej  chwili dlaczego ;)

Jeśli  już  chcesz  dalej  w cos  brnąć  - spróbuj  jakoś uzasadnić  co  piszesz .

 

zamiast dać  sobie i  komuś  jeszcze  szansę , anuż  cos  z tego  by było - to  wolisz  być  wiecznym  teoretykiem  - co  sie  boi  spróbować  ;)


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

He Mariusz a Ty się obawiałeś ,że się adopcja nie przyjmie ? Mówiłam ,że nie zaskoczy ...? :rolleyes:   :D  

Też mam wrażenie ,że wczorajszy post grego jest jakiś bez polotu ,ale pewnie przybiła go wiadomość o porażce Kłyczko  -_- Cóż ,też mu kibicowałam  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj