Gość Profil usunięty

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach

Polecane posty

Gość aletes   
Gość aletes

No..

Edytowano przez aletes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Czemu tu się tak smutno zrobiło jakby ktoś żywota dokonał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja byłem zajęty dymisją :lol: a Barbara widzę że sama przedłużyła sobie urlop. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Pewnie trochę obrażona , albo zapomniała hasła :P

Z tą dymisją to trochę szkoda [chociaż rozumiem motyw ] tylko że po Tobie przyjdzie nie lepszy na pewno :P

Wczoraj jeszcze nie miałeś VIP-a , zastanawiałem się dlaczego , myślałem że tak ostro było z adminem czy co :D


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Mariuszd---- Japonia to kraj kwitnącej wiśni, a Polska kwitnącej lipy---dlatego taka lipa... :ph34r::P

Bananku wracaj! Co porabiasz bo Nikolajjj to prawdopodobnie zasypała się ziemniakami, albo testuje nową kuchnię--- też bym chciała :wub:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Pewnie trochę obrażona , albo zapomniała hasła :P

 

 

No może mi wybaczy :P to dla jej dobra, chciałem by trochę wypoczęła. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolajjj   
Gość nikolajjj

Mariuszd---- Japonia to kraj kwitnącej wiśni, a Polska kwitnącej lipy---dlatego taka lipa... :ph34r::P

Bananku wracaj! Co porabiasz bo Nikolajjj to prawdopodobnie zasypała się ziemniakami, albo testuje nową kuchnię--- też bym chciała :wub:

 

Jeszcze nie zasypana, za to oblodzona, dwa dni bez prądu, a na poprawę nastrojów, zapraszam do mnie na lodowisko...

post-64795-0-33755000-1390339575_thumb.jpg

Edytowano przez nikolajjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

No ja bede za rok znowu tam bawic (moj mi tak powiedzial), na chyba ze pole zaorze posieje owies (odmiana JENIFER) i wyrosnie Jenny :lol: no to wtedy du...pa zbita i wy****na :D

No tym razem przesadziłaś, trzeba było jednak posłuchać Koleżanki i ocenzurować Pkt 3.1 Ban na 7 dni

To było 15 po godz 22 , więc dopiero dziś w nocy może wrócić :P ma czas żeby pomyśleć nad nowymi pytaniami :D

Nie martwcie się , jak wróci to każe nam opowiadać jaki był nasz pierwszy raz itp :D

 

 

Ładna ślizgawka @nikolajjj :D

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@Mariusz93 ,jak już to zasugerowałeś ,to zacznij pierwszy i opowiedz ... B) :D

@Nikolajjj ,Ty z mazowieckiego ,ja z pogranicza mazowieckiego i kujawsko-pomorskiego czyli nie tak daleko od siebie mieszkamy . U mnie zima w pełni ,10 cm śniegu ,-10 i dziś dopiero wiatr ucichł . A u Ciebie takie lodowisko i bez prądu ? :huh: Współczuję ,naprawdę ,ponieważ nawet nie chcę myśleć coby u mnie było 2 dni bez prądu ,chyba tylko wsiąść w auto i po agregat jechać . :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolajjj   
Gość nikolajjj

Meg, wierzę, że przy krowach bez prądu, to tylko agregat kupować. Męża kuzyn ma 30 krów i jak kiedyś brakło prądu to wieczorem doili ręcznie, poszli do domu na kawę i wrócili do obory na dojenie poranne... ;) :blink: Ja z drugiej strony mazowieckiego, na granicy ze świętokrzyskim.

 

U nas prądu nie ma bo padał dwa dni deszcz i zamarzał. Kable wisiały do ziemi i obrywały się. Nawet na szybach w domu mamy warstwę lodu i teraz zaczął padać śnieg. Ciekawe co będzie z uprawami. Żeby znowu nie zgniły jak 3 lata temu.

 

Właśnie Mariusz, wyrwałeś się to teraz z szeregu wystąp i jak na spowiedzi. :lol:

Edytowano przez nikolajjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WodnyElf    3

Co do dentystów - dentystka do której chodzę schładza wodą wiertło w czasie pracy więc nie boli wiercenie czy borowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To było 15 po godz 22 , więc dopiero dziś w nocy może wrócić :P

 

 

 

Mogła Basia wrócić już w sobotę, widać nie wchodziła wcale, odchodząc nie zapomniałem o Koleżance i anulowałem jej karę, ja dałem, ja zdjąłem, :D będąc dalej moderatorem musiał bym być konsekwentny w stosunku do wszystkich w jej utrzymaniu do końca, a w zaistniałej sytuacji chociaż tyle mogłem zrobić dla Koleżanki, jest teraz dosyć zdyscyplinowaną użytkowniczką i tak znów nie narozrabiała, zresztą co mi tam teraz, może ja dostanę banika. :P :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marecki2922    514

Czyli banan się nagniewała ?

Jak u mnie niema prądu to przewód na powietrze od dojarki podłączam do szambownika i jakoś leci , idealnie to nie jest ale napewno lepiej niż ręcznie


Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Problem w tym ,że nie chodzi tylko o dojenie ręcznie ,ale też o to jak wychłodzić mleko,a nie zawsze mleczarka przyjedzie na telefon .

Koleżanka Banan nie należy do kobiet, które strzelają focha. Wróci jak bumerang ,bo gdzie jej lepiej będzie jak nie z nami ? :rolleyes: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Raczej nie wchodziła myśląc że nadal jest ban, Ona chyba nie umie się gniewać, tak sądzę po jej wypowiedziach, nie raz mogła się obrazić, a tego nie zrobiła. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dokładnie mam takie same zadnie . W mojej ocenie ,to pozytywna cecha ,ponieważ mimo wszystko z takim ludźmi jak koleżanka Banan łatwiej się rozmawia i na pewno szybciej dogada . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati15196    2

Meg, wierzę, że przy krowach bez prądu, to tylko agregat kupować. Męża kuzyn ma 30 krów i jak kiedyś brakło prądu to wieczorem doili ręcznie, poszli do domu na kawę i wrócili do obory na dojenie poranne... ;) :blink: Ja z drugiej strony mazowieckiego, na granicy ze świętokrzyskim.

 

U nas prądu nie ma bo padał dwa dni deszcz i zamarzał. Kable wisiały do ziemi i obrywały się. Nawet na szybach w domu mamy warstwę lodu i teraz zaczął padać śnieg. Ciekawe co będzie z uprawami. Żeby znowu nie zgniły jak 3 lata temu.

 

Właśnie Mariusz, wyrwałeś się to teraz z szeregu wystąp i jak na spowiedzi. :lol:

 

 

 

a z kad dokladnie jestes? bo ja tez mieszkam na pograniczu ze swietpkrzyskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

@Mariusz93 ,jak już to zasugerowałeś ,to zacznij pierwszy i opowiedz ... B) :D

 

Ja ? a może Ty zacznij :P

To było tak dawno że nie pamiętam za dobrze :D , miałem coś około 19 lat , a zaraz 41będzie :o


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Raczej nie wchodziła myśląc że nadal jest ban, Ona chyba nie umie się gniewać, tak sądzę po jej wypowiedziach, nie raz mogła się obrazić, a tego nie zrobiła. :D

 

 

Noooo, wlasnie tak myslalam ze jest ban, ale wiedzialam ze dzis wroce o 22 :rolleyes:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolajjj   
Gość nikolajjj

Witaj bananku, brakowało cię tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

Witamy Koleżankę ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

No tez zauwazylam nie bylo mnie 7dni i raptem naklepaliscie tylko 3strony :rolleyes:

 

A co do pytania. no bo bedzie pytanie :D

 

Jak zajezdzales(as) do swojego(jej) to co porabialiscie???? lub co porabiacie???

 

Czy siedzicie przy kawie i rozmowa? Czy pomagacie przy pracach, czy moze baletowaliscie na potancowkach itp. :rolleyes:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Noooo, wlasnie tak myslalam ze jest ban, ale wiedzialam ze dzis wroce o 22 :rolleyes:

A ja się zastanawiałem czemu Cię nie zbudziłem "pocałunkiem" z uśpienia. :D

Brałem pod uwagę trzy rzeczy:

1. Albo Ty nie jesteś królewną. :P

2. Albo Masz taki mocny sen. :P

3. Albo ja nie umiem "całować". :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj