Gość Profil usunięty

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach

Polecane posty

Gość   
Gość

Mówisz.... Areał się by zgadzał..... 😁😁😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W tę stronę nie ma problemu z wybaczaniem kłamstwa, ale jakby się chwalił jak to bogaty, a na ślubie powiedział że jest gołodupcem, to byłby pewnie mały problem z wybaczeniem.  :P

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winnetou    367

Ale ja...zda😂 Paula też wybyła😭 i to bez mojej ingerencji😗  Jeszcze Kalina i mam... szlema😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

i jak tu sie dziwic ze wszyscy prawdziwi gorale nie lubia orawiokow..to jedyna wspolna rzecz ktora laczy wszystkie gatunki gorali


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ten jeden łorawiok dał tu taki pokaz że chyba mogę was zrozumieć.   xD Co to za paskudny naród to aż się dziwię że to w Polsce takie rzeczy.   :P

 

Edytowano przez deSilva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

mialem sasiada gorala z gorcow czyli takiego pseudo- w lecie co sobote od rana gral tam i z powrotem plyte baciarow- dobrze ze rzadko wtedy w domu przebywalem, gdy cos naprawialem pod garazem to myslalem ze mnie kurwica wezmie-mial lepsze glosniki niz ja .

oni tak samo "umieja" spiewac jak zenke-to raczej beczenie niz muzyka


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winnetou    367

Mam nadzieję, że Paula poszła w końcu po rozum do głowy, zrozumiala, że zaniedbuje męża, dziecko, dom, lekceważy obowiązki zawodowe - choć wątpię. Jest zbyt mocno uzależniona, i raczej coś się musiało stać.  Teska to chimera i lada dzień będzie z powrotem, choć jak to przeczyta, to trochę wydłuży urlop😂 żeby udowodnić, że się mylę. No chyba, że znalazła faceta i urodzi mu dzidziusia 😗 W każdym razie rokowania są lepsze niż u Pauliny. Kalina...miała kilka lat przerwy, bo w jakimś związku była, a teraz - kiedy jest już stara- pewnie będzie siedzieć tu do usranej śmierci, ale to inteligentna dziewczyna i mimo wszystko wierzę w nią, że się opamięta i sobie pójdzie😗

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Chyba leżenie z rękoma do tyłu na kościelnej ławie odbiło piętno na twojej psychice.

Edytowano przez deSilva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1274
Przed chwilą, Winnetou napisał:

Mam nadzieję, że Paula poszła w końcu po rozum do głowy, zrozumiala, że zaniedbuje męża, dziecko, dom, lekceważy obowiązki zawodowe - choć wątpię. Jest zbyt mocno uzależniona, i raczej coś się musiało stać.  Teska to chimera i lada dzień będzie z powrotem, choć jak to przeczyta, to trochę wydłuży urlop😂 żeby udowodnić, że się mylę. No chyba, że znalazła faceta i urodzi mu dzidziusia 😗 W każdym razie rokowania są lepsze niż u Pauliny. Kalina...miała kilka lat przerwy, bo w jakimś związku była, a teraz - kiedy jest już stara- pewnie będzie siedzieć tu do usranej śmierci, ale to inteligentna dziewczyna i mimo wszystko wierzę w nią, że się opamięta i sobie pójdzie😗

 

Trzeba przyznać, że jesteś bardzo dobrze poinformowany. Nie wiem skąd masz tą wiedzę ale idąc Twoim tokiem myślenia, każdy wchodząc na to i inne fora traci czas, zamiast zająć się czymś pożyteczniejszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

Ten cały łorawiok zapewne  ma  bardzo nudne i smutne życie i jak widać  podniecają go losy innych  piszących. Bez tego chyba zrobił by sobie krzywdę  przy najbliższym halnym  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winnetou    367

Dopiero się obudziłem, zjem śniadanie i napiszę elaborat😗

31 minut temu, Pigmei napisał:

 łorawiok zapewne  ma  bardzo nudne i smutne życie 

Stary kawaler któremu  mentor w kalesonach szlaki przeciera  morały mi prawi o ciekawym życiu😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

Nooo grubo jedziesz,    nieładnie rak kłamać i obrażać ale czego się spodziewać po życiowym nieszczęśniku :P

Swoją frustracje i porażki  musisz na kimś wyładować no nie?  😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
59 minut temu, Winnetou napisał:

Nie interesuje mnie zdanie starego kawalera i nieudacznika😗

@Bartek933 zainteresuj się tym osobnikiem, bo mu się w d*pie zaczyna przewracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winnetou    367

O jejku jejku😭😭😭 a miałem tyle ciekawego do opowiedzenia, i już nie powiem😢 Pochwal się i ty czemuś zmienił konto, bo punkciki uwierały😛

A i to, że przez kilka lat miałeś dwa seany 1 i 2  że o koncie małolata nawet nie wspomnę... hehe 

A ten wyżej niech się nie czepia jak do niego nie piszę, zaczepki szuka i tyle

Edytowano przez Winnetou

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie interesują nas tu twoje wywody, to ty tu włazisz i szukasz zaczepki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sam trafisz do drzwi, czy ci pokazać?

PASZOŁ WON

Edytowano przez deSilva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

Te górale zawsze wracają i niczego się nie uczą na swoich błędach  ten typ ponoć tak ma, niestety,:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

Raczej zniechęcone do tego forum  przez pewnego  frustrata, a gdy jakaś tu zawita to wiadomo jaka będzie kolej rzeczy

 

Edytowano przez Pigmei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winnetou    367

Jasne, ja piszę teksty typu; to forum to nie jakieś matrymonialne bzdety, tejże na różne tematy popisać może każdy, czy to facet, czy kobieta, a potem płaczę na każdej stronie jaki to jestem nieszczęśliwie zakochany, 

Od razu wiedziałem, o kogo chodzi, bo niektórzy nie zdają sobie sprawy, że ktoś może pisać także z drugą stroną, czy ze znajomym innego znajomego, któremu jedna lub druga strona uchyliła rąbka tajemnicy, do tego dodać jeszcze "półsłówka" z forum i z tych zlepków powoli wszystko zaczyna  się krystalizować, człowiek doznaje olśnienia a koncepcja "dzieła" staje przed oczyma.  Nie będę ujawniał swoich pw bo moje wyrwane z kontekstu priwy nikogo nie interesują, ale wkleję dialogi z agrorandki, kto bystry ten złapie... hehe

Dnia 14.02.2019 o 07:26, Gość napisał:

dzisiaj walentynki :P jak u was ?? :D

mnie wczoraj olała "moja walentynka" i to PISEMNIE .. dostałem wiadomość od niej ..

jest mi bardzo smutno aż mi się prawie chce płakać 9_9 bo znowu zdziwia -_- .. przecież ja taki .. dobry i wrażliwy jestem 9_9

.. no wstrętne te baby są ¬¬

 

Dnia 14.02.2019 o 07:50, Gość napisał:

Oj przestań, pamiętaj ze puł kwiata tego świata i niema co się przejmować a świat jest taki ze każda patrzy ze może być dziad ale z miasta i jak nie wiadomo oco chodzi to o pieniądze i u nas mówią ze łatwiej zajść na kolanach do Częstochowy niż żnależdz bogatą i ładną, mondrą i z nią się ożenić.

 

Dnia 14.02.2019 o 08:00, Gość napisał:

Myślę że ta jej zagrywka to tylko chwilowa .. bo już tak bywało ;) tylko ile można .. bo miara się przebiera już konkretnie i cierpliwość ma się ku końcowi ¬¬

Dobrze prawisz .. u kobiet jedno słowo klucz to "pieniądze" ogólnie jest kilka takich ¬¬

 

Dnia 14.02.2019 o 10:15, Gość napisał:

 

Dobrze gadasz .. mi pyknie 14 lat małżeństwa .. ale nie o to tu chodzi ;)

 

 

Dnia 14.02.2019 o 11:24, marcinski napisał:

 To z kim tym masz córkę z galerii , że jeszcze walentynki piszecie ? o.O .

 

Dnia 14.02.2019 o 12:10, Gość napisał:

Z żoną, przecież nie z sąsiadem :D

A tego Artura wymyśliłem, gdy się przestraszyła; duszno mi😂

6 godzin temu, deSilva napisał:

@Bartek933 zainteresuj się tym osobnikiem

Czemu sumka nie wołasz? 😗😂😂

Edytowano przez Winnetou

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Z tobą naprawdę jest coś nie tak człowieku, co to za wypociny i co to ma być? przestań tu mącić i szukać zaczepki już nawet nie wiadomo z kim, bo nas to nie interesuje. Chyba jakiś analfabeta się zakochał, bo błąd na błędzie.   xD

Edytowano przez deSilva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj