Gość Profil usunięty

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach

Polecane posty

Gość   
Gość

 

4 minuty temu, Winnetou napisał:

No to w takim razie tylko ja pozostaje w grze😛😂

Nie no ja nawet siebie nie biorę pod uwagę,  xD trzeba być realistą, nawet emerytury jeszcze nie mam.   :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winnetou    367
12 minut temu, tess napisał:

Wyobraź sobie że nim jesteś...ciepły,wyrozumiały,opiekuńczy,spokojny i opanowany, zawsze gotowy być gdy tego potrzebuję....a teraz spójrz w lustro🙃😊

Uciekam😛

Nie no... Ciepły jeszcze jestem, a resztę mogę poudawać... przed lustrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Musi pewnie jakiś żonaty Tesi wpadł w oko.  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winnetou    367

No Artur. Przecież się nie przyzna publicznie. Kiedyś pewnie byli parą, ale coś nie wypaliło. Jest miły dla niej, ale widać, że trzyma pewien dystans

Dobranoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Artur zawsze trzymał dystans, przynajmniej na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

to nie udar to testosteron...tlumaczac z polskiego na nasze- sperma im do mozgu uderzyla😂.

w kategorii zonatych sie moge zglosic - do 25 niewiele brakuje..


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wreszcie ktoś nazwał sprawy po imieniu... 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 

Co Sister robimy konkurs? 

Żeby to chodziło o żonatego oj kochana, to bym Ci szybko pomogła😂 Ale w tej sprawie to daj sobie na luz😛😛😛

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 minut temu, jacus napisał:

to nie udar to testosteron...tlumaczac z polskiego na nasze- sperma im do mozgu uderzyla😂.

w kategorii zonatych sie moge zglosic - do 25 niewiele brakuje..

Taaaa, chyba tobie w tych sanatoriach.   xD

8 minut temu, Nikolaxd napisał:

 

Żeby to chodziło o żonatego oj kochana, to bym Ci szybko pomogła😂 Ale w tej sprawie to daj sobie na luz😛😛😛

Czyli faktycznie jak to ksiądz.  :P   xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

oj ciezko bylo ,3 tygodnie bez baby-ale dalem rady,moze temu ze pozegnanie i powitanie bylo gorace 😜...

na kazdego prawdziwego mezczyzne przychodzi taki czas ze zaczyna myslec glowa a nie wujem...


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, jacus napisał:

na kazdego prawdziwego mezczyzne przychodzi taki czas ze zaczyna myslec glowa a nie wujem...

Chyba w trumnie😄😄😄😗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

o to to to. 👍

2 minuty temu, Nikolaxd napisał:

Chyba w trumnie😄😄😄😗

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, jacus napisał:

oj ciezko bylo ,3 tygodnie bez baby-ale dalem rady,moze temu ze pozegnanie i powitanie bylo gorace 😜...

na kazdego prawdziwego mezczyzne przychodzi taki czas ze zaczyna myslec glowa a nie wujem...

Jak jedzie do sanatorium goły i wesoły to niestety, wuj na nic mu się nie przyda, nawet nie wiem po co to z sobą tacha.  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1268
26 minut temu, jacus napisał:

oj ciezko bylo ,3 tygodnie bez baby-ale dalem rady,moze temu ze pozegnanie i powitanie bylo gorace 😜...

na kazdego prawdziwego mezczyzne przychodzi taki czas ze zaczyna myslec glowa a nie wujem...

Jacuś, czytając pierwszą myśl, doszedłem do wniosku, że na tę drugą, to u Ciebie nie pora jeszcze 


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

byc moze- jeszcze podpalki do grilla nie potrzebuje😂.

sean- co pojechales goly i wesoly ?? gdzie byles ?? na dzikim wschodzie to podobno duzo kasy nie trzeba wszystko z przemytu z ukrainy, w swinoujsciu to jednak pare groszy jest wskazane,


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

jak to co- rehabilitowalem sie 😍, pobudka o 6,30-caly turnus cwiczenia od 7 , potem kapiele w siedmiowodnym siarczanie magnezu,,lasery, mrozenie,basen,s niadanie,obiad ,kolacja- to wersja oficialna znaczy niepelna,  nieoficialna niezbyt byla podobna do "sanatorium milosci "😂

co za problem samemu sprawdzic, jak to wyglada- nie ma ludzi zdrowych sa tylko nie w pelni zdiagnozowani, w zimie mozna spokojnie sie wybrac, ja zlozylem papiery w koncu sierpnia a na 9 pazdziernika dali mi skierowanie- termin mi nie pasowal,tym bardzziej miejsce i pisalem odwolanie i przyznali mi swinoujscie ,w role wchodzil jeszcze kolobrzeg. wies ani gory to nie dla mnie.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

kurczę, minęła  doba a tu tyle sie działo

18 godzin temu, Winnetou napisał:

Taak?? To skąd takie insynuacje od różnych pań? 

 

Tee Bolek już zapomniałeś co pisałeś choćby na Seana w tematach i edytowałeś po mojej reakcji? Skleroza co?:P

Co więcej nie zaprzeczysz donosicielstwa i oczerniania, także na PW a skąd ja to wiem, to cóż,niech cię o to głowa ostro boli:D

Wy tu już o sanatoriach i leczeniu, tylko czego bo na wiele one nie pomagają.

Edytowano przez Pigmei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To fajnie tak odpocząć i skupić się na własnym zdrowiu- bo to bardzo ważne...niestety nie mam na to czasu- ani latem ,ani zimą.

Edytowano przez tess

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

O Jakim zdrowiu piszesz?  Zajęcia przez 2-3 godziny na dobę a reszta to pewnie jak to mawiają hulaj dusza piekła nie ma :P

 i aby jeszcze %% nie nadużywać do wywalą  za drzwi jak psa i papierach odpowiednią notkę zamieszczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winnetou    367
9 minut temu, Pigmei napisał:

nie zaprzeczysz donosicielstwa i oczerniania, także na PW a skąd ja to wiem, to cóż,niech cię o to głowa ostro boli

Nic mnie nie boli. Doskonale wiem kto to jest, bo tylko z dwoma zamieniłem jakieś słowo na pw, a że jedna -o ironio😱nazwała mnie kiedyś kameleonem- miała różne wcielenia, to stąd wrażenie, że pisałem z wieloma. I to jeszcze taka, która podobno brzydzi się donosicielstwem, multikontami, i innymi takimi. Zresztą, już więcej razy miały miejsce dziwne sytuacje z jej udziałem. 

Szczerze mam to w d*pie. Wszyscy (m.in withanight) wszystko wiecie a nic nie ujawnicie, bo nie ma czego. Bla bla i tyle. Zawsze trzymam głowę wysoko i mam was wszystkich głęboko w poważaniu. Pozdrawiam serdecznie całe środowisko af😙

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

A trzymaj głowę jak najwyżej bo brniesz w fekaliach  czasem po samą szyję  :P

Ja tam wszystkiego nie wiem, nawet nie mam już rachuby ile mulikont miałeś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Romku wiem, że tak jest,ale gdy była ta przerwa to ujwicy dostawałam🤔😅😊 jak człowiek przyzwyczajony do obrotów- to już przepadł.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj