Gość Profil usunięty

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
artur125    1327

śmieszne to by było , jak bym znał odpowiedzi:D

ale wieloryb podwodny, rozwalił systemxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Candy   
Gość Candy

To wbijaj sie w garniak z maturki i zakuwaj na nowo :P

Haha ta,udane to miała,skrzela też były spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Candy   
Gość Candy

Coś tutaj ucichło. Jak u Was żniwa? 

 

Screenshot_2018-07-24-10-53-34~2.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Już dawno przeszły do historii . B|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Candy   
Gość Candy

Ja tam akurat żniwa uwielbiam,ale to fakt chciałoby się czasem gdzieś wyskoczyć nad wodę czy coś,a nie ma kiedy :D pracy tyle a doba taka krótka 😀

@zetorki12 Już masz po żniwach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480
Taka cisza byla ze aż miałem szukać po forum czy sobie gdzieś nowej piaskownicy nie zrobiliście😂 Żniwa fajny czas , szkoda że plony nie takie jak by się chciało 😉



Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, Candy napisał:

Ja tam akurat żniwa uwielbiam,ale to fakt chciałoby się czasem gdzieś wyskoczyć nad wodę czy coś,a nie ma kiedy :D pracy tyle a doba taka krótka 😀

@zetorki12 Już masz po żniwach?

Nom . Drobny rolnik jestem , a w większości przed deszczami zebrałem . ¬¬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Candy   
Gość Candy

To fajnie że Ci się udało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenix30    172

SZYMANOX napisał:

Taka cisza byla ze aż miałem szukać po forum czy sobie gdzieś nowej piaskownicy nie zrobiliście😂 Żniwa fajny czas , szkoda że plony nie takie jak by się chciało 😉

A ja miałem się nie wypowiadać w tematach nie zwiazanych z rolnictwem. Ale sie wypowiem, Ansji dziekuje za to ze nie zbankrutowałem. Do Cendy nic nie mam ale przestań za Ansja latac po tematach bo to nudne jest. @Withanik czy jak Ci tam jesteś przyzwoitka czy jak?szanuj się. Dziękuję @Ansju za pomoc. Jesteś wielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
41 minut temu, fenix30 napisał:

 

A ja miałem się nie wypowiadać w tematach nie zwiazanych z rolnictwem. Ale sie wypowiem, Ansji dziekuje za to ze nie zbankrutowałem.

:D Dobre!   xD

 

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To już teraz Ansja wyprowadza z bankructw?    :P   :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Spłaciła Providenta za ciebie?   :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

xD Wyskakujesz ni z gruszki, ni z pietruszki i myślisz że ci ktoś tu uwierzy,     :D    Ansja jest chora jak nie jest w centrum uwagi, wszystko zrobi by być w czołówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenix30    172
Dalej nie wiem o co chodzi? mi pomogla i za to jej dziekuje. Jak masz mnie i ją obrażać to Ci napisze ze jesteś chamem. Nie można dziewczyn obrażać, jaka by nie była ale kobieta. Uczyli Cie w domu szacunku do kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przestań się ośmieszać, wiemy do czego zdolna jest Ansja i przestań wciskać mi tu kit. Żeby mieć szacunek, to najpierw trzeba sobie na niego zasłużyć.

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenix30    172
Czyli jesteś chamem?! współczuję. ja tam kobiet nie lubie obrażać wolę..... :) dalej nie wiem co masz do @Ansji? mam Ci priv. napisać w czym mi pomogła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie musisz mi nic pisać, no mogę się domyślić że awokado kazała ci nasadzić w doniczkach.    xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenix30    172

Debil! Dalej nie wiem dlaczego mnie i Ja obrazasz? O co Ci cbodzi? bo robisz ze mnie idiote. Czym ja Ci zawinił albo @Ansja? napisz konkretnie i przestań się ośmieszać. Jesteś dla mnie śmiećiem, zadnych argumentów tylko obrazasz.

Chcesz jej podziękować to napisz na PW albo u niej pod zdjęciem w komentarzu.Rozumiem  że twoje posty to zwykła prowokacja ,bo jak inaczej  nazwać  dziękowanie komuś w temacie w którym się nie udziela  albo nawet i nie czyta ?  

Po drugie : Szacunek się należy każdemu  nie tylko kobietom.

Po trzecie: Każesz komuś ''odpierdolić się ",później wyzywasz od debili i śmieci przy okazji zastanawiasz dlaczego ktoś robi z Cb idiotę ?

Pkt. 3.1 - używanie wulgaryzmów oraz wyrażeń powszechnie uznawanych za obraźliwe na forum 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poklm09    54

@fenix30

Wychodzi to tak jak by ona kazala ci napisac zeby @candy "niby" nie chodzila za nia po tematach. 

@ansja sie tu nie wypowiado bo jej nik nie lubi  

Gosciu zastanow sie moze maja wspolnych znajomych gdzie sie wypowiadaja. Obie to widza i tez chca sie wypowiedziec a nie ze lataja jedna za druga niby specjalnie

A tak pozatym co ty masz do @candy? Zrobila ci cos czy jak? 

 

A tak pozatym wydaje mi sie ze dostaniesz bana za chwile

Edytowano przez poklm09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenix30    172
"@cendy" myślałem ze to z dużej się piszę. Taki mam charakter że mną to i papież by nie dyrygowal. Poproszę tego banana na śniadanie. Wyraziłem swoje zdanie a Wy zaczynacie mnie obrażać i z tym słowem "gościu" to sobie uważaj co bym w te gości nie wpadł. @Ansje ja lubie i będę pozytywnie o niej pisał. Jak komuś to pszeszkadza to nie musi moich postów czytać. Pozdro. dla @Cendy I @Ansji, nie wiem jak Ty ale ja wole z dziewczynami rozmawiać niż się kłócić.
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj