Gość Profil usunięty

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach

Polecane posty

grego    385
Napisano (edytowany)

 

Ja  nie  szukam poparcia  , nie  interesuje mnie  czy sie  ktos  ze mna  zgodzi  czy nie , pisze  to  co pisze  i  nie  dopasowuję  do  tego  ideologii, przedstawiam  swój punkt widzenia .

 

A kto tak stwierdził? Ty? :lol:. Sęk w tym, że twój całokształt kariery temu przeczy  :P

No tak, nie interesuje cię czy ktoś sie z tobą zgadza czy nie, ale jak się nie zgadza to albo kpisz albo za wszelką cenę starasz się udowodnić, że on się myli... :D Ty słyszysz sam siebie?. Spokojnie forumowy zbawco, mistrzu opanowania i nie wchodzenia w słowo tu jesteśmy nieco nawet podobni blehh  :lol:. Tylko ja sobie zdaje z tego sprawe i nie przecze temu tak zawzięcie :P. Wyrażanie poglądów to jedno, ich udowadnianie to drugie, a pokazywanie kto ma większe cohones to trzecie, nie mówiąc juz o osobistych animozjach... nie mieszaj tego ;)

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

w jaki sposób czemukolwiek przeczę? wyrażam swoje zdanie i uzasadniam dlaczego jest akurat takie, a nie inne. każę się komuś z tym zgadzać? No i nie odpowiedziałeś na pytania- za kogo ty się uważasz?


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Nie dziwota, bo na nie nie odpowiedziałem i nie odpowiem ;). Nawiasem mówiąc to sie trzeba za kogoś uważać aby móc tu pisać? Tak, tak, wyrażasz zdanie i je uzasadniasz i nie ma w tym nic dziwnego, (no może poza jego specyficznym sposobem :D ), ale przy okazji nie licząc się ze zdaniem innych czemu też dajesz wyraz :P. Przecież mozna je wyrazić raz i tyle, po co toczyć krew przez dziesiątki stron o jedną sprawe ? :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559
Napisano (edytowany)

Może  i w  specyficzny sposób - ale  jakoś  uzasadniam  .

Ty  liczysz  sie  z  czyims  zdaniem  ?  chyba  tylko wtedy gdy jest  takie jak  twoje , napiszesz  coś i  to tzw pewnik , nie  wymaga  uzasadnienia  według  ciebie  :P  uznajesz  to  za  zbędne.

 

Nikt  ci nie broni pisać .

To  wolny  kraj podobno , demokracja  i te  sprawy  ;)

Zastanawia mnie  tylko taka  rzecz ,

Jestem  rolnikiem  - to jest  forum  rolnicze nie jestem  tu przypadkowo. pisze w różnych tematach  o uprawie , hodowli , o  traktorach  , awariach , modernizacjach, cenach, o  opryskach , o maszynach , o jakichs  tam zagadnieniach  prawnych  czasem i urzedowych .

Czasem  coś doradzam , czasem  pytam o  zdanie /poradę 

ot  jak to  wieśniak  :P

 

Takie tematy jak ten to może  5% tych  w których piszę .

 

 

Ty udzielasz się tylko  w takich  tematach jak  ten , twoje posty  to  tylko bicie  piany , kłótnie  , zwady , wmawianie  komuś  tego  czego nie powiedział [ nie  tylko mi]

 

Więc  skoro ja  jestem  trolem  - to kim że  ty jesteś? pytam  w  tym kontekście  :P

 

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

  no własnie grego co tak naprawdę chcesz napisać, skoro cały czas klepiesz to samo ? 

  ktoś ma inne zdanie to musisz koniecznie się nie zgodzić ? to chyba całe twoje zajęcie w tych tematach ... niczego więcej nie reprezentujesz poza graniem mądrali 

  wciskasz jakieś zwidy i zmyślone brednie , to maja być argumenty ? 

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385
Napisano (edytowany)

 

  no własnie grego co tak naprawdę chcesz napisać

Jak rzekł pewien poeta "Wyrażam jedynie swoje zdanie i je uzasadniam" :lol:  Teraz rozumiesz czy ci mam dokładniej wytłumaczyć? :lol:

 

Haha, a załóżmy, że tak jest...Sek w tym, że wy robicie dokładnie to samo, ale ani myslicie pomysleć, że tak może być, kiedy nawet to wam próbuje ostatnio wytłumaczyć zresztą nie tylko ja :lol:.  Klepiecie tu wciąż to samo czepiacie się wciąż tych samych osób lub osób, które potrafią wejśc z wami w jakąkolwiek odmienną polemike niż ta wasza jedyna prawdziwa, a juz nie daj Boże w tym waszym pseudo sarkastycznym stylu, bo zaraz uraz na dumie i rzucacie się takiemu do gardła. Skoro lubicie kpić z innych to i trzeba umieć kpić ze siebie jak wam to ktoś serwuje  ;) .

Co ty uzasadniasz? Ty na wszystko co by się nie działo i co byś nie powiedział to masz gotową zbiorczą i jakże wygodną odpowiedź " Ja wyrażam tylko swoje zdanie..."   A inni to co niby robią? I to zarzucanie, że się mądruje... Spokojnie tego monopolu to tu wam dwóm nikt nie zabierze, przeciez nie pozwolicie na to  .

Co ja tu robię to nie twoja sprawa, może się bawię, a może wchodzę w polemikę wtedy kiedy mam inne zdanie, a nie przyklepuje to co wy powtarzacie, albo mam zamiłowanie do tepienia trolli, które wyczuwam na kilometr :lol: . 

Jak juz sobie i mi wyliczasz procentowy udział w pisaniu to sobie łaskawie przejrzyj moje posty ;) Ale też te nieco wcześniejsze, bo odpisywanie na wasze zaczepki faktycznie zabiera mi ostatnio sporo czasu... I to jest niby 5% waszego pisania?. Hoho to ty chłopie dziennie ze setkę postów musisz pisać :lol:

 

edit:

Weź mój ostatni post do którego się tak uczepiłeś i od którego toczysz piane

 

Uff, ależ się na tłumaczenia co niektórym wzięło... Grunt to aby mieć nieposzlakowaną opinie i tak przy okazji te ostatnie słowo oczywiście pletąc przy tym bzdury, którym parę wyrazów wcześniej zaprzecza  . Tu każdy wyraża tylko swoje zdanie i opinie i nie ma sobie nic do zarzucenia i nikogo nie obchodzi co inni myślą i piszą  A już nikt z nikim nie myśli sie nawet sprzeczać, istna sielanka i wzór rycerskich cnót

Czy ja aby tu nie wyraziłem swojego zdania, po przeczytaniu tego co napisaliście? Przy okazji miało to dac ci coś do zrozumienia..., ale nie, idziesz w zaparte... W czym ty masz problem? Sam jedno robisz, ale burzysz się jak inni to robią? Zanim zaczniesz zadawać takie pytania o zastanów się co ty tu robisz ;)

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559
Napisano (edytowany)

No  znowu czytanie  ze zrozumieniem nie poszło, no popisowy przykład  odwracania  kota ogonem  ;)

np

5%  tematów  w których piszę  - to  nie  to  samo  co 5%  postów  pisanych  dziennie .

 

To  tylko  taki przykład  najprostszy,  że niewiele  zrozumiałeś  z  tego  co przeczytałeś  :D

 

Ty  stale  z kogoś  kpisz, odkąd  na  ciebie  tu  trafiłem  , to  silniejsze od  ciebie .

zaczęło  sie  od   Pawła  że  3  razy  sie  zaręczył , potem  co  rusz innej ofiary  szukasz .zawsze  szło łatwo co ?  , a tym  razem  nie  poszło najlepiej  :P​ 

A teraz  sie  wybielić próbujesz?  po  co przecież  już  wszyscy  cie  tu  znają  :P

Komu  chcesz  wmówić  że  to  ciebie  sie  ktoś  ciągle  czepia  bez powodu? 

 

Widzisz  my mamy nazwijmy  to konflikt z  2-jką  osób- które  zaczęły  tą  zwade  podstępnie ,  a  wy ? 

Np  ty ?  jest  w  tym temacie  ktoś [ oprócz  seana ] -  z kim  nie byłbyś  w  jakimś  stopniu  skonfliktowany? 

 

 

 

 

Co  do  tego  co  dopisałes  po  edycji  

zdanie owszem  wyrażasz  , ale  za  cholerę  nie  rozumiem  skad  te  wnioski 

 

 

 

 

 

Tak żeby zmienić  temat 

Pytanie  egzaminacyjne 

 

_awc.blogi-21730-1.jpg

 

Jaka  odpowiedź  prawidłowa?  ;)

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Jak rzekł pewien poeta "Wyrażam jedynie swoje zdanie i je uzasadniam" :lol:  Teraz rozumiesz czy ci mam dokładniej wytłumaczyć? :lol:

 

Haha, a załóżmy, że tak jest...Sek w tym, że wy robicie dokładnie to samo, ale ani myslicie pomysleć, że tak może być, kiedy nawet to wam próbuje ostatnio wytłumaczyć zresztą nie tylko ja :lol:.  Klepiecie tu wciąż to samo czepiacie się wciąż tych samych osób lub osób, które potrafią wejśc z wami w jakąkolwiek odmienną polemike niż ta wasza jedyna prawdziwa, a juz nie daj Boże w tym waszym pseudo sarkastycznym stylu, bo zaraz uraz na dumie i rzucacie się takiemu do gardła. Skoro lubicie kpić z innych to i trzeba umieć kpić ze siebie jak wam to ktoś serwuje  ;) .

Co ty uzasadniasz? Ty na wszystko co by się nie działo i co byś nie powiedział to masz gotową zbiorczą i jakże wygodną odpowiedź " Ja wyrażam tylko swoje zdanie..."   A inni to co niby robią? I to zarzucanie, że się mądruje... Spokojnie tego monopolu to tu wam dwóm nikt nie zabierze, przeciez nie pozwolicie na to  .

Co ja tu robię to nie twoja sprawa, może się bawię, a może wchodzę w polemikę wtedy kiedy mam inne zdanie, a nie przyklepuje to co wy powtarzacie, albo mam zamiłowanie do tepienia trolli, które wyczuwam na kilometr :lol: . 

Jak juz sobie i mi wyliczasz procentowy udział w pisaniu to sobie łaskawie przejrzyj moje posty ;) Ale też te nieco wcześniejsze, bo odpisywanie na wasze zaczepki faktycznie zabiera mi ostatnio sporo czasu... I to jest niby 5% waszego pisania?. Hoho to ty chłopie dziennie ze setkę postów musisz pisać :lol:

 

 

Choćbyś żyły sobie tu wypruł, to trolle mają tak małe móżdżki że nie zrozumieją co się do nich mówi   :) mają wyklepaną na pamięć jedną wersję i nic innego z nich nie wyciągniesz.

 Bywałem na różnych forach i ten smrodek trolla też wyczuwam z daleka.   :P     :D   

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

No  kolejny  co  istnieje  tylko po  to żeby  bić  pianę .

 

wspominałes  cos  zdaje  sie  ze  na  forum  dla  kobiet  nawet  byłes  stałym  bywalcem :P

Jaki  nick  tam  miałeś? ćwiczyłeś  tam  ten  dar? 

To ten  smrodek  idzie  przed  toba  po  tych  wszystkich  forach  , nawet przed  tym  darem  :D


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No pytanie jest banalnie proste i właściwie nie wiem gdzie tkwi haczyk . C . Nie mam pojęcia o jakim rowerze tu mowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

No  ja  tez  nie  moge  sie  dopatrzeć  , już  nawet  okulary  od  córki pożyczałem  :ph34r:


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 Hahaha, widzisz Grego  taki TYPOWY troll pier**li w kółko to samo, nawet nie pytany   :D  i jeszcze próbuje ci wmawiać coś czego nigdy nie powiedziałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

 

Pytanie  egzaminacyjne 

 

_awc.blogi-21730-1.jpg

 

Jaka  odpowiedź  prawidłowa?   ;)

Oczywiście, że roweru nie ma co wyprzedzać ! Kierowco ,jezdnia  jest wyraźnie widoczna po prawej stronie ,jedziesz ścieżką rowerową ,lub chodnikiem !! :ph34r:  :o  :D  

 

 

 

No pytanie jest banalnie proste i właściwie nie wiem gdzie tkwi haczyk . C . Nie mam pojęcia o jakim rowerze tu mowa .

To ja się w takim razie zapytam.Kierowco wyrabiasz na mandaty ? :rolleyes:  :lol:

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weris    44

No podejżewam że co nie który egzaminowany pan na pewno wachał by się wyprzedzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Weris ,ale jaki normalny kierowca jedzie po chodniku ?  :lol:

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

Meg...rowerzysta  :P

Ok ,zwracam honor ....to test na kartę rowerową  ;)  :D

Kurde ,mnie zmyliło ,ponieważ ja robiłam kartę rowerową będą jeszcze dzieckiem i do głowy mi nie przyszło ,że dorosły mężczyzna może mieć taki egzamin ? :rolleyes:  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weris    44

Meg podejżewam że nie jeden zboczył by z kierunku jazdy aby popatrzeć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 sean poleciałeś do  innego tematu jak dziecko sprzeczać się ze mną   i poległeś  bo żadnej wiedzy nie miałeś

 chciałeś się zakładać i pouczałeś żeby czytać ze zrozumieniem jakiś artykuł  który niczego nie dowodził 

 i ty tu piszesz o małych móżdżkach , chłopie masz na myśli swoje zachowanie ? 

 co tu takiego mądrego napisałeś w tych tematach prócz przechwałek i głupawki ? 

 gdzie i w jakim temacie piszesz coś mądrego i pożytecznego ? chętnie poczytam i przyznam ci rację

 kto tu jest trollem ?   :D  :D  :D  


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1258

Z tym honorem, tak się nie śpiesz, ponieważ chodnik służyć pieszym powinien. Rowerzyści ścieżką, bądź jezdnią jeździć mogą ;)


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weris    44

Edit .znaczy że mężczyźni bardzo błądzą i dlatego ich tak egzaminuja.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

 

Następny klepie swoją płytę już chyba setny raz.     :lol:

Kiedy troll wchodzi do dyskusji, ze swoim trollingiem. – zwykle ściąga dyskusję na tematy poboczne, dalsze jak tło tematu głównego.Troll w tym celu zwykle atakuje nieistotny szczegół, rzadziej samą ideę notki jako niepoważną, czy przeciwnika jako niepoważnego – bywa że i dyskutantów, zwłaszcza „starych znajomych”.Wątki osobiste są jego ulubionymi, zadaje głupie pytania. 

 

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja nadal nie rozumiem dlaczego Wy o jakiś rowerzystach ciągle ? :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj