Gość Profil usunięty

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach

Polecane posty

Gość aletes   
Gość aletes

Nie chodziło mi tylko o muzułmanki......

Edytowano przez aletes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Krassus mylisz sie nie muszą rodzić ,wystarczy że dostana status uchodzący i zaczną sprowadzać za soba bliskich , do drugiego pokolenia wstecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Nawet jak dostaną status, to ta migracja musiałaby mieć o wiele razy większą skalę niż obecnie. A przykład Francji pokazuje, że dzietność w drugim pokoleniu muzułmanów już maleje.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Moim skromnym zdaniem- to nie powinni ich brać jak leci- jakoś to mi nie pasuje...ludzi wykształconych, z zawodem..owszem, ale większość to sami rozumiecie.......i nie powinni być w grupie- bo wtedy czują się pewnie może nawet zbyt pewnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bieniek_88    69

Tylko właśnie spora grupa tych uchodźców jest wykształcona. Znaleźć im robotę i niech pracują a nie są na garnuszku państwa w którym przebywają.
Ja rozumiem i współczuję Syryjczykom, wojna u nich i uciekają. Ale tą pozostałą grupę z innych państw od razu powinno się deportować tam skąd są.

Edytowano przez bieniek_88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Deportacja nic nie da bo oni znowu przyjdą. Strzelanie do nich też nie bardzo a budowa murów pomoże chwilowo i będzie bardzo drogie ich utrzymanie. Ale tak jak wspomniała @aletes, UE nie ma jeszcze żadnej polityki imigracyjnej ani antyimgracyjnej. Coś tam robią ale na razie dają dokumenty, dach nad głową i to wszystko.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Krassus a co ty byś zrobił z tym dylematem gdyby to od ciebie zależało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polomaksi    33

nie mam nic do Arabow Muzlmanow.... ale jak jakis ciapaty skrzywdzi mi kogos z bliskich to dopiero przekona sie co to znaczy swieta wojna..... kazdy chce zyc ok... ale wara z i ich popierdzielona ideologia ode mnie i mojej rodziny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

A gdzie mają niby wyper....?
Każdą fajną dyskusję musi ktoś zniweczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

nie mam nic do Arabow Muzlmanow.... ale jak jakis ciapaty skrzywdzi mi kogos z bliskich to dopiero przekona sie co to znaczy swieta wojna..... kazdy chce zyc ok... ale wara z i ich popierdzielona ideologia ode mnie i mojej rodziny!!

hehe rację to Ty masz ,ale realnie to raczej byś taki kozak nie byl,piszę to dlatego ze dziś bylem na kolacji z żona i wchodzimy do lokalu a tam 6 mulatów ,(hugo wie kto to czy muzułmanie czy jacyś inni ,w każdym razie porozumiewali sie jezykiem nieznanym ),zachowywali sie głośno i byli pewni siebie ,tacy cwaniacy,i co z tego ze agresja patryioty u mnie sie włączyla jeśli bylem sam ,a ich 6u ,morał dla wszystkich ,jesli sa w grupie to nie chciał bym ich spotkac na ulicy ,dlatego mówie im nie !,jako uchodżcom

aletes dyskusja trwa nadal ,lecz podzielam zdanie niektórych tu na forum ,niech wyp....tam z skąd przyszli ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Tak jest. Stop polonizacji Europy. Niech wracają gdzie ich miejsce!

comment_8kUIVRZVhI5pGDl7ctSm5sdeeYBW1Wvq


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

krassus z kąd te opinie to jedno ,drugie czy są poparte wyrokami ,trzecie masz rację niech wracają

A co do nas Polaków to raczej nasi rodacy nie wyjeżdżali tam masowo tylko stopniowo i nie jestesmy obcy kulturowo i religijnie ,co jest najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

A co za różnica jak zabije Ciebie Polak czy Syryjczyk?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Z Polakiem choc podyskutujesz a znimi nie ,i Polak cie nie zabije za to ze jestes innej wiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Jak będziesz martwy to co za różnica z jakiego powodu Cię zabili? Chyba, że twojej rodzinie ulży to, że zginąłeś z rąk rodaka.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Ty jesteś jakis dziwny ,jakoś dziwnie to postrzegasz i chyba nie rozumiesz problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

To ty jesteś dziwny i ten mały problem rozdmuchujesz do olbrzymich rozmiarów. Polacy bardziej chcą walczyć z imigrantami w Europie niż sami Europejczycy.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

nie rozdmuchuje tylko dyskutuje z Tobą i co najważniejsze ja nie chce z nimi walczyc ,mi dobrze bez nich i niech tak pozostanie ,a Europa jak sobie pozwolila na emigracje to niech się teraz martwi ,tylko jak znam życie to wydali ich do nas ,całe szczęście że władza sie zmienila i narazie skuteczne temu zaradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pitercork    0

oni chca zarobic i tu napewno tego niedostana bo to dla nich bedzie za malo a po drugie uciekaja bardziej do anglii tam dostana socjal, mieszkanie o ile cameron nie odbierze tego nowo przybylym bo chce tak zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Jak zaradza? Szydło nie pisnęła ani słowa i od kwietnia wjeżdża do nas 7 tys imigrantów. Oczywiście rozdmuchali, że ich sukcesem było to, że będziemy mogli wybierać mimo, że to zapewniła nam już poprzednia władza. Europa nie ma z nimi za dużego problemu. Jak widzisz w UK czy Niemczech pracują. Francja ma z nimi inni problem ale na własne życzenie. Europa ma ten problem, że zamiast stopniowo, do naszego kontynentu przybywają ogromne ilości których za bardzo nie ma jak zagospodarować od razu. A przypominam, że wielka bomba demograficzna cyka i za kilkanaście lat nasza gospodarka będzie miała poważne problemy.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

ja proponuję przenieśc sie z naszą dyskusją do tematów o polityce ,sam teraz rację mi przyznajesz że nie jest tak kolorowo i nie można być takim liberałem ,,tak na twoje to jak Polska ich zagospodaruje ,gdzie im da prace tak od razu ,po co mamy w nich inwestowac z podatków ,to skonczy sie na gettach dla nich i buncie ,czy nam to naprawdę potrzebne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

A co myślicie o tych kobietach muzułmankach- ładne, posłuszne...może niech zostaną???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj