Gość Profil usunięty

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach

Polecane posty

agatex11    0

wino, jakies słodkosci, kupon lotto z tym spotkalam się na zaproszeniach lub maskotki które później można przekazac potrzebującym dzieciom np. do Domu Dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

U mnie było standardowo.Wyposażenie sypialni,kuchni,kwiaty itp.Wszyscy świetnie się bawili do białego rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

U nas tez pisalismy ze zamiast kwiatow wino lub kupony lotto a w rezultacie wyszedl zapas win i 10zl ze zdrapek


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

spokój tam bo was zaraz rozsadze

A toś się z choinki urwał.

@tomasz78 i jedno i drugie nic dobrego nie wróży :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Obaj macie rację....Ciekawe jak będzie wyglądała Eurpa etnicznie przykładowo za 15 lat?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Według mnie zaleje nas islam i kobiety nie będą miały nic do powiedzenia. :D

A tak na poważnie to rzeczywiście jest się czego obawiać.Wystarczy popatrzeć na to co się dzieję choćby w Niemczech.Oni czują się jak u siebie w domu i tak traktują europejskie kobiety.Może Polska nie jest na razie dla nich zbyt atrakcyjna ale kto wie co będzie za jakiś czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bieniek_88    69

Ja też nie jestem za uchodźcami, ale np.w takiej Francji jest ogromne zróżnicowanie kulturowe i etniczne i jakoś dawali radę to ogarnąć aż do zamachów w tym czasopiśmie Charlie coś tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Liczba osób wyznających islam w Niemczech jest ok. 5%. Media, szczególnie prawicowe piszą tak jakby było ich 50%.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Ale nie wydaje się wam że przed tą falą uchodźców nie było słychać o tych przypadkach.Chyba że to media akurat teraz robią taką burzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Robią też. M.in PiS dzięki straszeniu imigrantami wygrał wybory. Kukiz tak samo. Problem jest ale nie tak duży jak niektóre media przedstawiają. W Europie najgorzej ma Francja bo raz mają najwięcej muzułmanów a dwa zrobili sobie z nich niewolników. We Francji zamieszki z muzułmanami wybuchały na jeszcze długo przed ISIS.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Tak czy inaczej problem z nimi jest ,więc po co ich przyjmowac i miec obawy co będzie ,lepiej zapobiegać niż leczyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Ciekawy pomysł prawie jak " czysta rasa...."- ale czy to aby moralne nie pomagać- przecież nie wszyscy są jakimiś degeneratami- a może to my ich nie rozumiemy-- albo należy zrobić tak jak USA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

moralne ,czy nie ,nie wiem ,lecz to jest obca kultura ,w dodatku z wymaganiami ,jedz do nich i tam spróbuj ich zrozumieć,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

sama mam obawy-widząc co się wyprawia to już wiem, że jak polityk mówi " spokojnie" to trzeba wiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

tylko jedno zasadnicze pytanie....

Dlaczego z tego wśród tych "imigrantów" jest masa zdrowych i silnych mężczyzn, którzy niby uciekają z kraju, zamiast o niego walczyć??

przyjmować kobiety , dzieci i starsze osoby, a reszcie kopa w d...pe i do siebie, walczyć o swój kraj....


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Bo to plaga naszych czasów?
Wiadomo, że obcego kraju nie pokonają ale zmieszają krew w czasie- tak kiedyś robili również Brytyjczycy na podbijanych terytoriach...numer stary jak świat...----a że ich będzie najwięcej to wyprą wszystko inne....

Edytowano przez aletes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Ci mężczyźni przybyli tu do europy w konkretnym celu .

aletes masz racje to jest plaga ,która nam zagraża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

powiem tak według ich religii i mentalności my jesteśmy "psami " a oni panami... inaczej na  nasze... z historii znacie pojęcie "czystości rasy" Oni traktują nas tak jak pewien pan "H"  żydów , cyganów i resztę...  a sami uważają się za panów... za długo to tłumaczyć ale kto zna historię to zrozumie co mam na mysli...  tylko , że oni rozwalą system od środka... Ktoś podał przykład, że jest ich w niemczech 5 % a pomyślcie ile trzeba lat aby z tych 5% stało się 50 % ??

 

od razu zaznaczam ,że nie mam nic do tych osób które tutaj przyjechały znacznie wcześniej i kręcą u nas kebaby lub mają inne biznesy... to się chwali, ale przybycie w tym celu aby pobierać zasiłki , to raczej jest coś nie tak...


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

:)

Edytowano przez aletes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Zasiłki w Niemczech? Tam jak nie pracujesz to nie masz zasiłku. Świadczy o tym chociażby bezrobocie poniżej 5%.

Żeby muzułmanie skolonizowali Europę, obecne muzułmanki musiałyby rodzić po 30 dzieci a tak przez 2 pokolenia. Przypominam, że w Europie muzułmanie stanowią bardzo dużą mniejszość.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj