Gość Profil usunięty

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach

Polecane posty

bieniek_88    69

Wiesz mam dwie sprawne ręce i codzienne obowiazki nie stanowią dla mnie problemu:p Nie lubię tylko zmywać..brr ale cóż jak mus to mus:D

Trochę poczucia humoru:p

Edytowano przez bieniek_88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bieniek_88    69

Tak myślałem. A na kwiatka niczym nie trzeba zasłużyć. Bukiet kwiatów daje się po to, żeby też zrobić poprostu przyjemność ukochanej bez okazji.

Edytowano przez bieniek_88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

Plus obiad z dwóch dań i sernik codziennie,

Obiad z dwóch dań to jeszcze rozumiem ,ponieważ sama często taki preferuję ,ale sernik codziennie ?  :huh:  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Widzicie panowie - wystarczy wspomnieć o kwiatach, a dziewczyny zawitały? Witaj Meg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Witaj aletes    ;)   Kwiaty ,kwiatami ,ale ja lubię podroczyć się z chłopakami  :P  

To jak z tym sernikiem  bieniek_88.... mus codziennie ? :rolleyes:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

Witaj @Meg, dawno Ciebie nie było na forum chyba?? :)

 

Ale dlaczego codziennie sernik?? :Ptaka monotonia..

Edytowano przez FINN

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Cześć @ FINN ....faktycznie miałam małą przerwę ,ale bardziej w jesieni ...od gadania /pisania wybrałam czytanie/ słuchanie  :)

Odnośnie sernika ,też mnie to trapi i czekam na wyjaśnienie  ''wyjątkowego łasucha'' . :rolleyes:

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bieniek_88    69

Lubię sernik, i to ciacho można robić na różne sposoby. To już by zależało od mojej pani domu z jakimi dodatkami zaserwuje mi sernik na deser:p oczywiście nie pogardzę także innym ciastem:D

Edytowano przez bieniek_88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

To już by zależało od mojej pani domu z jakimi dodatkami zaserwuje mi sernik na deser:p

A jest już pani domu u Ciebie ?  

I znowu mnie trapisz ...o jakie dodatki chodzi ....sernik to sernik ,podstawa to biały ser ....? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

oo Meg :) Ja też lubię sernik :D

Edytowano przez andrzej2110

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valeTudo    25

a czym według Ciebie trzeba sobie zasłużyć na kwiatka :wacko:

Mniej fochów a więcej śmiechu i humoru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bieniek_88    69

Tak podstawą sernika jest ser, niekoniecznie biały może być też np.mascarpone. Spód może być lub nie. Dodatki to musy, owoce, galaretki itp. Wszystko zależy od inwencji twórczej osoby robiącej to ciasto. A i jeszcze są serniki na ciepło i zimno. I wiedza moja na ten temat się kończy. Ja osobiście robie tylko 3 bita, najlepiej mi wychodzi, ale to ciacho chyba nie zalicza się do serników:p

Edytowano przez bieniek_88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fox84    10

Niechcialbym umniejszac roli kobiet ale Panowie!!! nie dajmy się zwariować
Jest przepis na danie i należy się go trzymać

Może nie wyjdzie cudo na mistrzostwa cukiernictwa ale napewno da się zjeść

A tak już jest, że chłopaki z gospodarstwa muszą się znać naprawdę na wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

A takowy macie?
Widzę że vT masz jakieś przestarzałe podejście do rzeczywistości -ale spokojnie wśród tych kobitek od imigrantów napewno znajdziesz taką która będzie siedziała tylko w garach i jeszcze 2 metry za tobą pójdzie jak jakiś pies w pęłnym rynsztunku...Zawiodłam się na tobie!!!
A na marginesie kobieta na gospodarce również musi być wszechstonnie uzdolniona- ja np.dzisiaj sobie zakupiłam nowy(używany)sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valeTudo    25

A takowy macie?

Widzę że vT masz jakieś przestarzałe podejście do rzeczywistości -ale spokojnie wśród tych kobitek od imigrantów napewno znajdziesz taką która będzie siedziała tylko w garach i jeszcze 2 metry za tobą pójdzie jak jakiś pies w pęłnym rynsztunku...Zawiodłam się na tobie!!!

A na marginesie kobieta na gospodarce również musi być wszechstonnie uzdolniona- ja np.dzisiaj sobie zakupiłam nowy(używany)sprzęt.

Na mnie? Znamy się w ogóle :D? To był żart jakby co Haha Pisałem wyżej ze dobre z was postacie żeby nie te fochy o byle co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj