Gość Profil usunięty

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach

Polecane posty

mariuszd93    559

A jakie to ma znaczenie dziś czy przy rodzicach czy nie?

Niedawno w telewizji słyszałem, że 13letnia dziewczynka ma zostać mamą , ojcem jest o rok starszy kolega , myślicie że przy rodzicach to robili?


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

tego przypadku nie powinnismy brac pod uwage bo to jednostkowy przypadek...

Edytowano przez przemol87

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

Chodzi mi o ich reakcję... Przyjeżdża jakiś obcy facet którego pierwszy raz na oczy widzą i śpi z ich córką ( w domyśle co on sobie myśli, jak tak można, to niemoralne itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

tego przypadku nie powinnismy brac pod uwage bo to jednostkowy przypadek...

 

Nie taki znów jednostkowy , niedaleko mnie są są 2 dziewczyny które zostały mamami w wieku ok 15 lat,

Jedna z kolegą z klasy, a druga z facetem o 3 lata starszym ode mnie, a od niej ponad 20, i mieszkał z nią za wiedzą i zgodą jej matki , TAKIE CZASY


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

@Xawier... jeśli jest możliwość to poproś "oficjalnie" o swój pokój ( jeśli to jest możliwe), a na którym łóżku bedziesz spał to wiesz... ;) rodzice materacem nie są aby wiedzieli co się dziej... ;) ale grunt, że oficjalnie spisz w drugim pokoju... aaa tylko nie zapomnij o zmiętoleniu swojego prześcierała... ;) bo wtedy bedzie podejrzane.... :)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

Powiem Ci Finn że lepiej nie ryzykować i w osobnym łóżku spać... przynajmniej na początku póki przyszli teściowie nas nie poznają, mówię to po dawnych osobistych doświadczeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Spać u dziewczyny w jej rodzinnym domu?Osobiście to uważam, że to dziwaczne i niestosowne- zawsze mi to jakoś nie pasuje...nawet jak jestem tego świadkiem-- to ę... facet? Można przyjechać na kawę- obiad posiedzieć i pogadać i pojechać sobie gdzieś coś wynająć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

a dziewczyna u chłopaka jak nocuje, to wtedy już ok?? dla mnie Twoja wypowiedz wyglada jak byś faceta traktowała przedmiotowo... posiedział, pogadał, posmiał się , a wieczorem kopa w d... i szukaj sobie noclegu , zapraszam jutro...

 

Wg mnie to wszystko zależy od uczucia między dwojgiem oraz ich zasadami.. niektóry nie wyobrażają sobie aby spać w oddzielnym łóżku... a inni nie dopuszczają siebie na wzajem aż do ślubu... więc to to wszystko kwestia dogadania się między nimi...

Moja dziewczyna gdyby mogła to by mnie z ramion nie wypuszczała... ;)

 

@xawier, powiem krótko... Postępuj tak abyś był w zgodzie ze swoim sumieniem i zasadami które wyznajesz... oraz był fer wobec jej rodziców oraz jej samej... w końcu to Twoje życie i Ty za swoje decyzje i czyny ponosisz odpowiedzialność...


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Spać u dziewczyny w jej rodzinnym domu?Osobiście to uważam, że to dziwaczne i niestosowne- zawsze mi to jakoś nie pasuje...nawet jak jestem tego świadkiem-- to ę... facet? Można przyjechać na kawę- obiad posiedzieć i pogadać i pojechać sobie gdzieś coś wynająć?

Nie no aż tak konserwatywny to nie jestem, aczkolwiek no można w jakimś osobnym pokoju się przespać, takie spanie zaraz razem to tylko psuje pierwsze wrażenie o tej drugiej osobie.

Nie taki znów jednostkowy , niedaleko mnie są są 2 dziewczyny które zostały mamami w wieku ok 15 lat,

 

Mariusz, to jeszcze i tak że nie powiedziałeś - nie chwaląc się i jam to sprawił. :P

Edytowano przez MAT912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Mat bez przesady prokurator trzyma ręce na .... :P

Napisałem zresztą -żeby uniknąć takich domysłów z kim :P -, tylko że odwrotnie zadziałało :D


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Chodzi mi o ich reakcję... Przyjeżdża jakiś obcy facet którego pierwszy raz na oczy widzą i śpi z ich córką ( w domyśle co on sobie myśli, jak tak można, to niemoralne itp)

Może mnie to w każdej chwili spotkać ze strony syna lub córki

 

@Xawier... jeśli jest możliwość to poproś "oficjalnie" o swój pokój ( jeśli to jest możliwe), a na którym łóżku bedziesz spał to wiesz... ;) rodzice materacem nie są aby wiedzieli co się dziej... ;) ale grunt, że oficjalnie spisz w drugim pokoju... aaa tylko nie zapomnij o zmiętoleniu swojego prześcierała... ;) bo wtedy bedzie podejrzane.... :)

To by było najlepsze rozwiazanie nawet bez mięcia prześcieradła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

A jaka była by Twoje reakcja? Taka sama jak syn by przyprowadził dziewczyna i córka chłopaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

Co masz na myśli pisząc rozsądni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragles1    4

To jak chłopak (dziewczyna) nocuje u dziewczyny (chłopaka) myślicie że śpią grzecznie jak niemowlęta? Albo może w bierki grają? ;) Krew nie woda i swoje prawa ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

A ja powiem tak żle i tak niedobrze ,jak śpią razem to może bardziej uważają aby nieszczęścia nie było ,a jak się broni to i tak swoje zrobią na chybcika i ryzyko większe sam mam dzieciaki pomału wkraczające w ten wiek i nie wiem jak się zachowam w takiej sytuacji jako rodzic ,pewnie lepiej nie prowokować do okazji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

A ja poprostu normalnie nocowalam. tez glupio sie czulam bo nie wiedzialam co sobie przyszli tescie pomysla


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WodnyElf    3

Przyszedł chłopak do spowiedzi. Powiedział wszystkie grzechy i mówi do księdza:

- Proszę księdza bo ja mam jeszcze jeden grzech do powiedzenia...

- Mów śmiało mój synu - odpowiedział ksiądz.

- Spałem z dziewczyną.

- Ale to żaden grzech.

- To nie jest grzechem?

- Nie, spanie nie jest grzechem. Problem w tym że Wy wcale nie śpicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Finn spokojnie-- jakie przedmiotowe traktowanie?Trzeba mieć zasady.... :ph34r: miłość- miłością, a pierwsze wrażenie pozostaje jak etykietka na butelce.Po jakimś czasie owszem coś tam można -jak rodzice sami zaproponują....No tak uważam!--przecież to ich dom i trzeba mieć do tego szacunek i dotyczy to zarówno chłopaków jak i dziewczyn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

A ja poprostu normalnie nocowalam. tez glupio sie czulam bo nie wiedzialam co sobie przyszli tescie pomysla

 

 

To jak to było ?

Tylko normalnie nocowałaś? :D:P


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

To jak chłopak (dziewczyna) nocuje u dziewczyny (chłopaka) myślicie że śpią grzecznie jak niemowlęta? Albo może w bierki grają? ;) Krew nie woda i swoje prawa ma :D

 

Dlaczego wszyscy od razu mają jedno na myśli? Wszak jak się z mężem/żoną kładziecie to też codziennie się nie kochacie...

Z resztą Aletes ma rację... Ogólnie nie ma co ryzykować i lepiej osobno się położyć o ile w ogóle zaproponują nocleg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ano z żoną to się stale kochamy, tylko codziennie seksu nie uprawiamy. :P

A ja poprostu normalnie nocowalam. tez glupio sie czulam bo nie wiedzialam co sobie przyszli tescie pomysla

No i sobie na pewno pomyśleli, co to za dziewczyna jak u syna w pokoju łóżko nie skrzypi. :lol:

Edytowano przez MAT912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragles1    4

@Xawier to po ślubie też będziesz spał osobno i o pozwolenie się pytał?

To trzeba sprawdzić przed, czy chrapie, po której stronie śpi, gdzie ma łaskotki :P bo po ślubie reklamacji nie będzie -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baziula    6

Finn spokojnie-- jakie przedmiotowe traktowanie?Trzeba mieć zasady.... :ph34r: miłość- miłością, a pierwsze wrażenie pozostaje jak etykietka na butelce.Po jakimś czasie owszem coś tam można -jak rodzice sami zaproponują....No tak uważam!--przecież to ich dom i trzeba mieć do tego szacunek i dotyczy to zarówno chłopaków jak i dziewczyn!

Tak, czasem rodzice sobie po prostu nie życzą sobie, i bez względu jak staroświeckie może się to niektórym wydawać, ich wolę trzeba uszanować, bo to ich dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj