Gość Profil usunięty

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach

Polecane posty

Gość aletes   
Gość aletes

No cóż bananku dasz tym niewiernym te zdjęcia?Lecę do roboty 

Edytowano przez aletes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Panowie jak wyglada piekna i seksowna kobieta?? To bardzo proste zobaczcie sami. Kiedys juz pisalam

 

 

Zapraszasz kobiete do restauracji umawiasz sie ze po nia przyjedziesz o danej godzinie, ale zawsze wybierasz godzine wczesniej przed wyjsciem, i przyjezdzasz w garniturze pod krawatem.

 

Po pol godziny widzisz piekna i seksowna kobiete w szpilkach i sukience i pieknymi oczami. :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Ale nie w tym rzecz że nie widzieliśmy pięknej i seksownej kobiety, chodzi o to że Ty pisałaś np:

 

No mam zdjecie wystrzalowej laski, no sama nie sadzilam ze ze mnie taka wystrzalowa laske 18stoletnia zrobia :D

 

To czekamy na te zdjęcia ;)

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

No bananku ja też proszę ,nie zwlekaj za długo bo popadniemy w rozpacz lub coś gorszego :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolajjj   
Gość nikolajjj

Normalnie bananku burzę hormonów rozpętałaś. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Niech pozostałe dziewczyny nie czują się niedocenione ;) , Jeśli macie ochotę się pokazać to Was też chętnie zobaczymy :) .

Prośby skierowane głównie do @banan, bo ona najgłośniej krzyczała o swoich nieodpartych wdziękach ;)


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Ja nie krzycze, ale Wam mowie ze jestem piekna i seksowna, bo jestem w wieku co z dziwoszek robia sie seksowne dzagi :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Normalnie bananku burzę hormonów rozpętałaś. :D

 

A zonaci zamiast swoje wybranki podziwiac to sie za jakas bananowa zapatrzyli. :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

A zonaci zamiast swoje wybranki podziwiac to sie za jakas bananowa zapatrzyli. :D

 

Banan a znasz przysłowie o tej krowie co dużo ryczy :P

 

Nie cytuj poprzedniego posta i także ostrzeżonko.

Edytowano przez MAT912

Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

A zonaci zamiast swoje wybranki podziwiac to sie za jakas bananowa zapatrzyli. :D

Podziwiać można wszystkie ale kochać TĄ jedną jedyną. :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

A zonaci zamiast swoje wybranki podziwiac to sie za jakas bananowa zapatrzyli. :D

A pewna mężatka zamiast skupić się na tym jedynym , to się chwali jaka to ona piękna , młoda i seksowna , że faceci to wzrokowcy to chcą się przekonać :P

A że jak pisał kolega, a wcześniej wieszcz Narodowy ;) "krowa co dużo ryczy mało mleka daje " to i w tym wypadku to co piszesz @banan, nie ma nic wspólnego ze stanem faktycznym :P:D


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    449

krowa z bananka czy nie krowa wazne ze gotowa(zawsze)

choinki juz sie sypią....trzeba by rozebrac

Edytowano przez nikolas29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To już wiemy co dziś Nikolas będziesz robił ... :rolleyes: Będziesz rozbierał choinkę ... B)

Wy Panowie jesteś specjalistami od rozbierania ,to się na pewno odnajdziesz w tym zadaniu ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

I cóż tam moje piękne Koleżanki powiecie dzisiaj? :P

 

Możesz mi uprzejmie pokazać w którym miejscu zacytowałem czyjś post???? Bo jakoś nie zauważyłem.... i za co to ostrzeżenie za żart o metaforze o krowach ????


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Ok Mat już kumam przepraszam :)


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uglibugli    75

Panowie jak wyglada piekna i seksowna kobieta?? To bardzo proste zobaczcie sami. Kiedys juz pisalam

 

 

Zapraszasz kobiete do restauracji umawiasz sie ze po nia przyjedziesz o danej godzinie, ale zawsze wybierasz godzine wczesniej przed wyjsciem, i przyjezdzasz w garniturze pod krawatem.

 

Po pol godziny widzisz piekna i seksowna kobiete w szpilkach i sukience i pieknymi oczami. :D

 

 

Podaj adres to spróbujemy :D żartuję oczywiście chociaż nie powiem bo tak mnie zainteresowałaś że i we mnie się hormonki obudziły i pobiegłem do twojej galerii a tam niestety tylko 3-pek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozak    2

Za marzenia się nie płaci,,, koleżanka lubi fantazjować i za to tak pisze aby większość mężczyzn pobudzić jakby każda z nas pisała że jest taka czy owaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Pobudzić to się udało - co najwyżej ciekawość :P

Po braku odpowiedzi zainteresowanej , sądzę że nieuzasadnioną :P


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj