Gość Profil usunięty

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach

Polecane posty

samczyk1991    83

Nas w domu będzie piątka. Ja i brat robimy prezenty reszcie, Młodemu kupujemy jakiegoś fajnego smartfona, bo jego deszcz zalał i sam kiedyś wspominał że chciałby coślepszego, a z rodzicami jest problem.

Nie wiem czy tej zastawy nie potraktować jako wspólny prezent dla obojga rodziców w końcu wszyscy będą z tego korzystać a zamiast kluczy kupić jeszcze komplet fajnych sztućców. Bo niestety u rodziców każdy kubek z innej parafii. Ze sztućcami podobnie bo jakby przejrzeć je to ze 3 różne komplety byśmy dostrzegli i podobnie z talerzami. Goście dość często ich odwiedzają także przydały by im się.

Podobnie było z kieliszkami, szklankami i literatkami. Jak goście przybywali to był ból tyłka. Kupiłem sobie na imprezę 2 zestawy, w sumie po 12 sztuk kieliszków, literatek i szklanek to teraz mama częściej z nich korzysta niż ja :D

Edytowano przez samczyk1991

Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

Za mechanika się uważam choć sam wszystkiego nie robię, ale teraz przy zachodnim sprzęcie to nieraz takie gwinty że nie wiadomo czym poprawić,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To jak już się chociaż uważasz, to taki prezent tak, ale są osoby że śruby sam nie odkręci, to po co wtedy coś takiego? to tak jakbyś kupił komuś maszynę do szycia, a on szyć nie umie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

ze swiat-niewazne jakich- to chyba najbardziej chinczycy sie ciesza - pare postow na wazne tematy a potem znowu o chinskim badziewiu,ktore za chwile wyladuje w koszu. jakby to bylo najwazniejsze, akurat jestem po spowiedzi wiec nie bede uzywal mocniejszych slow B) , sacrum miesza sie z profanum coraz bardziej+ciekawe kiedy przyjdzie opanowanie, pewnie jak zacznie muzzein do modlitwy z kazdego rogu nawolywac, albo braknie kasy dla kitajcow-az dziw ze oni jeszcze przyjmuja od nas te bezwartosciowe brazowe kawalki papieru,


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

Ja tam z takich spodni roboczych bym się ucieszył ale muszą być na szelkach i z zapinaną kieszenią co najmniej jedną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
ze swiat-niewazne jakich- to chyba najbardziej chinczycy sie ciesza - pare postow na wazne tematy a potem znowu o chinskim badziewiu,ktore za chwile wyladuje w koszu. jakby to bylo najwazniejsze

Nie tylko Chińczycy się cieszą ,ponieważ ja też, bo kupie sobie jakiś chiński produkt ,bo to nastrój poprawia ;)

akurat jestem po spowiedzi wiec nie bede uzywal mocniejszych slow B)

Ty już zgrzeszyłeś ,ponieważ grzeszy się nie tylko mową ,ale i myślą ( uczynkiem i zaniedbaniem ) ,a Ty pewnie pomyślałeś o tych mocniejszych słowach ,tylko ich nie napisałeś ? Także odnowa do spowiedzi ... :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WodnyElf    3

Samczyk a może dla mamy szybkowar? :)

 

 

jacus a to po krześcijańsku zgorzknieniem innym życie zatruwać? :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
po krześcijańsku

Teraz ja tak delikatnie wtrącę na marginesie, piszemy - po chrześcijańsku. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Za mną od dłuższego czasu chodzi coś takiego; http://allegro.pl/ze...3775535969.html , nie są to przysłowiowe klucze a jednak coś do warsztatu i mężczyzny.

 

Tu rozmiary wyglądają rozsądnie, bo kolega ma podobny zestaw i potrzebny był gwintownik M12*1,25 a u kolegi w zestawie nie było , niby oznaczenia metryczne a te skoki to jakieś niespotykane były.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WodnyElf    3

[/size]

Teraz ja tak delikatnie wtrącę na marginesie, piszemy - po chrześcijańsku. :P

Wiem. Tu akurat było celowo tak napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Witam! jak tam samopoczucie przedświąteczne?Prezenty popakowane?

Edytowano przez aletes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

Nie wszystkie teściowe są takie złe... nie demonizujcie ich aż tak bardzo, w kocu idą święta, czas radości miłości :) nawet do teściowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Ok ok..

Edytowano przez aletes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Może być, kup dwie maszynki do golenia i po komplecie żyletek. :P :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Kup teściowej dużą spódnice, dobra będzie na lato podczas burzy aby się pod nią schować ,bo wiadomo piorun w pioruna nie trzaśnie :lol: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

dobre tego jeszcze nie słyszałam :D Życzę wszystkim fajnych, spokojnych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To raczej zięciowie nie pałają sympatią z jakiegoś powodu do teściowej, oj Elfuniu, Ty jeszcze Panna, życzyła byś swojej Mamusi, { piszę specjalnie dużą literą z szacunkiem dla Twojej Szanownej Mamusi} :P takiego napoju? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj