Gość Profil usunięty

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach

Polecane posty

binek    374

Na początku chciałbym przeprosić za pomylenie profesji, po przeczytaniu tekstu rozumiem że jesteś psychoanalityczką.Ciekawi mnie tylko dlaczego tak lubisz analizować osobowości innych,a mało piszesz o sobie.Cechą ubogich osobowości jest nadmierne interesowanie się i analizowanie życia innych jednocześnie niespostrzeganie swoich problemów bądź unikanie ich. Poza tym może zsumujmy 5minut=gól głowy= posucha=sobieski (według ciebie)a może tak(według mnie); sobieski-> 1,5h->brak bólu głowy->brak posuchy, jak widać można to różnie interpretować

 

WodnyElf - zahaczyłaś o bardzo ciekawy aspekt, mianowicie co masz na myśli mówiąc ''starać się'' proszę rozwiń. Czy powtarzanie jak mantrę codziennie po kilkakroć ''kocham cię'' nie stanie się pewnego razu tak oklepane że straci sens i któreś powie zmień płytę.

 

W sumie po części osiągnąłem swój zamiar wzbudzenia dyskusji wystarczyło połączyć kilka elementów; kobieta, brak seksu + alkohol i mamy wybuchowy mix Szczególnie po pojawieniu się pani psychoanalityk dr. Meg5 było wiadomo że wszystko nam rozłoży na czynniki pierwsze i wytłumaczy.

 

Na koniec jeszcze jedna kontrowersyjna teza. Mężczyźni zdradzający żony te które cierpią na nieustające bóle głowy są jak najbardziej usprawiedliwieni, a winę za ten stan rzeczy ponoszą panie które z bliżej nie znanych przyczyn próbują wprowadzić celibat. Po prostu głodnego wilka nie wypuszcza się do lasu, tymczasem syty wilk nie będzie ganiał za łatwą zwierzyną

Jak to jest waszym zdaniem?

 

P.S proszę nie odnosić się w dyskusji ad personam osobiście do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Drogie Panie, Wy z nami to macie jak w raju, byście były którąś tam z kolei żoną Araba, to inaczej byście piały. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Teściów trzeba od samego początku ładnie od separować i tyle.

Na koniec jeszcze jedna kontrowersyjna teza. Mężczyźni zdradzający żony te które cierpią na nieustające bóle głowy są jak najbardziej usprawiedliwieni, a winę za ten stan rzeczy ponoszą panie które z bliżej nie znanych przyczyn próbują wprowadzić celibat. Po prostu głodnego wilka nie wypuszcza się do lasu, tymczasem syty wilk nie będzie ganiał za łatwą zwierzyną

Jak to jest waszym zdaniem?

Czy usprawiedliwieni to nie wiem, bo robi się rozwiązłość, a z resztą się zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1260

Bo seks z ukochaną osobą to kochanie się z nią, to okazywanie czułości, szacunku, miłości...

być może będę postrzegany jako ordynus, ale jak dla mnie - powiało nudą ;)


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

@Mat ale to teraz nie takie proste tescie maja chalupy, a mlodzi co??Nic. :rolleyes:

 

Zeby cos miec to trzeba legalnie pracowac i miec dobre zarobki zeby jakies kredyty wziasc zeby na swoje pojsc. :rolleyes:

 

Jezeli nie masz pracy, a to tak jest w dzisiejszych czasach, to jestes na lasce rodzicow lub tesciow. i glosu nie podniesiesz. :wacko:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dużo zależy od córki czy syna, {zależy u kogo się mieszka}, jeżeli jedno broni drugiego, a nie trzyma strony rodziców, zwłaszcza za plecami, to w końcu zrozumieją że nie da się mieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

zreszta ja nie mieszkam ani z rodzicam ani z tesciam, bo nigdy tego nie chcialam.

 

ale np widze u swoich rodzicow jak to mieszka 3rodziny pod jednym dachem , to jest istne pieklo tylko dzieci placza.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To widzę że Twoi rodzice tacy niezgodni. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WodnyElf    3

 

 

WodnyElf - zahaczyłaś o bardzo ciekawy aspekt, mianowicie co masz na myśli mówiąc ''starać się'' proszę rozwiń. Czy powtarzanie jak mantrę codziennie po kilkakroć ''kocham cię'' nie stanie się pewnego razu tak oklepane że straci sens i któreś powie zmień płytę.

 

 

Jeżeli dla ciebie staranie się oznacza mówienie tylko "kocham cię" to cóż.... nie mam pytań -_-

 

 

być może będę postrzegany jako ordynus, ale jak dla mnie - powiało nudą ;)

No wiesz... może wolisz jakieś mocniejsze wrażenia typu sado-maso czy bdsm lub jakiś "fetiszing" ja już w to nie wnikam ;) ale generalnie większość chyba kobiet woli coś delikatniejszego ;)

 

 

@Mat ale to teraz nie takie proste tescie maja chalupy, a mlodzi co??Nic. :rolleyes:

 

Zeby cos miec to trzeba legalnie pracowac i miec dobre zarobki zeby jakies kredyty wziasc zeby na swoje pojsc. :rolleyes:

 

Jezeli nie masz pracy, a to tak jest w dzisiejszych czasach, to jestes na lasce rodzicow lub tesciow. i glosu nie podniesiesz. :wacko:

Banan ja znam lepszy przypadek - rodzice już dali ziemię na dom dla córki....i dalej czekają gdyż młodym nie śpieszyło się ani z pójściem na swoje ani teraz z wykończeniem domu, przecież lepiej jeździć, bawić się, korzystać z życia i mieszkać w jednym pokoju z dzieckiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

@wodna kazdy sobie sam uklada jak chce zyc. Jedni wola byc na swoim drudzy jednak wola na garnuszku rodzicow siedziec.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1260

Na koniec jeszcze jedna kontrowersyjna teza. Mężczyźni zdradzający żony te które cierpią na nieustające bóle głowy są jak najbardziej usprawiedliwieni, a winę za ten stan rzeczy ponoszą panie które z bliżej nie znanych przyczyn próbują wprowadzić celibat. Po prostu głodnego wilka nie wypuszcza się do lasu, tymczasem syty wilk nie będzie ganiał za łatwą zwierzyną

Jak to jest waszym zdaniem?

W tym co piszesz jest dużo prawdy i nie sposób się z tym nie zgodzić, ale... zanim nasz myśliwy uda się na łowy, powinien wnikliwie zbadać powód tych ciągłych bólów głowy - przyczyny mogą być trzy:

1) ma rogi B)

2) jest łóżkowym fujarą B)

3) partnerka ma 'inne' preferencje :o

W zdecydowanej większości przypadków, 'bóle' spowodowane są przyczyną nr 2. ;)


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Zgadzam się z tym co piszesz Banan, ale lepiej żeby tacy ludzie nie irytowali innych swoim wywyższaniem jacy to nie są super ;)

 

 

 

 

Ja Ci podalam przyklad jak to sie tak mieszka.

 

Moi rodzice maaja dom 3pietrowy ale tylko jedno pietro jest zrobione, I 3rodziny na jednym pietrze siedza,

 

Co do zakupow na obiad nikt sie nie dokklada moj ojciec z pensji 1600zl wszystko musi utrzymac, przychodza oplaty za prad itp i tez nikomu sie niechce tych oplat uiscic.

 

 

Jest 2pietra wolne, i nikomu sie niechce tego wykonczyc, no bo to trzeba swoje pieniadze dac.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

W tym co piszesz jest dużo prawdy i nie sposób się z tym nie zgodzić, ale... zanim nasz myśliwy uda się na łowy, powinien wnikliwie zbadać powód tych ciągłych bólów głowy - przyczyny mogą być trzy:

1) ma rogi B)

2) jest łóżkowym fujarą B)

3) partnerka ma 'inne' preferencje :o

W zdecydowanej większości przypadków, 'bóle' spowodowane są przyczyną nr 2. ;)

Coś tu nie tak z tą twoją hipotezą, nie wierzę że aż tyle jest łóżkowych fujar, a po drugie dziwne że jak wyjdzie taki poza łoże małżeńskie, to inne jakoś nie uważają go za fujarę.

Tu przyczyna jest zupełnie inna i dobrze by było gdyby się wypowiedziały te Panie z bólem głowy, tylko teraz znajdź tu taką. :P tu są wszystkie "ru****wsze" niż mucha w 30-to stopniowym upale . :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    449

Dużo zależy od córki czy syna, {zależy u kogo się mieszka}, jeżeli jedno broni drugiego, a nie trzyma strony rodziców, zwłaszcza za plecami, to w końcu zrozumieją że nie da się mieszać.

toć ja mam taka podobna sytuacjie....MAT chyba tez sie przekonałes na swojej skorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No chyba mało kto się w jakimś stopniu tam nie przekonał, tylko ja sobie nie dałem mieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WodnyElf    3

Ja Ci podalam przyklad jak to sie tak mieszka.

 

Moi rodzice maaja dom 3pietrowy ale tylko jedno pietro jest zrobione, I 3rodziny na jednym pietrze siedza,

 

Co do zakupow na obiad nikt sie nie dokklada moj ojciec z pensji 1600zl wszystko musi utrzymac, przychodza oplaty za prad itp i tez nikomu sie niechce tych oplat uiscic.

 

 

Jest 2pietra wolne, i nikomu sie niechce tego wykonczyc, no bo to trzeba swoje pieniadze dac.

Czyli jednym słowem - pasożyty i to niezłe -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Elfunia, nic dodać nic ująć. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

I na to nic nie poradzisz. Moj sie smieje z tego.

 

Ostatnio mowil ze 3kobiety w domu i pelno garow do mycia, to im zmywarke kupi. ;)


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1260

Coś tu nie tak z tą twoją hipotezą, nie wierzę że aż tyle jest łóżkowych fujar, a po drugie dziwne że jak wyjdzie taki poza łoże małżeńskie, to inne jakoś nie uważają go za fujarę.

 

Mat - hipoteza jest ok. Nie wierzysz, że ''aż tyle'' - to ilu ich znasz? Ci, których znam(niewielu), a którzy mają problem z bólami głowy żony, bez wątpienia są fujarami - wiem, bo rozmawiamy o 'tych' sprawach. Jeśli nie odpowiada Ci określenie 'fujara' to można ich nazwać- leniwymi - bo pomimo sugestii nic z tym fantem zrobić nie chcą ;)

co do : 'jak wyjdzie taki poza łoże małżeńskie' - to rzeczywiście, przez krótką chwilę jest drapieżny jak tygrys :lol: - podobnie jak kiedyś w stosunku do swoje żony - ale na dłuższą metę, pomysłów i chęci - brak :P


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
W tym co piszesz jest dużo prawdy i nie sposób się z tym nie zgodzić, ale... zanim nasz myśliwy uda się na łowy, powinien wnikliwie zbadać powód tych ciągłych bólów głowy - przyczyny mogą być trzy:

1) ma rogi B)

2) jest łóżkowym fujarą B)

3) partnerka ma 'inne' preferencje :o

W zdecydowanej większości przypadków, 'bóle' spowodowane są przyczyną nr 2. ;)

Dużo prawdy w tym co piszesz ,ponieważ jak można nie lubić czegoś co jest przyjemne ,fajne itp? Dodam jeszcze( jak na analityka cudzego życia przystało ,lecz mimo wszytko dużo pisze z własnego punktu widzenia i doświadczenia ) ,że kobiecie do tego by z ''tego '' czerpała równie przyjemność jak mężczyzna ,potrzeba troszkę więcej ''atmosfery'' jak mężczyźnie . I nie jak tu jeden pan za staranie się uważa ciągłe paplanie ''kocham cię ''jak to w ogóle nie niesie ze sobą żadnych emocji . Kobieta nie chce słyszeć ciągle ,że ją kochasz ,ty ją kochaj w całym tego słowa znaczeniu . Nie wierzę ,że doceniona ,zadbana przez mężczyznę kobieta ,skarży się na ból głowy .

Panowie co mają problem bólu głowy u żony ,niech się zastanowią w czym jest tak naprawdę problem ,ponieważ powiem jako kobieta ,że z tego mam ogromną przyjemność i to taką o której Wy panowie możecie sobie tylko pomarzyć . ;)

Drogie Panie, Wy z nami to macie jak w raju, byście były którąś tam z kolei żoną Araba, to inaczej byście piały.

To zależy Mat od tego araba ,ponieważ ,albo się za mężczyzną tęskni ,albo ''gdy cię nie wiedzę ,nie szlocham nie płaczę ...'' i dobrze ,że to nie dziś moja kolej . :lol:

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WodnyElf    3

Dużo prawdy w tym co piszesz ,ponieważ jak można nie lubić czegoś co jest przyjemne ,fajne itp? Dodam jeszcze( jak na analityka cudzego życia przystało ,lecz mimo wszytko dużo pisze z własnego punktu widzenia i doświadczenia ) ,że kobiecie do tego by z ''tego '' czerpała równie przyjemność jak mężczyzna ,potrzeba troszkę więcej ''atmosfery'' jak mężczyźnie . I nie jak tu jeden pan za staranie się uważa ciągłe paplanie ''kocham cię ''jak to w ogóle nie niesie ze sobą żadnych emocji . Kobieta nie che słyszeć ciągle że ją kochasz ,ty ją kochaj w całym tego słowa znaczeniu . Nie wierzę ,że doceniona ,zadbana przez mężczyznę kobieta ,skarży się na ból głowy .

Panowie co mają problem bólu głowy u żony ,niech się zastanowią w czym jest tak naprawdę problem ,ponieważ powiem jak kobieta ,że z tego mam ogromną przyjemność i to taką o której Wy panowie możecie sobie tylko pomarzyć . ;)

Święta prawda Meg. Poza tym kobieta ma dużo więcej stref erogennych od mężczyzny więc może jej nie wystarczać przejście od razu do sedna... Bardzo zastanawiające jest, że mężczyźni, którzy wiedzą, umieją pobudzić kobietę poprzez pieszczoty i pocałunki całego ciała i kontynuują je również w trakcie jakoś nie narzekają na żaden ból głowy. Ale lepiej narzekać niż poznać ciało czy potrzeby swojej wybranki, prawda?

Edytowano przez WodnyElf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

No jak chlop potrafi sie dobierac do kobiety to kobiete nigdy nic nie boli. :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj