Gość Profil usunięty

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Żebyście Wy faceci robili te właśnie cuda w łóżku było by dobrze :rolleyes: i o ile mniej by było rozwodów i zdrad :rolleyes:

No właśnie właśnie, ciekawe kogo częściej boli głowa? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

@mat , dla tego trzeba być sprytniejszym.. i zawsze jak sie kładzie kobieta spać , to trzeba się grzecznie zapytać : "Kochanie, a wzięłaś tabletki?? " jak odpowie : "nie, dzisiaj mnie głowa nie boli" to wtedy można przejść do działania :D

 

@nikolas, no tak, sobota... więc, Przepraszam Was Panie i Panowie , ale "obowiązki wzywają " ;) i życzę Wam stosunkowo udanej nocy :P do jutra ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

FINN, one są sprytniejsze niż Ci się zdaje, tylko tak wyglądają jakby do dwóch zliczyć nie umiały :P coś w tym jest, bo nie na darmo są kawały typu:

Poszedł facet z żoną do ZOO i przechodząc koło klatki goryla, goryl wciągnął żonę przez pręty i się za nią zabiera.

Ratuj mnie krzyczy żona do męża, a mąż na to, teraz jemu powiedz że cię boli głowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A może coś z Wami nie tak panowie ,że te Wasze kobiety często migrena dopada ? Jaki mąż w dzień ,taka żona w nocy ...takie moje zdanie . ;)

finn dobre i 5min... a dzisiaj sobota moczenie gn....ta

5 minut ? Daj spokój ! I Wy się panowie dziwcie, że wasze kobiety głowa boli ? :huh: :unsure: :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

''tylko tak wyglądają jakby do dwóch zliczyć nie umiały :P''

 

To okrutne ;[- ciekawe od czego by tu zacząć może od zera co?

Edytowano przez aletes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

A może coś z Wami nie tak panowie ,że te Wasze kobiety często migrena dopada ? Jaki mąż w dzień ,taka żona w nocy ...takie moje zdanie . ;)

 

5 minut ? Daj spokój ! I Wy się panowie dziwcie, że wasze kobiety głowa boli ? :huh: :unsure: :ph34r:

 

 

Przez wspominane 5 minut to ni to zacząć ni to skończyć.

 

A tu na wesoło:

http://www.dropmocks.com/ihw9E


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

To zależy kto co pił i w jakich ilościach.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

AAAAAAA :) Ale od tego nie boli, chyba że ktoś to robi z kaloryferem to może są jakieś skutki uboczne, ale po naturalnej metodzie?


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

A może coś z Wami nie tak panowie ,że te Wasze kobiety często migrena dopada ? Jaki mąż w dzień ,taka żona w nocy ...takie moje zdanie . ;)

 

5 minut ? Daj spokój ! I Wy się panowie dziwcie, że wasze kobiety głowa boli ? :huh: :unsure: :ph34r:

 

 

to chyba mam szczęście, że moją Kobietę głowa nie boli... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

 

 

to chyba mam szczęście, że moją Kobietę głowa nie boli... ;)

 

Albo Ty taki jestes ze przy Tobie Twojej glowa nie boli. :rolleyes:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

FINN poczekaj, poczekaj aż się ożenisz. Wtedy nagle pojawi się 986 rodzajów bólu głowy, różne napięcia przed, po i w trakcie oraz wiele innych takich tam. Lubisz seks - nie żeń się. Chcesz zapomnieć o seksie - ożeń się. Niestety brutal life :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Albo ma pomocnika :D .


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

A najlep)iej sie nie zenic , mieszkajac na kocià to RYPIESZ sie kiedy chcesz, gdzie chcesz, ile chcesz, :lol: .


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

Albo Ty taki jestes ze przy Tobie Twojej glowa nie boli. :rolleyes:

 

a tego to ja nie wiem, trzeba by zapytać Moją Wybrankę... ;) ale jeśli były jakieś narzekania z jej strony to tylko dla tego, że: dla czego mnie nie ma??... ;)

 

 

No odnośnie ślubu, to chyba będzie trzeba już nad tym się zastanawiać i w przyszłym roku podjąć jakieś kroki w tym kierunku... ;)

 

 

aaaa i nic mnie nie boli.. ;P


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

No to szykuj na takie kameralne wesele okolo 150-180 osob okolo 40-50tys :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

Nie mówcie że po pojawieniu się dzieci jest tak kolorowo i wesoło jak przed. Naturalną rzeczą jest że w związku pojawia się dziecko i kobieta całe swe zainteresowanie skupia na dziecku i tym samym facet jest skierowany na boczny tor. Może wasze żony bardziej interesowały się wami, moja bynajmniej większość uwagi skupiała na dzieciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

no przecież wiadomo, że jak pojawią się dzieci to już nie będzie tak kolorowo jak przed... ale przecież wszystko jest do przeżycia... ;)

 

@banan, podejrzewam ,że w 100 gości bym się zmieścił... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Ale o to chodzi zeby byly zdrowe dzieci i plataly sie miedzy nogami w kuchni pokoju itp.

 

 

I wolaly MAMA TATA DAJ MI TO ALBO TAMTO; :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj