Gość Profil usunięty

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach

Polecane posty

banan575    104

Ale taki co przytakuje caly czas TAK KOCHANIE to nie chlop tylko to jakas d....a :D wolowa


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Hahahaha, no są jednak takie co doceniają czasem stanowcze nie męża. :P :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

To prawda -trzeba pamiętać, że jutro też jest dzień i trzeba żyć! Ale miło jak od czasu do czasu można się wyluzować i zrobić na bustwo--- coś dla siebie, żeby się poczuć niezwykle prawie jak gwiaza...Zaprzeczyć tej szarej rzeczywistości...Ale się rozmarzyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No nigdzie nie jest napisane, że żona rolnika musi wyglądać jak byle co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Absolutnie właśnie nabrałam ochoty iść na odnowę biologiczną---ale samej?przydała by się siostra-bo koleżanek nie mam mam tylko znajome...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

To prawda -trzeba pamiętać, że jutro też jest dzień i trzeba żyć! Ale miło jak od czasu do czasu można się wyluzować i zrobić na bustwo--- coś dla siebie, żeby się poczuć niezwykle prawie jak gwiaza...Zaprzeczyć tej szarej rzeczywistości...Ale się rozmarzyłam :D

 

 

Wlasnie ja tak bede sie robic na bustwo :D zeby wygladac jak gwiazda na tym balu raz na 4lata. :D

 

Nawet odkladac dziennie 2zl to mozna po 4latach nie zla sumke uzbierac :D i niezle zawojowac po sklapach ze szmatami, gabinetach fryzjerskich i kosmetycznych.

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WodnyElf    3

Wlosy normalne lekki balejaz, i krecone w loki, no chyba ze jakiegos koka ukreci. Ale jak zawsze bylam u fryzjerki to za podciecie i farbowanie placilam ponad 100zl.

 

 

A ja już myślałam że moja jest tylko taka droga bo za podcięcie i farbowanie liczy 80 zł ...

 

I już nie chwal się tak tymi frytkami bo smaka mi robisz a potem w ciuchy się nie zmieszczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    449

a moja zona wczoraj sie ostrzygła za 50zl ale za krotko i nareszcie ja zobaczyłem po tak długim starzu :D:P :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masiew    31

ja bym najchętniej wysłał żone do jakiegoś SPA. chociaż na dzień, żeby sie oderwała od tej codziennej harówki i odpoczeła. ile może kosztować taki dzienny pobyt?


wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

To zależy na jakie zabiegi bo naliczają odzielnie -przynajmniej u nas-jaeden to koszt ok-25-40 zł.-zależy co?Hydromasaż np.ok. 60zł, zabiegi na ciało peeling+masaż ok 120, a najdroższa jest twarz- ok 180-200 zł.Można też wykupić jakiś pakiet- troszkę taniej- a jak starczy czasu to dokupić sobie np.jakąś maseczkę lub basen -15 zł/h.

Edytowano przez aletes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

A ja już myślałam że moja jest tylko taka droga bo za podcięcie i farbowanie liczy 80 zł ...

 

I już nie chwal się tak tymi frytkami bo smaka mi robisz a potem w ciuchy się nie zmieszczę ;)

 

 

Dra ile sie da, a zeby dziewczyna ladnie wygladala to to musi kosztowac.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

tylko, że taka kobieta / dziewczyna jak uruchomi swoja fantazję u fryzjera, to czasem wygląda gorzej jak przed fryzjerem... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Ale po to jest internet zeby chlopakowi mezowi pokazac jaka fryzure by sie chcialo.

 

On popatrzy pokiwa glowa, moze ta moze tamta, moze da inne propozycje i jak zaakceptuje pomysl i da kase to wio do fryzjera. :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

ale ja sie pytam Was kobiety... : " ale po co ?? " ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WodnyElf    3

 

 

Dra ile sie da, a zeby dziewczyna ladnie wygladala to to musi kosztowac.

Ano z tym to akurat się zgodzę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Nie pomoże malowidło kiedy pani jak straszydło... :P Ale delikatny makijaż dodaje uroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WodnyElf    3

nie ktora piekna z natury a nie jedna jak sie nie umaluje to brzydka jak kapeć,,,

Brzydką dziewczynę jeszcze makijaż ratuje a brzydkiego faceta już nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie tyle makijaż co spora ilość "wody ognistej" :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
a brzydkiego faceta już nic

 

Kiedyś powiadano, że jak facet piękniejszy jest od samego diabła, to już jest cudem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WodnyElf    3

Żebyście Wy faceci robili te właśnie cuda w łóżku było by dobrze :rolleyes: i o ile mniej by było rozwodów i zdrad :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

po co od razu cuda... ;) przecież wystarczy aby obie strony były zadowolone i usatysfakcjonowane ;) i nie w ciągu 5min, lub krócej... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Brzydką dziewczynę jeszcze makijaż ratuje a brzydkiego faceta już nic.

 

Tak jak mowisz brzydkiej to tylko mascara oczy podkreslic i juz jest ladna :rolleyes: , a jak facet brzydal to nawet wodka nie pomoze. :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj